5886 відвідувачів онлайн
3 893 81

У держави достатньо коштів для нормального функціонування, на казначейському рахунку - 27 млрд, - Маркарова

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це в ефірі "Свобода слова із Савіком Шустером" сказала міністр фінансів України Оксана Маркарова.

"Питання про ліквідність: чи достатньо у нас коштів на рахунку? Ми щодня моніторимо наш так званий казначейський рахунок. Ще у нас є валютні рахунки. Наразі близько 5 мільярдів гривень у нас на гривневому рахунку. А на валютних рахунках, якщо порахувати в еквіваленті, - ще 22 мільярди", - зазначила Маркарова.

Вона також додала, що цих коштів достатньо для того, щоб нормально функціонувала держава.

Топ коментарі
+20
Пів країни сидить без зарплат,а грощі в Омані))
показати весь коментар
25.01.2020 10:41 Відповісти
+16
А чому тоді кредиторка в бюджеті по всій Україні на кінець 2019 року виникла?! А маніпулювати вільними залишками на початок нового року - це ухиляння від суті проблеми.
показати весь коментар
25.01.2020 10:42 Відповісти
+16
в последние дни как сам бубачка, так и все зеленожопое шобло массово начало рассказывать, "как нам хорошо".
и денег много.
и авторитет растет.
и дороги будут строить.
и инвестиции вот прямщас рекой потекут (правда, неясно, в чьи карманы)...

не к добру.
показати весь коментар
25.01.2020 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пів країни сидить без зарплат,а грощі в Омані))
показати весь коментар
25.01.2020 10:41 Відповісти
І пів вареника жують. Всі, кого фінансує держава отримали аванс своєчасно.
показати весь коментар
25.01.2020 10:53 Відповісти
https://censor.net/user/145417 - может в Киеве...

у нас в городке авансы только вчера выплачивать начали - задержка 10 дней..
такая же херьня с детскими и пособиями...
показати весь коментар
25.01.2020 10:57 Відповісти
Із дитячими дійсно затримка, проте то таке- на сочки-йогурти. Проте серед моїх знайомих немає бюджетників, отже не скажу за їх аванси та з/п.
показати весь коментар
25.01.2020 10:59 Відповісти
я за бюджетников написал...
не бюджетники в Польше и других Европах работают...
Нормального спеца уже не найдешь почти....
показати весь коментар
25.01.2020 11:02 Відповісти
Та й не спєца важко знайти. Ті ж робітничі спеціальності. Коли шукаєш працівника, то половина дзвінків з тюрми... І все у них є, а от паливо в машині скінчилось... І так просять грошей перекинути))
показати весь коментар
25.01.2020 11:09 Відповісти
эт точно...
и нормальную бригаду для той же стройки не найдешь уже года 2 как...
у меня в телефоне процентов 90 людей с кем раньше имел дело по технике и работах уже не в зоне доступа...
уехали..
показати весь коментар
25.01.2020 11:16 Відповісти
учу польский. Гонит даже не зарплата - а гуманитарная составляющая - ребенок в Инклюзивном классе - учителя не знают как работать с такими детьми - на тьютора денег нет - от 7 000 грн ежемесячно, помощник учителя - психолог с "двумя образованиями" носит на руках одного более тяжелого - на второго нет времени - ребенок предоставлен сам себе.

Программист станков с ЧПУ и автоматических линий, системній администратор с 20 годами стажа - при Зеленском кирдык стране.
показати весь коментар
25.01.2020 12:35 Відповісти
https://censor.net/user/160165 - держись братан...

