11453 відвідувача онлайн

Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін

Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін

При смертності близько 1% така велика кількість заражених означатиме порушення життєдіяльності країни.

Про це виконуючий обов'язки директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформує Цензор.НЕТ.

"Якщо ми промоделюємо ситуацію з розвитком коронавірусу навіть на рівні держави, то, за різними оцінками, від 7 до 22 млн мають перехворіти серед населення України", - сказав він, відповідаючи на запитання ведучого про необхідність суворих обмежень.

Кузін нагадав, що вмирає в середньому кожен сотий хворий.

"Якщо підсумувати, то це дуже велика цифра в абсолютних... Це порушення життєдіяльності країни, це дуже багато людей, які справді можуть не залишитися живими після такої пандемії", - підкреслив чиновник.

Топ коментарі
+20
нового шута выпустили на арену...
показати весь коментар
27.03.2020 22:08
+11
Зелебобики, а что делать обычным зелебобикам которые ещё выживают на накопленные при клятом Порохе деньги, а совсем скоро у них не будут денег даже на еду? Вы им деньги будете давать? Или остановите их умирать?
показати весь коментар
27.03.2020 22:09
+8
Ситуацию нагнетать кто то должен. У него наверно спонсоры производители туалетной бумаги.
показати весь коментар
27.03.2020 22:12
Коментувати
Сортувати:
нового шута выпустили на арену...
показати весь коментар
27.03.2020 22:08 Відповісти
Ситуацию нагнетать кто то должен. У него наверно спонсоры производители туалетной бумаги.
показати весь коментар
27.03.2020 22:12 Відповісти
Нагнетают говоришь? Ну да наверное......
Это Нью Йорк...... Догадайся что это.
Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін - Цензор.НЕТ 7941

А это Мадрид.......
Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін - Цензор.НЕТ 3183

Это каток как морг используют........ Нагнетают, а фули........
показати весь коментар
28.03.2020 00:02 Відповісти
От не знаю , говорят , что " хохол " , пока не проверит - не поверит , - берегитесь кацапы - пи...зда будет вам ! .
показати весь коментар
27.03.2020 22:35 Відповісти
Причём тут новый шут?Давеча у американцев специалисты себе прогнозировали сотню миллионов.Пару недель назад казалось невероятно.А сейчас?Сегодня-завтра уже 100000 будет или уже есть.А темпы тысячами.Так что эти шутовские шутки при состоянии нашего здравоохранении совсем не смешны.
А смешное по Льва Лешенко прочитайте.
показати весь коментар
27.03.2020 22:46 Відповісти
вроде как вменяемый человек
показати весь коментар
27.03.2020 23:04 Відповісти
Вот цензор слегка поменял контекст в названии, заменив слово "должны" на "могут" и все. Никакого могут заболеть, именно заболеют 2 трети страны и ничего здесь шутейного нет.
показати весь коментар
28.03.2020 08:58 Відповісти
Кузя, ты хотя бы маску на хрюкало перед журналистами натяни )))
показати весь коментар
27.03.2020 22:08 Відповісти
Самое лучшее применение маски при ковиде это ею подтереться.
Но где-то сейчас рыдает одна Юлия Владимировна под псевдонимом "Тамифлю" с фразой "А что, так можно было?!"
показати весь коментар
27.03.2020 22:44 Відповісти
вообще то он по видео связи выступал у шустера
показати весь коментар
27.03.2020 22:47 Відповісти
нельзя. Тогда большинство подумало бы - "а вот если бы ЗЕ-власть не продала маски за границу, то и 200 тыс заболевших не было бы".
показати весь коментар
27.03.2020 23:07 Відповісти
Зелебобики, а что делать обычным зелебобикам которые ещё выживают на накопленные при клятом Порохе деньги, а совсем скоро у них не будут денег даже на еду? Вы им деньги будете давать? Или остановите их умирать?
показати весь коментар
27.03.2020 22:09 Відповісти
Все еще выживаешь на накопленные работой в минстеце деньги? Ну ничего, скоро закончатся, работать пойдешь
показати весь коментар
27.03.2020 22:21 Відповісти
так и у вас нефть упала.

