8877 відвідувачів онлайн

Підстав знімати браслет стеження з Альперіна не було, найближчим часом його знову одягнуть, - начальник відділу САП Симків

Про це заявив начальник відділу САП, процесуальний керівник у справі Альперіна Роман Симків у коментарі "Українській правді", передає Цензор.НЕТ.

За словами прокурора, жодних правових підстав знімати "електронний браслет" з Альперіна не було, і найближчим часом його буде знову вдягнуто.

Він пояснив, що попередня ухвала про обрання Альперіну запобіжного заходу передбачає обов'язок носити "електронний браслет" протягом 2 місяців з моменту внесення застави, тобто до 2 лютого. Термін 25 січня, зазначений там, стосувався лише запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

"Альперін був на засіданні в четвер, де йому була вручена копія ухвали судді, яка передбачала, в тому числі, обов'язок носити "браслет". Якщо він дав згоду на зняття "браслету", то він порушив цю ухвалу.

Завтра САП і НАБУ будуть вирішувати два питання – реєстрація кримінального провадження щодо працівників поліції Одеси і подача до суду клопотання про стягнення з Альперіна застави у 70 мільйонів гривень за зняття "браслету".

Прокурор САП підкреслив, що коли поліція знімає "електронний браслет" з підозрюваного, вона повідомляє про це прокурора, слідчого або детектива, однак у неділю жодного з представників обвинувачення повідомлено не було. Втім, "браслет" було знято близько 12 години дня.

"Вже за втручання НАБУ зараз повторно цей "браслет" буде вдягнутий на Альперіна".

"Ця ситуація буде мати подальший розвиток. Бо такої зухвалості ще не проявляв жоден із підозрюваних, які фігурують у провадженнях САП" , - підкреслив Симків.

Як повідомлялося, відомий одеський бізнесмен Вадим Альперін пропонував хабар у 800 тисяч доларів детективам НАБУ за зняття арештів із рахунків підконтрольних йому підприємств.

30 листопада 2017 року в ГПУ повідомили, що Печерський районний суд заарештував Альперіна на 2 місяці з можливістю внесення застави в 21 млн гривень. Пізніше Апеляційний суд Києва зменшив суму застави для Альперіна до 141 тисячі гривень. Після внесення застави він вийшов з-під варти.

В інтерв'ю "Цензор.НЕТ" Євген Шевченко, який співпрацював з НАБУ, розповів, що "Альперін запропонував мільйон доларів за зняття арешту зі своїх рахунків".

Улітку 2019 року журналіст Євген Плінський заявив, що в.о начальника Одеської митниці Володимир Передерій та одеський контрабандист Вадим Альперін організували схему, за якою за два місяці вкрали з держбюджету 110 мільйонів гривень.

26 листопада НАБУ затримало заступника голови київської митниці Сергія Тупальського і ще 6 осіб у справі Альперіна. Президент Володимир Зеленський пообіцяв подарунок за допомогу в затриманні самого Альперіна.

27 листопада Альперіна затримали в приміщенні САП співробітники НАБУ.

28 листопада Національне антикорупційне бюро України оголосило підозру затриманому бізнесменові Вадиму Альперіну.

29 листопада 2019 року Вищий антикорупційний суд України обрав Альперіну запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 70 млн грн.

3 грудня 2019 року Альперін вийшов із СІЗО - за нього внесли заставу.

24 січня 2020 року Вищий антикорупційний суд продовжив термін дії зобов'язань Альперіна до 23 березня, включаючи носіння електронної засоби контролю (браслет).

26 січня адвокат Альперіна Андрій Федур заявив, що з його підзахисного зняли "електронний браслет", оскільки закінчився термін дії постанови слідчого судді.

