13699 відвідувачів онлайн
2 454 36

Застопорилася реформа Генпрокуратури і не висувалися підозри, - "слуга народу" Корнієнко про претензії до Рябошапки

Застопорилася реформа Генпрокуратури і не висувалися підозри, -

Заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко вважає, що Генерального прокурора Руслана Рябошапку потрібно звільнити через те, що сповільнилася реформа прокуратури та не висуваються підозри.

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, коментуючи претензії до Рябошапки, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ну, реформа. Треба провести аудит, що там відбувається. Вона трошки застопорилася, там є багато нюансів. Також сама розробка цієї реформи може десь була не дуже вдалою. Хоча, ми за це голосували, але з себе відповідальності не знімаємо ... Це також ті претензії, які висловлювали Офісу генерального прокурора з боку інших силових структур вчора про те, що не висуваються підозри - там сотнями, десятками", - сказав Корнієнко.

Він зазначив, що також Офіс генерального прокурора вів слабку комунікацію.

На запитання про те, як застопорилася реформа, Корнієнко відповів: "Вона довго йде, йдуть переатестації. Ми розраховували, що вони закінчаться хоча б до нового року. А в березні ще кінця і краю не видно. Багато прокурорів відсуджують переатестацію. Тобто вона так трошки застопорилася".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада збереться на позачергове засідання о 18:30 для розгляду проєкту постанови про висловлення недовіри Генпрокурору Руслану Рябошапці.

Топ коментарі
+7
Порохоботы обзывали Рчбошапку последними словами, теперь внезапно он стал 'хорошим генпрокурором'
Просто порошенкой движет страх, что может прийти кто -то типа Лауры Ковеши или Сакварелидзе.

Поэтому произошло такое переобувание налету
показати весь коментар
05.03.2020 13:21
+6
якось так підозріло не висувалися підозри ..головним ворогам зеземанди.
Тому цей прокурор не підходить!!
показати весь коментар
05.03.2020 13:15
+6
Приватизированый Вовкой Генпрокурор не выполнил обещалку посадить Порошенко
показати весь коментар
05.03.2020 13:19
Коментувати
Сортувати:
якось так підозріло не висувалися підозри ..головним ворогам зеземанди.
Тому цей прокурор не підходить!!
показати весь коментар
05.03.2020 13:15 Відповісти
А ХОЧА Б ЩОСЬ зєбуїни не зробили через зєліну дупіту?
показати весь коментар
05.03.2020 13:24 Відповісти
Куда?!
https://www.youtube.com/watch?v=0OKXnwaKVEo
показати весь коментар
05.03.2020 13:23 Відповісти
ЗЕбіли вперто штовхають Україну в прірву, а зебелоїдам то подобається.
показати весь коментар
05.03.2020 13:17 Відповісти
Приватизированый Вовкой Генпрокурор не выполнил обещалку посадить Порошенко
показати весь коментар
05.03.2020 13:19 Відповісти
АРАХАМИЯ оказался смелее и сказал прямо!
показати весь коментар
05.03.2020 13:20 Відповісти
так есть за что- аж на 300 лет
показати весь коментар
05.03.2020 13:22 Відповісти
For what?
показати весь коментар
05.03.2020 13:26 Відповісти
Are you from Russia?
показати весь коментар
05.03.2020 13:28 Відповісти
Что-то застопорилось... Ну, мы это... Ответственности не снимаем... Ага... Сами за это голосовали...Короче застопорилась - проблеял глава зебильной "партии" либеро-социо-украиноцентрист Корниенко.
показати весь коментар
05.03.2020 13:20 Відповісти
кто не побоится и посадит порошенко и его свинярчуков-настоящий прокурор,а ведь америка и европа не разрешают его посадить- ведь эта шайка выполняла все, что им скажут, а взамен им разрешили грабить страну
показати весь коментар
05.03.2020 13:20 Відповісти
Скорее, порошенко не зря колесил по Европам, убеждая наивных европейцев, что его политически преследуют.
показати весь коментар
05.03.2020 13:23 Відповісти
Порохоботы обзывали Рчбошапку последними словами, теперь внезапно он стал 'хорошим генпрокурором'
Просто порошенкой движет страх, что может прийти кто -то типа Лауры Ковеши или Сакварелидзе.

Поэтому произошло такое переобувание налету
показати весь коментар
05.03.2020 13:21 Відповісти
с рябо шапкой шайка договорилась, вот поэтому сейчас орут-каравул
показати весь коментар
05.03.2020 13:23 Відповісти
Зе среагировал вовремя. Генпрокурор - это очень сильная фигура. Должен быть смелым, независимым и незаангажированным. Рябошапка не был смелым. Этого уже достаточно, чтоб его уволить.
показати весь коментар
05.03.2020 13:27 Відповісти
рябая шапка был вообще никаким, пустое место с чубчиком
показати весь коментар
05.03.2020 13:28 Відповісти
Жаль. Время потеряно безвозвратно
показати весь коментар
05.03.2020 13:29 Відповісти
You won't be young again, you old fart
показати весь коментар
05.03.2020 13:29 Відповісти
You too
показати весь коментар
05.03.2020 13:43 Відповісти
What are you talking about?
показати весь коментар
05.03.2020 13:27 Відповісти
Школу прогуливаешь, решил здесь блеснуть своим А1 уровнем?
показати весь коментар
05.03.2020 13:31 Відповісти
Помесь бомжа, алкаша и слуги урода.
показати весь коментар
05.03.2020 13:23 Відповісти
Завязывай бомжевать тогда.
показати весь коментар
05.03.2020 13:24 Відповісти
Да купил Потрох Рябошапку с потрохами...надо же как-то домишко во Франции на что-то удерживать.
показати весь коментар
05.03.2020 13:23 Відповісти
правильно купили свинярчуки рябошапку ,
показати весь коментар
05.03.2020 13:29 Відповісти
Russian go home!
показати весь коментар
05.03.2020 13:30 Відповісти
мародер должен сидеть
показати весь коментар
05.03.2020 13:31 Відповісти
который - малой или старший ?
показати весь коментар
05.03.2020 13:33 Відповісти
добавку? на! платить-то не мне.
показати весь коментар
05.03.2020 13:40 Відповісти
Скорее Клоун сам себя посадит,чем посадит Порошенко. Янукович тоже потратил годы,чтобы посадить Тимошенко, рассказать чем это закончилось?
показати весь коментар
05.03.2020 13:44 Відповісти
Почему вы сравниваете Тимошенко и Порошенко? Когда Тимошенко овощ посадил, Порошенко, владея 5 каналом, ни одного разу не выступил в ее защиту, просто молчал , как ж.
В действиях Тимошенко не было состава преступления, просто ей мстили Бойко с Фирташем за отжатый газ.
Тем более странным выгладит сейчас союз Батькивщины с опзж.
Преступления порошенко должны быть расследованы, и он, согласно закону, должен получить срок. Здесь дело не в личностях. Бойко тоже должен сидеть не в раде, а в камере, несмотря на то, что Луценко его отмазал, дело должно быть пересмотрено
показати весь коментар
05.03.2020 13:52 Відповісти
Застопорилась реформа Генпрокуратуры и не выдвигались подозрения, - "слуга народа" Корниенко
Я так думаю, что это подозрения Коломойскому, Дубилету, Боголюбову, Корбану,????
показати весь коментар
05.03.2020 13:47 Відповісти
Шибко мутные инициаторы этой отставки, да ещё и говорят, что выгоним сегодня а нового назначим потом ...... значит завтра с утра , те кого Рябошапка попёр, побегут восстанавливаться ... вот и весь фокус