хворостом брать за говносрач на украинских сайтах будешь
показати весь коментар
27.03.2020 22:27 Відповісти
Єто когда они накопили, когда мародер курс уронил в три раза? Порохогнидьі, такие порохогнидьі
показати весь коментар
27.03.2020 22:23 Відповісти
не тренди. какой курс был в мае 2014-го?
показати весь коментар
27.03.2020 22:25 Відповісти
в обменках Славянска и Краматорска ...
показати весь коментар
27.03.2020 22:28 Відповісти
Ну, а если ввести ограничения то меньше умрет? Что они несут? Вирус, передающийся воздушно-капельным путем, доберется до каждого.
показати весь коментар
27.03.2020 22:10 Відповісти
Скорость распространения меньше.
показати весь коментар
27.03.2020 22:20 Відповісти
вон там сегодня на польско-украинской границе скорость вируса резко тормознулась
показати весь коментар
27.03.2020 22:29 Відповісти
пограничникам сказали вирус не пущать...
показати весь коментар
27.03.2020 22:43 Відповісти
И? Ведь заболеют все равно все а страна рухнет еще до того как вирус доберется до каждого. От хаоса.
показати весь коментар
27.03.2020 22:43 Відповісти
в Италии так же где то рассуждали так за сегодня у них если не ошибаюсь около 1000 умерло , у нас с нашей экономикой и медициной и страшно подумать что может начаться если ничего не предринимать
показати весь коментар
27.03.2020 22:51 Відповісти
Ничего предпринять нельзя. Вирус неумолим. Никаких лекарств нет и он по-любому соберёт свою жатву. Это против бактерий можно соблюдать карантин и лечить...а тут печально все.
показати весь коментар
28.03.2020 00:18 Відповісти
Китай зупинив.Томк спробувати обов'язково треба, принаймі розтянуть в часі і смертність буде трішки менша, інакше медицина ляже.
показати весь коментар
28.03.2020 08:32 Відповісти
Извини, но это бред.
показати весь коментар
28.03.2020 10:00 Відповісти
Может и не заболеют.
показати весь коментар
27.03.2020 23:25 Відповісти
Горячка?
показати весь коментар
28.03.2020 00:36 Відповісти
так это их и вернули всех только потому, шо цифра до 22 млн не дотягивала?
показати весь коментар
27.03.2020 22:10 Відповісти
Если не ввести ограничение на глупость, безответственность и алчность власти, то всякое может случиться...
показати весь коментар
27.03.2020 22:11 Відповісти
ссссуууукииии...

Если не вводить ограничений, коронавирусом могут заболеть от 7 до 22 млн украинцев, - и.о. директора ЦОЗ Кузин - Цензор.НЕТ 9861
показати весь коментар
27.03.2020 22:12 Відповісти
86.55% там проголосовали за зелебобика, так что не жалко
показати весь коментар
27.03.2020 22:13 Відповісти
Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін - Цензор.НЕТ 8153
показати весь коментар
27.03.2020 22:40 Відповісти
Этот чел рассказывает о катострофическом положении врачей из-за отсутствия защитных средств. Но призывает переводить им деньги, а почему он не призывает помочь им защитными средствами!?!?! Это что начинаются новые виды разводов для лохов
показати весь коментар
27.03.2020 23:32 Відповісти
Количество заболевших 551 028
Количество умерших 24 900
Смертность 4,51%
С математикой проблемы?
показати весь коментар
27.03.2020 22:12 Відповісти
Не совсем верно. Смертность считается, как отношение числа умерших, к излечившимся, а не к заболевшим. Цифра станет известна после эпидемии.
показати весь коментар
27.03.2020 22:18 Відповісти
Но точно не один процент - это факт. Из тех, кто находится в реанимации на аппаратах ИВЛ максимум выживут 60%.
показати весь коментар
27.03.2020 22:20 Відповісти
Тем более это полный мудак.
Если брать количество выздоровевших на данный момент- 128 000
то смертность вообще на 19% тянет
показати весь коментар
27.03.2020 22:22 Відповісти
а если брать Конотопский район Сумской области, то там рдна бабка заболела, она же и умерла.

Смертность 100 %
показати весь коментар
27.03.2020 22:32 Відповісти
Ну так логично брать статистику по всей планете, а не по Конотопу...
Вон в Чернобыле, там вообще ситуация супер: там никто, не то что не умер, но даже и не заболел!
показати весь коментар
27.03.2020 22:35 Відповісти
нет пока статистики по всей планете.

