3502 відвідувача онлайн
2 311 28

ОПЗЖ витратила 60 млн грн з бюджету на рекламу на телеканалах з обойми Медведчука

ОПЗЖ витратила 60 млн грн з бюджету на рекламу на телеканалах з обойми Медведчука

Партія "Опозиційна платформа - за життя!" за три місяці 2020 року витратила 60 млн грн, отриманих з державного бюджету на розвиток партії, на рекламу на каналах "112 Україна", "Zik" і "NewsOne".

Інформація про це міститься в звіті партії про майно, доходи та витрати за I квартал 2020 року (січень-березень), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Комітет виборців України.

Загалом у першому кварталі ОПЗЖ витратила 63 млн грн. 60 з них пішли на рекламу на телебаченні. Витрати розподілилися між телеканалами "112 Україна", "Zik" і "NewsOne". Всі три канали належать Тарасу Козаку - депутату ОПЗЖ і соратнику кума Путіна Віктора Медведчука.

Йдеться про кошти, які партія отримала з державного бюджету України в рамках відшкодування витрат на передвиборну агітацію і як кошти на фінансування статутної діяльності партії.

"Українські платники податків фактично оплатили рекламу партії на низці телеканалів. На практиці це означає витрачання бюджетних коштів на вітер. Адже замість того, щоб витрачати кошти на розвиток партії, ОПЗЖ витрачає бюджетні кошти на самопіар", - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Такі дії, на його думку, не порушують законодавство, але суперечать самій ідеї державного фінансування партій.

Топ коментарі
+13
из бюджета?
назовите еще такую страну, которая финансирует своих злейших врагов...
Маразм и дикость - дикость и маразм..

ОПЗЖ потратила 60 млн грн. из бюджета на рекламу на телеканалах из обоймы Медведчука - Цензор.НЕТ 6837
показати весь коментар
06.07.2020 16:04 Відповісти
+5
5-й канал отказался крутить рекламу ОПЖЗ.
показати весь коментар
06.07.2020 16:03 Відповісти
+5
Не забывай, что "мудрый нарид" за этих врагов голосует. Это не дикость?
показати весь коментар
06.07.2020 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
5-й канал отказался крутить рекламу ОПЖЗ.
показати весь коментар
06.07.2020 16:03 Відповісти
Не может быть
показати весь коментар
06.07.2020 17:03 Відповісти
Эти благодетели действительно спасут Украину от произвола бандеровцев!!! Вот сколько народных денег тратят на благо народа!!! И что самое интересное, народ реально так считает, и рейтинг у этого упыря растет.
показати весь коментар
06.07.2020 16:04 Відповісти
из бюджета?
показати весь коментар
06.07.2020 16:22 Відповісти
дикость
но большая дикость то, что Украина их допускает к выборам, а не содержит в местах заключения...
показати весь коментар
06.07.2020 16:38 Відповісти
Гребаный стыд
показати весь коментар
06.07.2020 16:34 Відповісти
Дякую! Дуже дякую!
ОПЗЖ витратила 60 млн грн з бюджету на рекламу на телеканалах з обойми Медведчука - Цензор.НЕТ 7876
показати весь коментар
06.07.2020 16:45 Відповісти
антиукраїнську наволоч на кашлт зажопів та пєтушаріїв треба знищувати
показати весь коментар
06.07.2020 16:05 Відповісти
всё обьясняется просто - партия опзжопников не нуждается в развитии, развитие этой партии остановилось уже миллион лет назад достигнув своего потолка в 2 айкью
показати весь коментар
06.07.2020 16:08 Відповісти
Расстрелять говнюка или повесить вместе с Рабиновицем. К повешению привлечь палестинцев и эфиопов. Они-молодцы в борьбе с предателями и иудами
показати весь коментар
06.07.2020 16:09 Відповісти
..Не те що мальдівський .... та оманський ?
показати весь коментар
06.07.2020 16:12 Відповісти
кто-то нам обещал очистить партии от коррупции)))
показати весь коментар
06.07.2020 16:13 Відповісти
Серел каналів . які ще можливо дивитись то 4-й та 24-й ..
показати весь коментар
06.07.2020 16:13 Відповісти
зачем??????
показати весь коментар
06.07.2020 16:15 Відповісти
неплохая схема
показати весь коментар
06.07.2020 16:15 Відповісти
Деньги Налогоплательщиков пошли на ухудшения Жизни , самих налогоплательщиков , - На любовь к Агрессору и питание Ненависти к Украине.Где такое может Быть???.
показати весь коментар
06.07.2020 16:18 Відповісти
ОПЗЖ потратила 60 млн грн. из бюджета на рекламу на телеканалах из обоймы Медведчука - Цензор.НЕТ 1935
показати весь коментар
06.07.2020 16:19 Відповісти
Нарід дає мервечуку- бойко власгі гроші, щоб він гвалтував кацапською пропагандою його мізки. Феєричко
показати весь коментар
06.07.2020 16:23 Відповісти
Партии , которые фактически финансируются олигархами , не должны получать деньги из казны государства. Партии , которые финансируются московией , вообще должны быть запрещены .....
показати весь коментар
06.07.2020 16:33 Відповісти
Міський голова Львова Андрій Садовий продає куму Путіна медіахолдинг, в який входить інформаційний сайт Zaxid.net, телеканал «24» та ТРК «Люкс» (с)

ОПЗЖ витратила 60 млн грн з бюджету на рекламу на телеканалах з обойми Медведчука - Цензор.НЕТ 8350
показати весь коментар
06.07.2020 16:38 Відповісти
Пятую колонну беса путлера крышевал шоколад, вместе дерибанили бюджет, шоколад даже успел подарить мертвечуку два телеканала, теперь эстафету подхватил скоморох, условия остались те же, уже проверенные жизнью; сработались, зачем хорошее ломать.
показати весь коментар
06.07.2020 16:45 Відповісти
ОПЗЖ витратила 60 млн грн з бюджету на рекламу на телеканалах з обойми Медведчука - Цензор.НЕТ 8529