10251 відвідувач онлайн

Повінь в Івано-Франківській області стала найсильнішою за 50 років, збитки - 2,5 млрд гривень

Про це заявив на брифінгу голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"На Прикарпатті стихія, за підрахунками фахівців, завдала збитки щонайменше на 2,5 млрд грн і вважається найбільшою за останні 50 років", - повідомив Федорів.

За його інформацією, учора уряд скерував на подолання наслідків повені в Івано-Франківську область 480 млн грн, з них 250 млн грн підуть на домогу людям, які постраждали найбільше.

"Матеріальна грошова допомога буде надана сім’ям загиблих у розмірі 200 тисяч гривень за кожного загиблого члена родини. Власники повністю зруйнованих житлових будинків отримають 300 тисяч гривень на сім’ю. Родинам, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, скерують по 50 тисяч гривень на сім’ю, а родини, житлові будинки яких пошкоджені, отримають по 20 тисяч гривень", - зазначив Федорів.

Він уточнив, що під час повені в області загинули 3 людини, повністю зруйновані 4 житлові будинки, частково пошкоджено - понад 13 тисяч.

Обіцяють, що кошти постраждалі від повені отримають до кінця наступного тижня. На відновлення гідротехнічних споруд з держбюджету очікують ще 50 млн грн.

"Від усіх служб вимагаю якнайшвидшого відновлення газу, електропостачання, проїзду до населених пунктів", - наголосив Федорів.

За його інформацією, сьогодні вдалось відновити повністю газопостачання у Долинському районі. Ще більш ніж 3 тисяч абонентів залишаються без газу у 24 населених пунктах.

Як повідомлялося, під час сильних дощів 22-23 червня на Прикарпатті були підтоплені 263 населені пункти, вода зруйнувала 201 км доріг, 93 мости та дамби. Наразі без автомобільного сполучення залишаються 7 населених пунктів у Верховинському та Косівському районах.

Коментувати
Сортувати:
Пенькі поцілуйте в лобік зазом з баригами і тими то кришував і вирубува ліси і все буде добре. На ЧАЕС електрика була дешева доки не бахнуло, і її собівартість стала захмарною. Доки ліси розумно викорисовували все було в нормі, коли їх вирізали ціна екологічної катастрофи збільшилась в сотні разів.
показати весь коментар
03.07.2020 17:15 Відповісти
Купонокарбованці, для постраждалих, вже друкують
показати весь коментар
03.07.2020 17:32 Відповісти
Та вирубайте вже дощенту , чого тягнути ...
показати весь коментар
03.07.2020 17:38 Відповісти
Вот тут бы здорово пригодились 6,5 млрд гривен штрафа с табачных монополистов. Но кое-кому нежная дружба с Кауфманом оказалась дороже...
показати весь коментар
03.07.2020 17:42 Відповісти
"Убытки от наводнений в Ивано-Франковской области оценивают как минимум в 2,5 млрд гривен. Разгул стихии стал самым крупным за последние полвека. Источник: https://censor.net/n3205958" - думаю, что скоро потянут того, кто назвал это утопление земель самым большим паводком и довёл до этого русла рек в области путём заростания!!
показати весь коментар
03.07.2020 18:16 Відповісти
Но ровопийцы и дальше будут рубать! Пока одна пустыня не останется, ******!
показати весь коментар
03.07.2020 19:02 Відповісти
*кровопийцы
показати весь коментар
03.07.2020 19:04 Відповісти
убытки с Ikea снимите.
показати весь коментар
03.07.2020 23:27 Відповісти