Топ коментарі
+9
Ему электрический ошейник нужен, а не браслет. Клоунада какая-то.
показати весь коментар
26.01.2020 23:35 Відповісти
+4
Тих хто зняв браслет з Альперіна потрібно самих посадити в тюрму, вони корупціонери! Альперін дав хабар за зняття браслету і хтось схожий на Авакова цей хабар взяв!
показати весь коментар
26.01.2020 23:37 Відповісти
+3
А це не той Альпєрін якого бубочко охрестило главарьом митної мафії і обіцяло премію за затримання?
показати весь коментар
26.01.2020 23:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ему электрический ошейник нужен, а не браслет. Клоунада какая-то.
показати весь коментар
26.01.2020 23:35 Відповісти
це ТИПОВА хуцпа... А лікується таке лише сраною лопатою по хуцпатій пиці.. і що таким найболючіше =конфіскація 150% УСЬОГО МАЙНА - УСІЄЇ їхньої МІШПУХІ..,
а щоб не ображалися - ще й з кастрацією.
показати весь коментар
27.01.2020 07:06 Відповісти
Только в комплекте с виселицей...
показати весь коментар
27.01.2020 07:35 Відповісти
Тих хто зняв браслет з Альперіна потрібно самих посадити в тюрму, вони корупціонери! Альперін дав хабар за зняття браслету і хтось схожий на Авакова цей хабар взяв!
показати весь коментар
26.01.2020 23:37 Відповісти
добре шо на зелєнського ніхто не схожий))) Все вони, боярє прокляті
показати весь коментар
26.01.2020 23:46 Відповісти
Ты тут как тут! "Если он дал согласие на снятие "браслета", то он нарушил это постановление")))) ты хоть понимаешь весь абсурд этой фразы?! Тебя закинули в обезьянник, по подозрению в гомосексуализме. Заходит дежурный и говорит-свободен, на выход. Ты ушел. А потом кидают предъяву-если вышел, значит виноват, гей!
показати весь коментар
27.01.2020 01:02 Відповісти
Скоро надену, потом снимут, но уже тише.
показати весь коментар
26.01.2020 23:37 Відповісти
А це не той Альпєрін якого бубочко охрестило главарьом митної мафії і обіцяло премію за затримання?
показати весь коментар
26.01.2020 23:45 Відповісти
Именно тот.
И защищает его в суде Андрей Федур, который в минувшем году защищал в судах Петра Алексеевича Порошенка.
Там у них своя тусовка.
показати весь коментар
27.01.2020 00:01 Відповісти
Не путайтесь. Адвокат Порошенка Головань) Федур был адвокатом Пашинского, сына Авакова, а когда-то даже матери Гонгадзе.
показати весь коментар
27.01.2020 00:19 Відповісти
идиот адвокат растрезвонил (мудила) - теперь шум.
приходится тратить время и писать, что наденут опять.
разумеется, никто ничего надевать не будет - но адвокату дадут по шапке, чтоб впредь не тявкал.
показати весь коментар
26.01.2020 23:47 Відповісти
сєр=ґєй -зрозуміло-типове хуцпате дурко...
воно як і усілякий злрдюжко марить що то -фсьо жарти... І за бабло"порішают" а воно Ж зовсім НЕ ТАК...ті часи "ж-ського щастя"МИНУЛИ
показати весь коментар
27.01.2020 07:11 Відповісти
По словам прокурора, никаких правовых оснований снимать "электронный браслет" с Альперина не было, и в ближайшее время он будет снова надет. Источник: https://censor.net.ua/n3171965
----------------------------------------------------
Так і будуть знімати та одягати браслети.
показати весь коментар
26.01.2020 23:55 Відповісти
Вот это поворот. Адвокат пусть теперь и платит )))
показати весь коментар
27.01.2020 00:02 Відповісти
А наказание прокурору будет? За халатность.Может с роботы уволят,хотя уже наверное поделился.
показати весь коментар
27.01.2020 00:27 Відповісти
Оснований снимать браслет слежения с Альперина не было, в ближайшее время его снова наденут, - начальник отдела САП Симкив

Ха ха. Дело в цене. Ментяры продажные много не возьмут. У них мозгов не хватит. Авакову долю занесли? Без него ни как такое не провернули бы.
показати весь коментар
27.01.2020 00:30 Відповісти
Не могу понять такого резонансного возмущения. Чувака обвиняют в том, что "завозил товары по низким ценам". Себе что ли? Ты, и все выше, их покупали, а теперь крики, а на таможне "порядок", но цены растут, и ты возмущаешься ценам. Где логика? За банкет в любом случае платит потребитель.
показати весь коментар
27.01.2020 01:06 Відповісти
так ти ще не збагнув ЩО КРАСТИ НЕМОЖНА?... а за крадіжку БЮДЖЕТНИХ ГРОШЕЙ і НЕСПЛАТУ ПОДАТКІВ махінаторам буде ну дуже кепсько... навіть як лише посадять на 6років з конфіскацією і без кастрації
показати весь коментар
27.01.2020 07:14 Відповісти
Ты глупышка ударенная телевизором по башке. В случае с этим парнем- он ничего не воровал, тем более из бюджета, а сам, вообще не занимался растаможкой, и поставкой товаров. Какие то "активисты" обозвали его "смотрящим", а оманский мародер устроил цирковой номер, шоу для лохов. Это такие же активисты как мустафа, бородатая телка лещь, и шалашовка залищук, раньше сидели на грантах, а теперь на зарплате по 600 тыс мес из бюджета. Но парадокс, что поставка товаров по низкой цене наказывается, а ты, который эти товары покупаешь, аплодируешь. Это смешно. Контрабанда согласно УК это только-перемещение мимо пунктов пропуска оружия и наркотиков. Все остальное-нарушение таможенных правил, и наказывается только штрафом. Все цирк для ЗЕбилоидного быдла
показати весь коментар
27.01.2020 12:38 Відповісти
Ага... Если поймают...
показати весь коментар
27.01.2020 01:19 Відповісти
поц І НЕ МРІЙ!! кожний ОТРИМАЄ СВОЄ
показати весь коментар
27.01.2020 07:15 Відповісти