9155 відвідувачів онлайн
1 842 41

Сім нових шкіл буде здано в експлуатацію на Волині цього року, - Зеленський

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

Необхідність спорудження нового дитсадка на 105 місць зумовлена тим, що понад 250 дітей дошкільного віку з дев’яти населених пунктів ОТГ не мають доступу до дошкільної освіти. Крім того, садочок створює 32 нові робочі місця.

Заклад планують відкрити в серпні 2020 року.

Глава держави зазначив, що дитсадок у селі Крупа є доволі сучасним, але треба завершити роботи з благоустрою навколишньої території.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко розповів Зеленському про інші соціальні об’єкти, які відновлюються в області в межах програми "Велике будівництво".

"У нас сім шкіл, три садочки і два спортивні майданчики. З урахуванням нашого нового стадіону, буде три стадіони. Це буде великий стадіон – за програмою "Україна – чемпіон", присвячений нашому видатному тренеру, який тренує луцьку команду", – зазначив очільник ОДА.

"Сім нових шкіл (у Волинській області. – Ред.) буде здано цього року. І три садочки. В сумі – 10. За планом у нас було п'ять шкіл і п'ять садочків. Треба збільшити наступного року в цій програмі кількість садочків, саме їх не вистачає", – зауважив глава держави.

Топ коментарі
+11
обьясните кто нибудь дебилу что капитальные здания НЕ СТРОЯТСЯ за год. в первый год заливается фундамент и он выстаивается до следующего сезона. иначе нельзя - лопнет
показати весь коментар
09.07.2020 13:52 Відповісти
+11
Дякуємо Порошенко і його команді!
показати весь коментар
09.07.2020 13:53 Відповісти
+9
це банальна добудова, що було розпочато до зеленої ери
показати весь коментар
09.07.2020 13:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну, типу, школ не було, а Зеленський побудує школи (на словах) і Волинь стане грамотною. Товариш Вовка Ленін приїхав.
показати весь коментар
09.07.2020 13:50 Відповісти
Сім нових шкіл буде здано в експлуатацію на Волині цього року, - Зеленський - Цензор.НЕТ 5762
показати весь коментар
09.07.2020 14:39 Відповісти
классическая игра словами, по научному - бред
показати весь коментар
09.07.2020 14:47 Відповісти
Это то, что мы слышим от зеленой власти весь последний год.
показати весь коментар
09.07.2020 14:52 Відповісти
Для того, чтобы слышать, надо слушать, а вы только зехейтерскими источниками пользуетесь.
показати весь коментар
10.07.2020 00:08 Відповісти
Типа они были, но их было мало, теперь будeт на 7 больше.
показати весь коментар
10.07.2020 00:07 Відповісти
це банальна добудова, що було розпочато до зеленої ери
показати весь коментар
09.07.2020 13:50 Відповісти
Таки да

Сім нових шкіл буде здано в експлуатацію на Волині цього року, - Зеленський - Цензор.НЕТ 1391
показати весь коментар
09.07.2020 14:39 Відповісти
Ну и почему они наполовину, и как долго строили эту половину?
показати весь коментар
10.07.2020 00:11 Відповісти
Только не такими темпами.
показати весь коментар
10.07.2020 00:09 Відповісти
обьясните кто нибудь дебилу что капитальные здания НЕ СТРОЯТСЯ за год. в первый год заливается фундамент и он выстаивается до следующего сезона. иначе нельзя - лопнет
показати весь коментар
09.07.2020 13:52 Відповісти
Кошти закладаються в бюджет ще набагато раніше)
показати весь коментар
09.07.2020 13:54 Відповісти
Это надо объяснять не ему, безнадега. Объяснять, ну или пытаться объяснять надо тем дебилам которые поверят.
Хотя это тоже безнадежно.
показати весь коментар
09.07.2020 13:55 Відповісти
Кто вам эту чушь сказал: "в первый год заливается фундамент и он выстаивается до следующего сезона"?

Поинтересуйтесь за какое время и как строятся подобные здания (да даже 6-ти этажные) в Штатах:

"...most commercial buildings that are more than 10,000 square feet will take somewhere between 4-6 months to build. When you get up into more complex office buildings and larger industrial buildings, say 50,000 square feet or more, they can take from six to eight months. Year-long projects are usually projects that have a dollar value of five million dollars or more."

http://rockfordstructures.com/index.php/how-long-will-it-take-to-build-my-building/

https://www.quora.com/How-long-does-it-take-to-build-a-school#:~:text=Around%20here%2C%20from%20design%20through,a%20plethora%20of%20other%20matters.