желаю успехов тебе...
от всего сердца...
показати весь коментар
25.01.2020 12:39 Відповісти
мені, ліквідатору, на тиждень затримали виплату "чорнобильських". Мали 15-го, отримав 23-го.
показати весь коментар
25.01.2020 11:14 Відповісти
У мене тесть також ліквідатор. Нічого не казав. Хоча зеленського ненавидить більше ніж я)
показати весь коментар
25.01.2020 11:16 Відповісти
спитай... Бо до таких затримок ми вже звикли. Восени на три місяці затримували, віддали все разом в листопаді.
показати весь коментар
25.01.2020 11:40 Відповісти
Що за місто і яка сфера роботи?
показати весь коментар
25.01.2020 18:50 Відповісти
а пенсіонери без призначених субсидій, а вовік розпинається https://www.youtube.com/watch?v=1gJL-_f_fHo
показати весь коментар
25.01.2020 11:33 Відповісти
Вовик какое отношение имеет к субсидиям?
показати весь коментар
25.01.2020 18:54 Відповісти
А чому тоді кредиторка в бюджеті по всій Україні на кінець 2019 року виникла?! А маніпулювати вільними залишками на початок нового року - це ухиляння від суті проблеми.
показати весь коментар
25.01.2020 10:42 Відповісти
Зеленое стадо даже слова такого не знает "кредиторка", а все что вещает зекоманда расчитано именно на их лохторат.
показати весь коментар
25.01.2020 11:07 Відповісти
На какую сумму и когда отдавать этисуммы по евробондам? Государство Украина уже в залоге. А эта проститутка нам варнякает, что все хорошо! Да это полный писец.
показати весь коментар
25.01.2020 10:44 Відповісти
не катастрофа,але хірово.. власне внаслідок бл..ської політики "соросят' у НБУУ держави достатньо коштів для нормального функціонування, на казначейському рахунку - 27 млрд, - Маркарова - Цензор.НЕТ 2053
У держави достатньо коштів для нормального функціонування, на казначейському рахунку - 27 млрд, - Маркарова - Цензор.НЕТ 8403
показати весь коментар
25.01.2020 11:30 Відповісти
для оцінки політики НБУ ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ МІЖНАРОДНИХ ФІНАНСОВИХ СПЕКУЛЯНТІВ(ЗАРАДИ ТОЧНОСТІ зараз НБУ ставку знизив до 13,5):
У держави достатньо коштів для нормального функціонування, на казначейському рахунку - 27 млрд, - Маркарова - Цензор.НЕТ 8403
показати весь коментар
25.01.2020 11:42 Відповісти
П..єц щодо"боргових зобовязань' Аргентини..
Країни,шлях якої ми збираємось повторити..
"Монетизувавши' Землю "закладами' у банках.
Без обмежень...
показати весь коментар
25.01.2020 11:48 Відповісти
Так уже каждый министр в ЗекоМанде себе в два раза карманы под новую зарплату увеличил.
У государства достаточно средств для нормального функционирования, на казначейском счете - 27 млрд, - Маркарова - Цензор.НЕТ 4800
показати весь коментар
25.01.2020 10:45 Відповісти
в последние дни как сам бубачка, так и все зеленожопое шобло массово начало рассказывать, "как нам хорошо".
и денег много.
и авторитет растет.
и дороги будут строить.
и инвестиции вот прямщас рекой потекут (правда, неясно, в чьи карманы)...

