Кабмін пропонує Раді посилити відповідальність власників громадських місць за неносіння масок відвідувачами

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", відповідний проєкт закону був схвалений на засіданні уряду в середу, 1 липня.
За словами міністра юстиції України Дениса Малюськи, документ встановлює спеціальну відповідальність за неносіння масок громадянами України, а також відповідальність юридичних осіб, власників будівель і споруд та громадського транспорту за перебування громадян у громадських місцях без маски.
Міністр зазначив, що для фізичних осіб штрафи будуть дещо нижчими за чинні, а для юросіб - від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Топ коментарі

У критому ринку багато павільонів закрито, багато надписів "Аренда. Продаж".
Дві продавчині 50+ на м'ясі:
- ...с Госрезерва все маски продали...
- Да что там маски! Главное, зерно все распродали!
Не знаю, за кого будуть голосувати, але те, що інформація пішла в маси - це добре.
Додам: пані були дуже злі.
До речі - в ряду, де зазвичай стоять кореянки з корейськими салатами, стоїть одна!!!
Такого ніколи не було.
Це капець, пані та панове (((
У меня нет маски пошел ее купить, но чтобы ее купить я должен зайти в магазин без маски! судя по твоему воплю человек без маски должен помереть на улице потому что..... караул соплюшка скорчила рожу и прошла без маски!!
" шо типо забыла маску "
1 Маска не 100% защита и даже вообще не защита! она просто уменьшает (значительно уменьшает) выделение болезнетворных микробов из рта и носа! уменьшает а не 100% прекращает! хотишь 100% защиту ходи в скафандре
2 Маску тканевую неззя носить постоянно если точнее каждые 2 часа надо менять или дизинфицировать! кто то это делает?!!
3 Кроме дыхания микробы распространяются и через касания т.е. надо не токо маску а и зашитный костюм! ты ходишь в защитном костюме?!!
так что про угрозу жизни ты сильно загнул!!
все рівно задо..уя..
має бути 'на порядок'