13106 відвідувачів онлайн

Наповненість стаціонарів у міських лікарнях Львова досягла 95%, - управління охорони здоров'я

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Зуб зазначив, що впродовж останнього тижня спостерігається певна стабілізація кількості виявлених позитивних ПЛР-аналізів на COVID-19, проте кількість хворих все ще залишається високою.

"За цю добу у нас зареєстровано 152 нові випадки, з них 54 - по місту Львову. Це нас певною мірою тішить, тому що впродовж останнього тижня, як правило, у нас показник коливається на рівні 46, 32, 31 випадків, сьогодні - 54. Якщо у попередні тижні у нас було 70, 80 і навіть 100 випадків, то зараз ми бачимо певну стабілізацію", - заявив він.

"Але це не означає, що ситуація пішла на спад, тому що в наші стаціонари дуже багато пацієнтів надходять щодня, у нас фактично наповненість сьогодні в міських установах 95%, і хоча ми виписуємо щодня пацієнтів, але водночас рівно стільки ж до нас і надходить", - підкреслив Зуб.

За його даними, в лікарні швидкої допомоги госпіталізовано 70 осіб, з яких 5 у реанімації, 4 - на апараті штучної вентиляції легенів, у 1-й лікарні - понад 80 осіб, і ще 70 осіб госпіталізовано у 8-й міській лікарні.

Як повідомлялося, за минулу добу у Львівській області було підтверджено 152 нові випадки COVID-19. Загалом в області інфіковано 5882 особи, 157 із них померли, 873 пацієнти одужали.

Топ коментарі
+5
То виписуйте тих, хто вважає, що COVID-19 то вигадка Білла Гейтса.
Десь 50% місць повинно вивільнитись.
Нє благодарітє.
показати весь коментар
03.07.2020 21:24 Відповісти
+4
Звоню в Львів до знайомих чи не дай Бог хто захворів на цю заразу чи хтось з них чи їхніх родичів чи знайомих. Відповідають що всі в паніці але ніхто не хворий . Що ж це за зараза і де вона ? По ідеї якщо вона є і така страшна як колись чума чи холера то повинні вже майже всі хворіти нею.
показати весь коментар
03.07.2020 21:46 Відповісти
+4
Зелену тварюку не валити треба а судити як агента ФСБ.
показати весь коментар
03.07.2020 21:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У зеленой мрази все показатели всегда равны 73%.
показати весь коментар
03.07.2020 21:22 Відповісти
Наповненість стаціонарів у міських лікарнях Львова досягла 95%, - управління охорони здоров'я - Цензор.НЕТ 4986
показати весь коментар
03.07.2020 22:35 Відповісти
якщо уточнити,що медреформа Супрун "пустила під ніж",наприклад Львіський тубдиспансер,то можна сказати,що Порошенко "спрацював на випередження"...
показати весь коментар
04.07.2020 13:44 Відповісти
Ідіот, реорганізація протитуберкульозних закладів у Львові відбулася у вересні 2019 року згідно рішення облради . Яким боком тут Супрун? А яким боком Порошенко?? Запитай в бубочки, він керує країною і призначає міністра ох. зд., запитай в виборців, що вибрали цю облраду.
показати весь коментар
04.07.2020 21:28 Відповісти
Везли нам заробитчане валюту в экономику и был расцвет, но привезли и вирус и теперь закат, что-то тут не так
показати весь коментар
03.07.2020 21:24 Відповісти
Класс. Пушкин.
показати весь коментар
03.07.2020 21:30 Відповісти
***
Рассвет, закат.
И неизвестно, кто и в чем виноват.
Закат, рассвет.
Вот вопрос, а где ответ?