не к добру.
показати весь коментар
25.01.2020 10:48 Відповісти
а чего тогда зарплаты бюджетников в Киеве задерживают???????????
показати весь коментар
25.01.2020 10:48 Відповісти
Так потому и задерживают, что всё хорошо! ! Зачем деньги, если и без них всё хорошо!?
показати весь коментар
25.01.2020 12:44 Відповісти
какая отвратительная ...а
показати весь коментар
25.01.2020 10:49 Відповісти
Последний раз гривны государство занимало у олигархов под 18 или 19% годовых ?
показати весь коментар
25.01.2020 10:49 Відповісти
Під 9-10%, але всерівно це дорого, занадто дорого...
показати весь коментар
25.01.2020 11:15 Відповісти
вже 8 було б більш-менш адекватно..
Нбу запланував цю цифру.. але "на колись"(
показати весь коментар
25.01.2020 11:45 Відповісти
Это учитывая 1,5млрд еврободндов?
показати весь коментар
25.01.2020 10:49 Відповісти
На валютных счетах - менее 1 лярда долларов, если по курсу... А это что? Много? Для Ахметова- не очень. А для Украины- достаточно, если верить этой тёте.
показати весь коментар
25.01.2020 10:50 Відповісти
Это те деньги что заняли под самый низкий % 1,2млрд евро. Так шо ли?
показати весь коментар
25.01.2020 10:50 Відповісти
Помощник ***** - Сурков подал в отставку т.к. выполнил свою стратегическую задачу:
писюанист Ишак Оманский сдал в концессию Украину **********
показати весь коментар
25.01.2020 10:52 Відповісти
Колись дуже гарно про Маркова сказав якийсь козлорилий опозиціонер : це мегамененджер, який ще в 90-ті роки заробляв 1 лям зелених в місяць. Думаю цей урод нікуди не пішов і сратиме по всьому світу.
показати весь коментар
25.01.2020 11:19 Відповісти
Суркова, а не Маркова
показати весь коментар
25.01.2020 11:21 Відповісти
особливо тупим.
Слідкуйте за новинами
.Суркова "пішли' тому ,що не погоджувався змінити 'мінські угоди"..

тепер питання будуть 'утрясати' Єрмак і Козак..

чи Україна на таку зміну конституції погодиться('автономія' ордло у складі України як ціна виведення російських військ з Донбасу)-ось питання..
показати весь коментар
25.01.2020 11:55 Відповісти
У нас 10 млн пенсионеров, если даже пенсию брать 2000 грн -это надо 20 млрд грн каждый месяц.
показати весь коментар
25.01.2020 10:52 Відповісти
ну и славненько...значит на зарплаты-премии-доплаты-бонусы и фокусы всем звездюкам должно хватить? а нарид...то таке.!.им же минималки хватает...и то не каждый месяц!
показати весь коментар
25.01.2020 10:53 Відповісти
Молодцы, "дотянули до зарплаты", точнее до налоговых поступлений в конце года.
Только на сколько вам этого хватит, на месяц, на два?
показати весь коментар
25.01.2020 10:55 Відповісти
У государства достаточно средств для нормального функционирования, на казначейском счете - 27 млрд, - Маркарова - Цензор.НЕТ 7806
показати весь коментар
25.01.2020 10:55 Відповісти
судя по глазкам, это додик уже после 3-ей понюшки?
показати весь коментар
25.01.2020 11:07 Відповісти
В Украине всплыла возможная связь между известной по обвинениям в отмывании средств экс-главой управления ГФС в столице Людмилой Демченко и действующей министром финансов Оксаной Маркаровой. Как оказалось, обе влиятельные женщины имеют отношение к банкиру Даниилу Волынцу.
Бывшая налоговая чиновница, как заявляют многочисленные источники, вероятно, сотрудничала с Волынцом, а министр Маркарова - является его супругой.
Даниил Волынец - один из собственников «Аккордбанка», мультимиллионер и муж министра финансов Украины Оксаны Маркаровой. Банкир известен в узких кругах благодаря тесной связи с власть имущими. И речь идет не только о ведомстве его супруги.

В семье четверо детей (две дочери мужа от первого брака и двое совместных).