https://www.probuilder.com/how-long-did-it-take-build-apartment-building-2015
показати весь коментар
10.07.2020 00:33 Відповісти
Дякуємо Порошенко і його команді!
показати весь коментар
09.07.2020 13:53 Відповісти
Сьогодні сонце зійшло,дякуємо пораху.
показати весь коментар
09.07.2020 14:06 Відповісти
За то, что наполовину и бросили?! Ну-ну!
показати весь коментар
10.07.2020 00:13 Відповісти
Скоро автобусные остановки будет открывать и общественные уборные.
показати весь коментар
09.07.2020 13:54 Відповісти
Сім нових шкіл буде здано в експлуатацію на Волині цього року, - Зеленський - Цензор.НЕТ 3323
И не говори...А то и знаки разные там...
показати весь коментар
09.07.2020 14:17 Відповісти
Зе-тыпил, все кацапскую пропаганду читаешь?
НЕ "знак" он отркрывал, а ТРАССУ ГОС ЗНАЧЕНИЯ после ремонта!
показати весь коментар
09.07.2020 14:22 Відповісти
То воно хоче сказати, що під час економічної кризи, пандемії з карантином за державний кошт (а не з місцевого бюджету) було побудовано 7 шкіл, 2 спортивних майданчика та 3 дит.садочка в одній області?
Щось якось не віриться...
показати весь коментар
09.07.2020 13:54 Відповісти
Правильно не віриться. Бо ті школи закладались в будівництво і будувались коли була ота якоби злочинна влада. І Президентом був отой якоби барига. Але ще потрібно сказати що і багато на Волині побудовано і за Януковича. Волині в цьому плані повезло, бо головою Волинської обласної адміністрації на той час був великий син Волинського краю Борис Петрович Клімчук. Саме завдяки йому на Волині було розпочате велике будівництво. Те чим зараз хизується зелений скоморох, якраз і є обєктами не завершеного будівництва, яке розпочалось в ті часи, і при Порошенку, коли почало діяти місцеве самоврядування, і кошти від податків почали залишатись в місцевій громаді. От тільки яке відношення до цього всього має Зеленський?????? То питання.
показати весь коментар
09.07.2020 15:00 Відповісти
Национальная программа «Большая стройка», инициированная Президентом Украин ы Владимиром Зеленским, стартовала по всей Украине 1 марта 2020 года.

когда эти садики, школы и стадионы строить начали, если этой программе 4 месяца?
показати весь коментар
09.07.2020 13:54 Відповісти
А чіво ета у Вас вапроси какієта парахаботскіє, а? (іронія)
показати весь коментар
09.07.2020 13:57 Відповісти
" Владимир Зеленский посетил новый детский сад который был построен в рамках реализации Национальной программы "Большая стройка"Источник: https://censor.net/n3207130
Как же он меня бесит!
показати весь коментар
09.07.2020 13:58 Відповісти
Зеленский, я положил новую плитку, у себя в туалете, в рамках реализации Национальной программы "Большая стройка", приезжай, на открытие, снимешь политические дивиденды. И арохамию захвати
показати весь коментар
09.07.2020 14:01 Відповісти
утопите их там обоих.
показати весь коментар
09.07.2020 14:10 Відповісти
Так и сделаю, если приедут. И шампанское открою.
показати весь коментар
09.07.2020 14:20 Відповісти
Боюсь, что приезд вестника апокалипсиса ничего хорошего не принесёт. Хотя если эти два поца таки утонут, обязуюсь лично приехать на ликвидацию последствий их визита (ложу плитку, клею обои, бетонирую и копаю ямы (надеюсь две понадобятся)).
показати весь коментар
09.07.2020 14:29 Відповісти
Глава государства отметил, что детсад в селе Крупа довольно современный, но надо завершить работы по благоустройству окружающей территории. Источник: https://censor.net/n3207130

Это точно уровень президента? Похоже на зама сельского головы по благоустройству.
показати весь коментар
09.07.2020 14:12 Відповісти
Янык был завгар, а этот криворогий шлимазл по профессии
показати весь коментар
09.07.2020 14:16 Відповісти
Ой, знову стрічка-ножиці? А шо там мєндель? Не народила ще?
показати весь коментар
09.07.2020 14:15 Відповісти
В сети расползаются слухи о любовной связи между президентом Украины Владимиром Зеленским и его пресс-секретарем Юлией Мендель. Сегодня основатель политического движения в поддержку Порошенко «25%» известный порохобот Роман Реведжук опубликовал на своей странице в соцсети провокационный пост, в котором высказывает предположение о беременности Мендель от своего шефа.
«What? Мендель беременна от Зеленского?» - то ли спрашивает, то ли удивляется журналист и далее идет набор нецензурных выражений.
показати весь коментар
09.07.2020 14:18 Відповісти
Если шо, строили его с 2017 года
показати весь коментар
09.07.2020 14:24 Відповісти
открывашка зеленая - позор
показати весь коментар
09.07.2020 14:39 Відповісти
Дегенерат ЗЕянелох занялся строительством школ. