9188 відвідувачів онлайн

Від початку доби найманці РФ 12 разів обстріляли позиції ЗСУ, зокрема з артилерії і мінометів, втрат немає, - пресцентр ОС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ОС.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" найбільша вогнева активність противника спостерігалася на світанку. Зокрема поблизу Новотошківського ворог застосував артилерійські системи калібру 122 мм, 120-ти мм міномети та ручні протитанкові гранатомети. Також заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 120 мм агресор використав неподалік Південного, Залізного, Шумів, Оріхового та Хутора Вільний.

На початку доби з ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів ворог обстрілював і наших захисників в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", неподалік Водяного. Це ж озброєння агресор використав і поблизу Авдіївки, додавши до обстрілів ще й міномети 120-го і 82-го калібру та стрілецьку зброю. Під час обстрілу Авдіївки одна із мін зруйнувала дачний будинок. Від пожежі зайнялася й сусідська будівля.

Крім того, на підступах до Кам’янки та Старогнатівки противник застосував по наших оборонних укріпленнях гранатомети різних систем та великокаліберні кулемети.

"Сьогодні на світанку збройні формування Російської Федерації вкотре відкрили вогонь і по населеному пункту Зайцеве. Внаслідок обстрілу з мінометів калібру 82-мм загинула місцева мешканка Міхова Олена Іванівна, 1940-го року народження. Окупанти в черговий раз відкрито проігнорували Мінські домовленості та вкотре підтвердили – вони прийшли на Донбас вбивати, грабувати і руйнувати, а життя цивільного населення для них нічого не варте", - говориться в повідомленні.

Загалом, від початку доби, противник випустив у бік наших позицій понад 220 мін і снарядів. За наявною інформацією сьогодні у лавах Об’єднаних сил втрат внаслідок ворожих обстрілів немає.

Підсумки за минулу добу

2 липня збройні формування Російської Федерації 10 разів порушили режим припинення вогню. Противник вів вогонь по позиціях Об’єднаних сил з мінометів 120-го та 82-го калібру, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Ворожу вогневу активність було зафіксовано неподалік 5 населених пунктів: Луганське, Новоолександрівка, Кам’янка, Невельське та Водяне.

За минулу добу внаслідок ворожих обстрілів один український захисник зазнав поранень.

2 липня представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил серед цивільного населення розкрито 22 злочини. З них один грабіж, 10 крадіжок та 9 фактів незаконного поводження з наркотиками. Також виявлено 67 адміністративних правопорушень. Протягом доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 5674 транспортних засоби та 4910 осіб.

Через контрольні пункти в'їзду-виїзду "Станиця Луганська", "Новотроїцьке" та "Мар’їнка" на контрольовану Об’єднаними силами територію в’їхало 400 осіб. На сторону тимчасово окупованих територій лінію розмежування перетнуло 293 особи.

Коментувати
Сортувати:
Так, в Берлине собираются, надо силу показывать. Так происходит перед каждой встречи в "формате".
показати весь коментар
03.07.2020 18:29 Відповісти
***
Ти бачив, як вітаються солдати?
Тому що день новий - нове життя,
Тут кожен бачть поряд друга, брата!
Ми всі - сім'я, бо справжні відчуття
Ріднять близьких по духу. Привітає
Мене хлопчина в камуфляжі теж.
- Спасибо, что живой! - в очах читаю,
В якому радість світиться без меж.
Стискає щось у грудях аж до щему,
Ще вчора незнайомий і чужий
Сьогодні - свій…Прошепочу: "Пройдемо!
Я радий, брате, що і ти - живий!"

Автор цього вірша нині охороняє нашу країну. Дякуємо
Юрій Щ.
показати весь коментар
03.07.2020 18:38 Відповісти
прям ужос какой-то, и куда смотрят обсе, пасе, ес, сша и пингвины антарктиды?
показати весь коментар
03.07.2020 18:55 Відповісти
Найманці це, наприклад солдати ПВК Вагнера в ЦАР, вони ні мови банту, ні політичної ситуації в тій Африці не знають і не бажають знати, вони не знають, хто і за що там воює. Ось це типові найманці. Як і РОА, це теж не найманці а попутники Вермахту, так і шахтарі, козачки або люмпени, вони чітко знають, за що, з ким, і проти кого воюють тобто що таке добре і що таке погано в їх черепній коробці чітко розділено. Вони бачать і беруть участь в парадах діри, вони голосують за обнуління фюрера. В той же час наші внутрішні колаборанти роблять промивання мізків неукам , що б торгувати, мати дипломатичні відносини, їздити в Москву, отримувати грошики з РФ, мовляв війни то немає, там шахтарі-найманці, сепаратисти, терористи, трактористи. тому можна і гешефтом займатися. Адже Порєченков стріляв не серед шахтарів-найманців ну туди, де Україна. В цьому суть гнилої і продажної нашої влади. Тоді якщо там найманці, відразу виникає питання, а є в України Збройні сили, які миттєво повинні знищувати: найманців, сепаратистів, терористів, партизан. А якщо немає то Головнокомандувач і весь Генштаб повинні піти під трибунал і розстріл за розвал армії! Ось до чого призведуть такі ігри в словоблуддя.
показати весь коментар
03.07.2020 19:19 Відповісти