есть фрагменты на локальных территориях за короткие фрагменты времени
показати весь коментар
27.03.2020 23:06 Відповісти
Они там все такие. Но все же считать нужно потом.
показати весь коментар
27.03.2020 22:49 Відповісти
Летальність і смертність - це різні речі
Летальність - це відношення числа померлих до перехворілих. Наприклад, якщо з 300 захворілих померло 30, то летальність становить 30:300*100=10%.
Смертність - це відношення числа померлих до чисельності всієї популяції. Наприклад, якщо з 1000 людей померло 30, то смертність становить 30:1000*100=3%.
показати весь коментар
27.03.2020 22:48 Відповісти
Вы правы. Но в статье под смертностью явно имеется в виду летальность., потому как упоминается число зараженных.
показати весь коментар
27.03.2020 23:01 Відповісти
количество заболевших и диагностированных -две большие разницы
показати весь коментар
27.03.2020 22:18 Відповісти
Хоть одна умная мысль
показати весь коментар
28.03.2020 02:02 Відповісти
Власть боится смерти больше всего, жили себе воровали, пилили бюджет по разным схемам, а тут Бог так дал....а они и не думали о других, а тут вдруг...мы все умрем, ужас
показати весь коментар
27.03.2020 22:13 Відповісти
Так вы ж недавно в уши дули, что пока около 70% не переболеет, вирус не отпустит. Так что 22 ляма это ещё и норм
показати весь коментар
27.03.2020 22:14 Відповісти
умирает в среднем каждый сотый заболевший.Источник: https://censor.net/n3185004



судячи зі статистики смертність більше 10% ...
показати весь коментар
27.03.2020 22:14 Відповісти
Та не, 3-5 % в этих пределах
показати весь коментар
27.03.2020 22:17 Відповісти
в Італії більше 12% ...
а в середньому 5-10% , але аж ніяк не 1% ...
показати весь коментар
27.03.2020 22:22 Відповісти
В Италии не тестируют безсимптомньіх заболевших
показати весь коментар
27.03.2020 22:25 Відповісти
Ну понятно что не 1
показати весь коментар
27.03.2020 22:32 Відповісти
Експеримент «Діамантова принцеса»: ризики від коронавірусної хвороби COVID-2019 перебільшені в багато разів
Ідеальні умови для визначення смертності та летальності від зараження коронавірусом SARS-CoV-2 виникли на круїзному лайнері Diamond Princess. Завдяки йому людство отримало найрелевантніші на сьогодні дані щодо реальних властивостей китайського коронавірусу.

20 січня 2020 року 80-річний пасажир з Гонконгу здійснив посадку в японському місті Йокогама, проплив один відрізок маршруту і вийшов у Гонконзі 25 січня. Перебуваючи на судні, він не скаржився на будь-які симптоми захворювання.
Через шість днів після виходу з корабля - 1 лютого - цей пасажир щось відчув, відвідав місцеву гонконзьку лікарню й отримав висновок про зараженість коронавірусом COVID-19. У лікарні повідомили, що він перебуває в стабільному стані, а члени родини, які подорожують з ним, залишаються без симптомів.
Тим часом, після відвідання Гонконгу, лайнер спокійно продовжив круїз і взяв курс на Японію.
4 лютого, коли судно опинилося у японських водах, у перших 10 пасажирів діагностували COVID-19. На берег нікого не випустили, судно поставили на карантин. Увесь цей час на «Діамантовій принцесі» перебувало 3711 людей: 2666 пасажирів і 1045 членів екіпажу
Карантин тривав 15 днів - до 19 лютого. Протягом 20-27 лютого всі пасажири поступово залишили лайнер - повідомляє Diamond Princess Updates.