.................................
("Самоцветы" песня)))
показати весь коментар
03.07.2020 21:40 Відповісти
не помнил я, но из-за вас пришлось посмотреть
в хорошее время живем youtube
показати весь коментар
03.07.2020 22:05 Відповісти
То виписуйте тих, хто вважає, що COVID-19 то вигадка Білла Гейтса.
Десь 50% місць повинно вивільнитись.
Нє благодарітє.
показати весь коментар
03.07.2020 21:24 Відповісти
Зелена нечисть силою затягує людей в лікарні.
показати весь коментар
03.07.2020 23:36 Відповісти
"зелена нечисть" бігає по вулицях і заражає перехожих
Наповненість стаціонарів у міських лікарнях Львова досягла 95%, - управління охорони здоров'я - Цензор.НЕТ 2548
показати весь коментар
04.07.2020 13:47 Відповісти
Кодлан Коломойского не понимает что во время эпидемии надо беречь народ а не хохмить и нести херню типа Зеленский предложил во время карантина бороться с демографическим кризисом / "Если высокие температуры убивают Корону, то народу необходимы регулярная баня, алкоголь и секс!" - депутат от СН Богуцкая./ Коронавирус…я не вижу оснований для беспокойства, Гончарук .
показати весь коментар
03.07.2020 21:33 Відповісти
Це взагалі-то проблема чийогось психіатра....
Що прислуховується до Богуцької )))
показати весь коментар
04.07.2020 13:48 Відповісти
Це взагалі-то проблема чийогось психіатра....Що прислуховується до Богуцької ))) Всё относительно.В обезьяннике Коломойского есть Кива-дрочун.Он мог быть президентом а не пианист. Кива депутатом дрочит только в ВР и перед своими: сексуально озабоченным бабуином Яременко, жлобом Стефанчуком, барыгой Разумковым. А президентом он дрочил бы и перед Макроном, и перед Трампом , и перед Меркель.А они к этому не привыкли и последствия для Украины могли быть не предсказуемыми./ Илья Кива стал 20-м кандидатом на пост президента Украины
показати весь коментар
04.07.2020 14:38 Відповісти
Многовато...
А у нас в Николаеве коронавирус, походу, только мост атакует
показати весь коментар
03.07.2020 21:35 Відповісти
Да, с дезинфекцией асфальта на мосту вы немного переборщили...
показати весь коментар
03.07.2020 21:40 Відповісти
Наповненість стаціонарів у міських лікарнях Львова досягла 95%, - управління охорони здоров'я - Цензор.НЕТ 8815
показати весь коментар
03.07.2020 21:40 Відповісти
Треба влаштувати ще більше масових купань. Потім потім валити все на Зеленського.
показати весь коментар
03.07.2020 21:41 Відповісти
Зелену тварюку не валити треба а судити як агента ФСБ.
показати весь коментар
03.07.2020 21:47 Відповісти
тупий виперд сектанта-порохофіла...
показати весь коментар
04.07.2020 13:49 Відповісти
Звоню в Львів до знайомих чи не дай Бог хто захворів на цю заразу чи хтось з них чи їхніх родичів чи знайомих. Відповідають що всі в паніці але ніхто не хворий . Що ж це за зараза і де вона ? По ідеї якщо вона є і така страшна як колись чума чи холера то повинні вже майже всі хворіти нею.
показати весь коментар
03.07.2020 21:46 Відповісти
повідомляю зі Львова.