https://ria-m.tv/news/176277/ministr_s_millionami_skandalnyim_mujem_i_spornyim_zarabotkom_oksana_markarova_vlipla_v_ocherednoy_skandal.html
показати весь коментар
25.01.2020 10:58 Відповісти
И самое интересное: Фактически Оксана Маркарова вместе со своим супругом зарабатывает на украинском государственном долге, при этом сама же за него отвечает от имени государства. Более того, семья министра успела попасть в целый ряд мутных схем, которые еще предстоит проверить правоохранителям.
показати весь коментар
25.01.2020 11:01 Відповісти
Ну если считать нормальным урезание пенсий и субсидий, то конечно функционируйте за счет самых бедных людей. Когда следующее урезание?
показати весь коментар
25.01.2020 11:00 Відповісти
1 млрд это 1000 млн.Предположим в Украине осталось 27 млн населения. Запас казны в 1000 грн на 1 человека, это нормальная сумма?
показати весь коментар
25.01.2020 11:00 Відповісти
У держави достатньо коштів для нормального функціонування, на казначейському рахунку - 27 млрд, - Маркарова - Цензор.НЕТ 5299
показати весь коментар
25.01.2020 11:04 Відповісти
На казначейском счете Украины находится 27 миллиардов гривен и этого достаточно для нормального функционирования государства.- это 3,14стец полный слышать о мизере монет (как достаточного )для поддержания нормально нищенской жизни украинского народа...
показати весь коментар
25.01.2020 11:08 Відповісти
при 51 млрд при порохе... И НОРМАЛЬНО - ЭТО КАК?
показати весь коментар
25.01.2020 11:10 Відповісти
Как "как?"- уже украли!
показати весь коментар
25.01.2020 11:22 Відповісти
Лучше бы это было 27 млрд. евро.
показати весь коментар
25.01.2020 11:14 Відповісти
Дали 500 грн. зарплати в аванс, про зарплату сказали " своєчасно не ждиТЕ".

Просрали все, що було зароблено за 5 років за 6 місяців.
показати весь коментар
25.01.2020 11:15 Відповісти
Середа, 12 грудня 2018, 11:43https://varianty.lviv.ua/58095-prokuratura-vidkryla-kryminalne-provadzhennia-za-faktom-ne-vyplaty-zarobitnoi-platy-shakhtariam# Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом не виплати заробітної плати шахтарям

10 грудня шахтарі шахти "Лісова" розпочали "підземний" страйк - вони відмовились виходити на поверхню. Під землею залишалися 97 людей. Вони вимагали 100% своєї зарплати за жовтень і ще 50% за листопад, а також закликали зробити всі виплати регулярними

Додамо, сьогодні колектив шахти колоною завдовжки 300 метрів направляється у Червоноград.
показати весь коментар
25.01.2020 11:59 Відповісти
На премии вам хватит, не??
🤔
показати весь коментар
25.01.2020 11:16 Відповісти
5 лярдов на гривне, план по таможне только на 25%, зарплаты шахтёрам, военным в заморозке, управление казначейскими счетами в ручном режиме -проходит только "защищёнка"...гривна крепкая -экономику вот-вот прорвёт на 40%... Похвастаться зебилы могут только тем, что набрались кредитов как ***** блох...
показати весь коментар
25.01.2020 11:18 Відповісти
набрались кредитов как ***** блох...

це ОДНОЗНАЧНО щодо Прем"єра Тимошенко...цИТАТА юЩЕНКО.У держави достатньо коштів для нормального функціонування, на казначейському рахунку - 27 млрд, - Маркарова - Цензор.НЕТ 1382
показати весь коментар
25.01.2020 12:06 Відповісти
Брехуха зелена 🐸
показати весь коментар
25.01.2020 11:19 Відповісти
На папері вони є. А реальні гроші де? Вже розкрали?
Як з янеком у 2013. Є горші на рахунку,є ЗВР у кілька мільярдів!
За місяць - нема янека,нема грошей на рахунку,нема ЗВР.Тільки папірці,на яких написано "гроші є".
показати весь коментар
25.01.2020 11:20 Відповісти
А ти впевнений що Яйценюк тоді казав правду? Хто і як це перевіряв?
Сума на казначейському рахунку постійно змінюється, це абстрактна величина.
А Яйценюк, жиденя хитре, і скоріше всього використало таку підрахую, для політичного піару!
показати весь коментар
25.01.2020 12:52 Відповісти
Так. Не до тисяч, звичайно,аля рівень був зрозумілий.Тому,що уважно стежив за діями влади,а не за галасом.
Піар?! Його фактично знищили Кличко та Тімашонка. Хто подав до КС на його дії по зменшеню виплат депутатам та посадовцям?
Те,що започаткував Яценюк у економіці за рік,користувався і слідуючи прем'єр з ринку. Завдяки започаткованому ним тримається і цей кабмін.
Але все це розуміється після,тими хто здатен розуміти.
показати весь коментар
25.01.2020 21:08 Відповісти
Вчера у Шустера на вопрос Бродского о выполнении бюджета за январь 2020 мадам отморозилась общими словами,но цифры так и не назвала
показати весь коментар
25.01.2020 11:24 Відповісти
Ой, а из какой жопы старика Бродского достали?
показати весь коментар
25.01.2020 11:34 Відповісти
Из Обозревателя
показати весь коментар
25.01.2020 11:51 Відповісти
и это чешет министерка , которая ходила на официальные встречи в Давосе в кроссовках...
показати весь коментар
25.01.2020 11:33 Відповісти
А сколько биткоинов?
показати весь коментар
25.01.2020 11:36 Відповісти
Значить все добре, слава ЗЕ!
Піду хлібинку куплю. Бо зарплатні три місяці нема.
показати весь коментар
25.01.2020 11:42 Відповісти
От бачиш, все в Україні таки добре, люди гроші на хліб ще мають! Права Маркарова...
показати весь коментар
25.01.2020 12:55 Відповісти
Эта цифра просто говорит о наличии денег в такой-то сумме на такой-то момент времени. На финансовое состояние страны влияние эта цифра вряд ли оказывает. А вот обязательства, которые растут как на дрожжах оказывают
показати весь коментар
25.01.2020 11:51 Відповісти
соросят Нбу(гонтарєвої) і Маркарову Зе залишили від попередньої влади Бариги під шаленим тиском МВФ.
Клоун не зрозумів,як 'попав' "на бабло"
показати весь коментар
25.01.2020 12:01 Відповісти
На папері вони є. А реальні гроші де? Вже розкрали?
Як з янеком у 2013. Є горші на рахунку,є ЗВР у кілька мільярдів!
За місяць - нема янека,нема грошей на рахунку,нема ЗВР.Тільки папірці,на яких написано "гроші є".
показати весь коментар
25.01.2020 12:14 Відповісти
У маркарових гасударствєнніків грошей ніколи не бракувало - їх традиційно не вистачає насєлєнію. А заява про "достатньо" може означати, що держава більше не потребує позик і тепер українці, на чиїх рахунках коштів недостатньо, будуть самі домовлятися з МВФ про кредити.
показати весь коментар
25.01.2020 12:15 Відповісти
когда делают такие заявления, то быть беде
показати весь коментар
25.01.2020 12:26 Відповісти
Талант брехати, не проп'єш, чернильні гроші, не пахнуть, малюй до упаду.
показати весь коментар
25.01.2020 13:12 Відповісти
Это что за хрень?

1. У государства достаточно средств для нормального функционирования, на казначейском счете - 27 млрд, - Маркарова

2. "Единый казначейский счет консолидирует средства государственного и местных бюджетов, фондов общеобязательного государственного социального страхования, средств других клиентов, обслуживание которых осуществляется органами Государственного казначейства Украины Попросту говоря, остатки на едином казначейском счету - это то финансирование, которое (теоретически) может получить вся бюджетная (т.е., финансируемая из госбюджета) сфера Украины на начало отчетного месяца."

3. Мы каждый день мониторим наш так называемый казначейский счет. Еще у нас есть валютные счета. По состоянию на сегодня около 5 миллиардов гривен у нас на гривневом счете. А на валютных счетах, если посчитать в эквиваленте - еще 22 миллиарда", - сказала Маркарова.

А ПРИ ЧЁМ ТУТ ВАЛЮТНЫЕ СЧЕТА К КАЗНАЧЕЙСКОМУ СЧЁТУ?
показати весь коментар
25.01.2020 13:15 Відповісти
Брехло
показати весь коментар
25.01.2020 14:38 Відповісти