У ЗСУ за добу виявлено 9 нових випадків COVID-19, хворіють 166 осіб, - Командування Медсил

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Командування Медсил ЗСУ у Facebook.
За даними відомства, загалом за час пандемії одужали - 342 особи, летальних випадків - 5.
На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебувають 529 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція протягом найближчих трьох діб, - 179 осіб.
За минулу добу зареєстровано 9 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
З них на лікуванні в закладах охорони здоров'я перебувають 4 людини (Чернігівський військовий госпіталь - 1 військовослужбовець, ізолятор військової частини Львівської області - 3 військовослужбовці). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.
На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 5 осіб (Львівська область - 2 військовослужбовці і 1 працівник ЗС України, Київська - 1 військовослужбовець та Івано-Франківська - 1 працівник ЗС України). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.