«Корабель пенсіонерів»
Цей лайнер користується особливою популярністю у людей похилого віку. Останній рейс не став винятком: близько 80% пасажирів становили люди у віці 60 і старше років, 215 мали 80 і більше років, а 11 подолали планку 90 років - повідомляє Reuters. Як уже відомо, ця вікова група є найвразливішою, натомість коронавірус не чіпає дітей, підлітків і молодь. Наприклад, наймолодший італієць, померлий від COVID-19, мав 31 рік.
Таким чином, популяція Diamond Princess, навіть з врахуванням молодших за віком членів екіпажу, належала до групи ризику. У даному випадку популяція - це спільнота, члени якої перебувають у тісному взаємному контакті на виокремленій території.
Зараження 100%
Від моменту початкового зараження 20 січня до появи перших хворих 4 лютого пройшло 15 днів. Тобто протягом півмісяця пасажири і члени команди вільно спілкувалися, користувалися тими ж самими предметами, дихали тим самим повітрям, доторкалися до тих самих частин корабля, здоровалися, обіймалися і цілувалися. Це означає, що з високою ймовірністю усі члени цієї замкненої популяції заразилися коронавірусом.
Ключові показники
Станом на 7 березня з 3711 пасажирів та екіпажу Diamond Princess померло 7 осіб, - повідомляє Reuters.
Станом на 16 березня 2020 року щонайменше 712 з 3711 мали позитивний тест на вірус - повідомило японське Міністерство охорони здоров'я, праці та добробуту.
Наведений вище фактаж дозволяє вирахувати показники летальності та смертності, спричинені коронавірусом. Нагадаємо, що означають ці статистичні показники, які виражаються у відсотках і являють собою міру ризику.
Летальність і смертність - це різні речі
Летальність - це відношення числа померлих до перехворілих. Наприклад, якщо з 300 захворілих померло 30, то летальність становить 30:300*100=10%.
Смертність - це відношення числа померлих до чисельності всієї популяції. Наприклад, якщо з 1000 людей померло 30, то смертність становить 30:1000*100=3%.
А тепер рахуємо
З 712 хворих померло 7, тобто 7:712*100=1%. Отже, летальність становить 1% - вмирає один зі ста хворих.
З 3711 заражених померло 7, тобто 7:3711*100=0,2%. Отже, смертність становить 0,2%. Тобто два випадки смерті на тисячу заражених.
Також вартий уваги той факт, що з 3711 отримали позитивний тест на вірус 712, тобто 712:3711*100=19%. Це відповідає наявним узагальненим оцінкам, згідно з якими прояви хвороби виникають у 20% заражених коронавірусом. Натомість у 80% заражених коронавірусом вироблення до нього імунітету відбувається без симптомів хвороби. Тобто 4/5 взагалі не помічає здійснюваний коронавірусом генетичний апгрейд.
Висновок
Оце і все, що треба знати про небезпеку коронавірусу SARS-CoV-2. Вона мізерна:
смертність 0,2 %
летальність 1%
80% заражених взагалі не відчувають симптомів
дітей, молодих і здорових будь-якого віку вірус не чіпає.
Як бачимо, роздуті недобросовісною пропагандою і політиканами уявлення про небезпечність цього вірусу багаторазово перебільшені. Саме про це й розповів провідний інфекціоніст світу професор Дідьє Рауль (фр. Didier Raoult). «У популяції з найвищими ризиками летальність склала 1%. Отже, треба перестати залякувати людей» (див. відео після 3:00) у статті «Коронавірус у Франції: карантинні заходи не працюють, припиніть залякування - Дідьє Рауль, інфекціоніст №1 у світі».

