За добу на Львівщині виявили 117 нових випадків COVID-19, загалом 6562 інфікованих і 170 померлих, - міськрада

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Загалом коронавірусну інфекцію виявлено у 6562 осіб, 170 людей померли, 974 пацієнти одужали.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулися 6445 осіб, госпіталізовані - 1153, на амбулаторному лікуванні - 5292 особи, виписані - 983 особи. Зараз у лікарні перебуває 170 осіб, з них у реанімації - 4 особи, на апаратні ШВЛ - 4 особи.

За оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри провели 1372 ПЛР-тести, з них 117 - позитивні. Серед них львів`ян - 64.

Загалом у роботу взяли 546 проб, залишок у холодильнику - 300 проб.

Зазначимо, станом на ранок 7 липня в Україні було офіційно зареєстровано 49 607 випадків COVID-19. Одужали вже 22 193 українці, а жертвами хвороби стали 1283 особи.

Коментувати
Сортувати:
117 -зараз не велика цифра..

було більше 200..
показати весь коментар
08.07.2020 09:14 Відповісти
Коли було 10 зебільна влада все позакривала, а коли 200 то повідкривала.
показати весь коментар
08.07.2020 09:58 Відповісти