6128 відвідувачів онлайн
3 782 41

Перший заступник голови ОП Трофімов: Якщо президент скаже очолити Офіс, то скажу - так

Перший заступник голови ОП Трофімов: Якщо президент скаже очолити Офіс, то скажу - так

Перший заступник глави Офісу Президента Сергій Трофімов не відмовиться обійняти посаду керівника ОП, якщо Володимир Зеленський йому запропонує.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Сергій Трофімов сказав в інтерв'ю в програмі "В гостях у Дмитра Гордона"

Так, Трофімов на запитання Гордона про те, що "ходять активні чутки, що скоро ви зміните Андрія Єрмака на посаді глави Офісу Президента? Це так чи ні?" відповів: "Це чутки, я не прагну посісти місце глави Офісу і змінити Єрмака. Ця опція за Президентом. Він для себе ухвалює рішення, хто є більш ефективним главою Офісу".

На уточнювальне запитання Гордона, чи погодиться Трофімов очолити Офіс Президента, якщо йому запропонує сам Володимир Зеленський, перший заступник голови ОП відповів ствердно.

"Якщо він запропонує вам цей пост, ви погодитеся? (Ред. - Дмитро Гордон) Так. Ви готові до цього? (Ред. - Дмитро Гордон) Не знаю, з боку видніше. Це дуже важливий момент, тут не має бути якогось "шапкозакидування". Має бути якась цінність у цьому рішенні. Якщо я буду справлятися краще або від цього буде якийсь результат, ну слава Богу. Але я ще не виконав ту частину роботи, якою зайнятий. Я ще її не довів до того стану, в якому хотілося б бачити і бути спокійним, і передати, і сказати: я зробив, я намагався і мені вдалося", - наголосив Сергій Трофімов.

Нагадаємо, Сергій Трофімов був призначений першим заступником глави Офісу Президента 21 травня 2019 року. Родом із Запоріжжя, закінчив Запорізький будівельний технікум і Бізнес-школу "Міжнародний інститут менеджменту". До перемоги Зеленського на президентських виборах Трофімов з 2005 року працював у ТОВ "Студія Квартал 95". З 2007-го по 2019 рік - був виконавчим продюсером студії. Під час виборчої кампанії в штабі Зеленського очолював неформальну групу "Квартал". Нині в Офісі Президента відповідає за регіональну політику.

Топ коментарі
+13
"закончил Запорожский строительный техникум и Бизнес-школу "Международный институт менеджмента"


То есть, у главы офиса президента даже высшего образования нет.
Пстц.
показати весь коментар
13.05.2020 13:35
+7
Президент ЗЕ - комик-уклонист с купленым дипломом юриста.
Зачем ему рядом люди умнее его самого?
показати весь коментар
13.05.2020 13:40
+6
для личного обогащения , договорняков этого и не надо
показати весь коментар
13.05.2020 13:38
Коментувати
Сортувати:
Первым у корыта и по продаже должностей! пусть даже не очень долго, но будущее семейки обеспечить.
показати весь коментар
13.05.2020 13:34 Відповісти
"закончил Запорожский строительный техникум и Бизнес-школу "Международный институт менеджмента"


То есть, у главы офиса президента даже высшего образования нет.
Пстц.
показати весь коментар
13.05.2020 13:35 Відповісти
для личного обогащения , договорняков этого и не надо
показати весь коментар
13.05.2020 13:38 Відповісти
Президент ЗЕ - комик-уклонист с купленым дипломом юриста.
Зачем ему рядом люди умнее его самого?
показати весь коментар
13.05.2020 13:40 Відповісти
так как отказаться, столько возможностей и все для себя, для народа НИКОГДА НИЧЕГО НИКТО НЕ ДЕЛАЛ,иначе за 30 лет не были бы на задворках африки
показати весь коментар
13.05.2020 13:37 Відповісти
Я думаю Ермак єтого товарища в лес вывезет копать себе яму, чем слезет с козырной должности
показати весь коментар
13.05.2020 13:37 Відповісти
эт точно. ермак такого кабана завалил, андрюху богдана. куда там тому трахимову
показати весь коментар
13.05.2020 13:46 Відповісти
Валют они там друг,дружку и что то шепчут на ушко!!!
показати весь коментар
13.05.2020 15:52 Відповісти
Нехай ваша чудова собачка відпочине, а я за неї побігаю.

Гребаная ЗЕленая пионерия...
показати весь коментар
13.05.2020 13:37 Відповісти
І я скажу - ТАК
показати весь коментар
13.05.2020 13:37 Відповісти
Похоже скоро политический труп Ермака проплывёт мимо двух мудрых китайцев украинцев, сидящих на берегу реки.
показати весь коментар
13.05.2020 13:38 Відповісти
Мабуть ні. А якщо й так, то поїде на новенькому Мерседесі
показати весь коментар
13.05.2020 13:56 Відповісти
Хоть тушкой, хоть чучелом.
показати весь коментар
13.05.2020 14:00 Відповісти
Денис Ермак продал посаду главы ОПы Трофимову.. просто братья теперь не братья..
показати весь коментар
13.05.2020 13:39 Відповісти
трофимов дал больше
показати весь коментар
13.05.2020 13:47 Відповісти
>с 2005 года работал в ООО "Студия Квартал 95". С 2007-го по 2019 год - был исполнительным продюсером студии.Источник: https://censor.net/n3195207

Профессия: "массовик-затейник".
показати весь коментар
13.05.2020 13:39 Відповісти
Дык у этого как его... политика мирового масштаба из Кривого Рога такая же профессия.