у мене через вулицю двоє вдома на самоізоляції..
мікрорайон Рясне розпочалась легка паніка...ТАк буває при перевищенні певної кількості заразних "на мікрорайон"
показати весь коментар
04.07.2020 13:51 Відповісти
Брешуть ой чую що брешуть по всім світі . Щось тут не те. Дурять та ще й як.
показати весь коментар
03.07.2020 21:50 Відповісти
А Земля в тебе не плоска, часом?
Дурниць не мели!
показати весь коментар
03.07.2020 22:23 Відповісти
Анально чіпують тебе скоро готуйся. По традиціям братішок твоїх - москалів.
показати весь коментар
03.07.2020 22:51 Відповісти
Вітаю команду пи..доболів -"дурантинофілів" з молодим поповненням!! ))
показати весь коментар
04.07.2020 13:59 Відповісти
Глянув окрему статистику по Львову. Понад 2300 активних інфікованих (і це лише офіційно)... У Львові вже щось реально схоже на епідемію. 2300 для 700- тисячного міста, приблизно один хворий на 300 осіб. Поганенька ситуація. Схоже, найгріша в Україні
показати весь коментар
03.07.2020 22:32 Відповісти
Умерло по всей Украине от короновируса 1212 человек, так по днепропетровской обл 23 чел,запорож 17 чел,дон 9 чел,полтав 13,сумской 5 чел,тернополь 29 чел,херсон 3 чел,черниг 16 ,хмельн 19 чел, николаев 10 чел,а Львовская бьет рекорды 157 чел,что-то непонятное творится в львовской обл ,или приписками занимаются, всех сердечников под короновирус или же непрофессионалы лечат,пора бы уже министру обратить внимание и разобраться,что это за пандемия обрушилась на львовян
показати весь коментар
03.07.2020 23:33 Відповісти
Може б Ви подали докладнішу статистику, а не маніпулювали даними і "малювали" висновки:
Львівська - померло 157 (захворіло 5883), Івано-Франківська - 103 (2544), Харківська - 87 (2255), Закарпатська - 102 (3126), Київ - 112 (5347), Чернівецька - 183 (4935)
Надіюсь, з математикою у Вас все гаразд?
На рахунок логіки виникають сумніви...
У Львівській області "найсвідоміші" громадяни (завдячуючи, в тому числі таким, як Ви) - тому і результати плачевні(
показати весь коментар
04.07.2020 01:01 Відповісти
Зуб збрехав.
зАПОВНЮВАНІСТЬ ЛІЖОК у Львові 23,А НЕ 95 ВІДСОТКІВ.
https://portal.lviv.ua/news/2020/07/04/u-merii-sprostuvaly-informatsiiu-pro-zapovnenist-likaren-lvova-na-95
показати весь коментар
04.07.2020 15:39 Відповісти
https://portal.lviv.ua/news/2020/07/04/u-merii-sprostuvaly-informatsiiu-pro-zapovnenist-likaren-lvova-na-95 https://portal.lviv.ua/news/2020/06/30/zavantazhenist-likaren-na-lvivshchyni-zrosla-do-44
показати весь коментар
04.07.2020 15:40 Відповісти
https://public.tableau.com/profile/publicviz?fbclid=IwAR0W3mASuT1l713N9ehcv9GAZ1WW721_0MjVnW3Grn2m9IHUw0RYkKk6RwY#!/vizhome/monitor_15841091301660/sheet0 monitor - publicviz | Tableau Public
показати весь коментар
04.07.2020 01:55 Відповісти
Так что же, у вас такие плачевные результаты? В Киеве 3млн 700 тыс заболевших 5347 человек ,а во Львове на 728545,заболевших 5883,Козак Мамай,не кажется ли вам ,что,что-то не все в порядке в вашем городе,неужели у вас так много не свидомых громадян,на которых вы все спихиваете,я не верю,дело не в громадянах.
показати весь коментар
04.07.2020 02:14 Відповісти
Розганяєте теорію змов?
Кидаєте каміння в натовп? - створюєте "бурю" з нічого?
З "дуже розумним" обличчям сказати "щось тут не чисто" без всяких вагомих аргументів (навести декілька цифр, які насправді нічого не пояснюють)...
І Львів не моє місто, хоча насправді подобається - особливо Старий Львів.
А люди в ньому - люди різні, і інформацію сприймають, як і в інших містах - простіше не вірити, що біда на дворі. Допоки це не торкнеться твоїх рідних та друзів.
Психологія, яку використовуєте Ви і подібні Вам.
Ви передбачувані і нецікаві.

показати весь коментар
04.07.2020 09:24 Відповісти
https://censor.net/ua/user/105661 -типовий ольгінський..

з такими ,дійсно, дискусія марна...
показати весь коментар
04.07.2020 14:05 Відповісти