Наповненість стаціонарів у міських лікарнях Львова досягла 95%, - управління охорони здоров'я

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Зуб зазначив, що впродовж останнього тижня спостерігається певна стабілізація кількості виявлених позитивних ПЛР-аналізів на COVID-19, проте кількість хворих все ще залишається високою.
"За цю добу у нас зареєстровано 152 нові випадки, з них 54 - по місту Львову. Це нас певною мірою тішить, тому що впродовж останнього тижня, як правило, у нас показник коливається на рівні 46, 32, 31 випадків, сьогодні - 54. Якщо у попередні тижні у нас було 70, 80 і навіть 100 випадків, то зараз ми бачимо певну стабілізацію", - заявив він.
"Але це не означає, що ситуація пішла на спад, тому що в наші стаціонари дуже багато пацієнтів надходять щодня, у нас фактично наповненість сьогодні в міських установах 95%, і хоча ми виписуємо щодня пацієнтів, але водночас рівно стільки ж до нас і надходить", - підкреслив Зуб.
За його даними, в лікарні швидкої допомоги госпіталізовано 70 осіб, з яких 5 у реанімації, 4 - на апараті штучної вентиляції легенів, у 1-й лікарні - понад 80 осіб, і ще 70 осіб госпіталізовано у 8-й міській лікарні.
Як повідомлялося, за минулу добу у Львівській області було підтверджено 152 нові випадки COVID-19. Загалом в області інфіковано 5882 особи, 157 із них померли, 873 пацієнти одужали.
Рассвет, закат.
И неизвестно, кто и в чем виноват.
Закат, рассвет.
Вот вопрос, а где ответ?
.................................
("Самоцветы" песня)))
в хорошее время живем youtube
Десь 50% місць повинно вивільнитись.
Нє благодарітє.
Що прислуховується до Богуцької )))
А у нас в Николаеве коронавирус, походу, только мост атакует
у мене через вулицю двоє вдома на самоізоляції..
мікрорайон Рясне розпочалась легка паніка...ТАк буває при перевищенні певної кількості заразних "на мікрорайон"
Дурниць не мели!
Львівська - померло 157 (захворіло 5883), Івано-Франківська - 103 (2544), Харківська - 87 (2255), Закарпатська - 102 (3126), Київ - 112 (5347), Чернівецька - 183 (4935)
Надіюсь, з математикою у Вас все гаразд?
На рахунок логіки виникають сумніви...
У Львівській області "найсвідоміші" громадяни (завдячуючи, в тому числі таким, як Ви) - тому і результати плачевні(
зАПОВНЮВАНІСТЬ ЛІЖОК у Львові 23,А НЕ 95 ВІДСОТКІВ.
https://portal.lviv.ua/news/2020/07/04/u-merii-sprostuvaly-informatsiiu-pro-zapovnenist-likaren-lvova-na-95
Кидаєте каміння в натовп? - створюєте "бурю" з нічого?
З "дуже розумним" обличчям сказати "щось тут не чисто" без всяких вагомих аргументів (навести декілька цифр, які насправді нічого не пояснюють)...
І Львів не моє місто, хоча насправді подобається - особливо Старий Львів.
А люди в ньому - люди різні, і інформацію сприймають, як і в інших містах - простіше не вірити, що біда на дворі. Допоки це не торкнеться твоїх рідних та друзів.
Психологія, яку використовуєте Ви і подібні Вам.
Ви передбачувані і нецікаві.
з такими ,дійсно, дискусія марна...