И 73% это нифига не смутило.
показати весь коментар
13.05.2020 13:42 Відповісти
"Короля делает свита"
показати весь коментар
13.05.2020 13:44 Відповісти
В данном случае "король" находится за кулисами, а мы наблюдает свиту его придворного шута.
показати весь коментар
13.05.2020 13:46 Відповісти
при чём здесь президент, если такими делами брат ермака ведает?
показати весь коментар
13.05.2020 13:39 Відповісти
...головний з "рекрутинґу"...
показати весь коментар
13.05.2020 13:57 Відповісти
Быдло у власти
показати весь коментар
13.05.2020 13:40 Відповісти
Ну что, этого шкета назначат шестёркой на побегушках при Президенте Саакашвили, в ближайшие дни.
Опять власть меняется. Третий раз за год.
показати весь коментар
13.05.2020 13:40 Відповісти
Издеваются с пацаненка кому не лень.
показати весь коментар
13.05.2020 13:41 Відповісти
Какая разница, кто ошивается возле преЗедента?
Достойный человек побрезгует там сейчас работать!
показати весь коментар
13.05.2020 13:41 Відповісти
Ну, есть надежда что теперь в "офисе президента" всегда будут чистые столы, отремонтированные форточки, бумага в туалете.
Хотелось бы надеяться что он не будет заниматься политикой, особенно внешней.
показати весь коментар
13.05.2020 13:43 Відповісти
Если партия скажет Надо, Слуги ответят Есть!
Место у Корыта-пусто не бывает!!
Любая власть любит пожрать всласть!!
😁
показати весь коментар
13.05.2020 13:49 Відповісти
- Умеете ли Вы играть на рояле?

- Нет, но думаю, что смогу!
показати весь коментар
13.05.2020 13:51 Відповісти
https://gordonua.com/news/politics/pervyy-zamglavy-opu-trofimov-ne-dumayu-chto-zelenskiy-ogranichitsya-pyatiletnim-srokom-prezidentstva-1499630.html Первый замглавы ОПУ Трофимов: Не думаю, что Зеленский ограничится пятилетним сроком президентства ...я тоже думаю что Зеленский на 2-3 срока пришёл,но Беларусь и Московия не Украина и всё может статься, украинцев и не прижмёшь ,и не наимпёшь, главное чтобы Зеленский не впустил московское правление в Украину.
показати весь коментар
13.05.2020 13:54 Відповісти
одна промоскальська шмаркля рекламуе іншу мАскальску шмарклю шоб замінити ту мАскальску шмарклю яка вже не потрібна ....
показати весь коментар
13.05.2020 13:55 Відповісти
от скаже презєдент: трахимов, а іди ти в ОПУ)). І той піде!
Якщо без жартів, то не зрозуміло, чому орган який навіть у Конституції не прописаний, який має функції суто дорадчі та повинен займатися питаннями забезпечення, перетворився на ставку "сірих кардиналів" при троні найвеличнішого ссанича?
показати весь коментар
13.05.2020 13:56 Відповісти
Понемногу вся зекоманда из "Квартала" перебирается на Банковую. Это насчёт неё сказано:
Перший заступник голови ОП Трофімов: Якщо президент скаже очолити Офіс, то скажу - так - Цензор.НЕТ 9922
показати весь коментар
13.05.2020 13:58 Відповісти
наверное его и пропиарил конДомс, для повышения
показати весь коментар
13.05.2020 14:01 Відповісти
Я так бачу при квартальній шоблі державні чиновники взагалі забили на право громадян отримувати від них інформацію державною мовою. Слуги не українського народу.
показати весь коментар
13.05.2020 14:07 Відповісти
Видимо путину Ермак уже поднадоел. Поэтому возможна ротация агента...
показати весь коментар
13.05.2020 14:08 Відповісти
Такой же обормот как и ермак.
показати весь коментар
13.05.2020 14:09 Відповісти
Трофимов. Хорошая фамилия. Не украинская.
Конечно, не самая таки да лучшая. Но - подойдет...
показати весь коментар
13.05.2020 14:12 Відповісти
Якщо президент скаже, що Трофімов - поц, так що "пайдьот паработаєт"/
показати весь коментар
13.05.2020 14:34 Відповісти
Офис президента звучит так же по дебильному, как и Президент Зеленский. Вы не находите?
показати весь коментар
13.05.2020 14:48 Відповісти
все правильно!
як батько скажуть - так і має бути!!! без варіантів!
показати весь коментар
13.05.2020 17:06 Відповісти