До речі, якщо в популяції половину складають діти та молодь, то наведені вище показники будуть удвічі меншими, адже люди до 30 років не хворіють на коронавірус.

Тепер щодо італійського коронавірусу.
Розгадано таємницю страшного італійського коронавірусу. Висока смертність в Італії пояснюється тим, що кожного померлого ледь не в ДТП чи від кулі тестують на коронавірус і, якщо тест позитивний, то значить від нього і помер. Це нагадує американський жарт про 106-річного хронічного алкоголіка з трьома інсультами, який на швидкості 105 миль на годину в'їхав в стіну і вмер від грипу, бо був не щеплений. Так от, 99,2% італійців, які вмерли «від коронавірусу», вже мали іншу патологію - як то проблеми з серцем і нирками, страждали діабетом і деменцією. 48,5% померлих мали три й більше з перелічених захворювань. Лише 0,8% від загальної кількості померлих не мали попередньої патології. Середній вік померлих склав 79 з половиною років. Серед 2,5 тисяч померлих, людей у віці менше 50-ти років нарахували аж 17.
показати весь коментар
27.03.2020 23:01 Відповісти
адже люди до 30 років не хворіють на коронавірус
что ты чешешь?у нас же дети поболели в черновцах короновирусом...можно полагать, и во многих других рассуждениях может быть неправда
показати весь коментар
28.03.2020 00:52 Відповісти
80% заражених коронавірусом вироблення до нього імунітету відбувається без симптомів хвороби. Тобтот у 80% заражених коронавірусом вироблення до нього імунітету відбувається без симптомів хвороби. Звiдки людина може знати, що вона захворiла, якщо не вiдчувае нiяких симптомів хвороби? А хвороба виявяеться лише завдяки тестам.
показати весь коментар
28.03.2020 07:31 Відповісти
с ограничениями, или без ограничений заболеет ровно такое же количество людей. зебилы, закройте рот-вы только сеете панику и создаете хаос в стране. создайте лучше нормальные условия медикам.
показати весь коментар
27.03.2020 22:16 Відповісти
США незамедлительно дают въездную визу для медиков по короновирусу.Есть шанс проявить себя!
показати весь коментар
27.03.2020 22:17 Відповісти
Минималку на карту всем украинцам которые незаняты в критической инфракструктуре и все сидят на карантине не у всех же министерские зарплаты и не у всех есть сбережения и не надо нагнетать обстановку своим мычанием
показати весь коментар
27.03.2020 22:18 Відповісти
Та досить вже. Коронавірус виходить з моди...
"Помер просто у автобусі": у Китаї зафіксували новий хантавірус
Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін - Цензор.НЕТ 5589
https://chasdiy.org/news/pomer-prosto-u-avtobusi-u-kytai-zafiksuvaly-novyi-khantavirus.html?fbclid=IwAR3AeyUSomjZ-QdJmasSjyWXeZ6gKnNe2RUPDAyKrUNLBvEEX7WAVrwdozQ
показати весь коментар
27.03.2020 22:19 Відповісти
Он мне напоминает того актера из пародии на "Что? Где? Когда?", который всю минуту вместо того чтобы думать о вопросе кричал: "Ребята, не успеем, не успеем же, ребята!"
показати весь коментар
27.03.2020 22:20 Відповісти
Ещё один рептилоидный ублюдок.
показати весь коментар
27.03.2020 22:21 Відповісти
О, а нам пять років доказували, що ми вимерли, і нас зосталось 15-20 мільйонів...
показати весь коментар
27.03.2020 22:23 Відповісти
показати весь коментар
27.03.2020 22:26 Відповісти
как можно такое заявлять, если вы специально впускаете вирус в страну. Вы и хотите чтобы украинцы вымерли.
показати весь коментар
27.03.2020 22:27 Відповісти
Нельзя делать такие заявления с лицом дебила,
как у этого Кузина...
показати весь коментар
27.03.2020 22:30 Відповісти
Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін - Цензор.НЕТ 6704
показати весь коментар
27.03.2020 22:32 Відповісти
ЯБВДЛ...
показати весь коментар
27.03.2020 22:52 Відповісти
Зе-покидьки намагаються посіяти паніку, не реагуйте, мисліть адекватно і залишайтеся людьми. Карантин, максимально можлива самоізоляція, особиста гігієна, уникання контактів з людьми, маски - і так ми зможемо мінімізувати кількість захворівших.
показати весь коментар
27.03.2020 22:33 Відповісти
Якщо не запроваджувати обмежень, коронавірусом можуть захворіти від 7 до 22 млн українців, - в.о. директора ЦГЗ Кузін - Цензор.НЕТ 2489
показати весь коментар
27.03.2020 22:34 Відповісти
Сразу в обсервацию лет на 20 и чтоб не вякало
показати весь коментар
27.03.2020 22:52 Відповісти
Имунитет единственное лекарство когда другого нет и всегда с собой. Карантин это полумера и то временная.
показати весь коментар
27.03.2020 22:56 Відповісти
еще один капитан очевидность, 1% это каждый сотый)
показати весь коментар
27.03.2020 23:44 Відповісти
70-220 тыс в крематорий та спс пшеки и остальные мажорва..понаехало..
показати весь коментар
28.03.2020 00:08 Відповісти
Угу, да еще и почти одновременно... Но с таким карантином как у нас мы через пару недель сможем это все пронаблюдать...
показати весь коментар
28.03.2020 01:33 Відповісти
Нами правят и решают нашу судьбу дилетанты. Меня умиляет, когда люди не являющиеся ни биологами, ни бактериологами делают такие заявления
показати весь коментар
28.03.2020 03:04 Відповісти
Брехня. Коронавірус - це різновид грипу. Ним вже перехворіли сотні тисяч українців. Якби не розганяли паніку, то ніхто б на цей коронавірус не звернув увагу.
показати весь коментар
28.03.2020 03:09 Відповісти
Який в п.зду 1%? Від хвороби можна або одужати, або померти. Зараз число таких людей складає 160000 з яких 27000 померлих. Це 17%. І це і є справжня смертність
показати весь коментар
28.03.2020 07:44 Відповісти
Если бы сейчас Порошенко был бы президентом!
1) Война на Донбассе и Крыму закончилась. Территории вернулись. путин капитулировал. Выплатил репарации - минимум 50 млрд.$.
2) Не было бы коронавируса в Украине! Порошенко бы запретил его присутствие в Украине.
3) Получили бы безвиз с США. Минимум с Канадой.
4) Украина вошла бы в НАТО.
5) Украина вошла бы в ЕС.
6) Украина вошла бы в список самый успешных стран Мира. Может даже в G8. Вместо россии.
показати весь коментар
28.03.2020 10:56 Відповісти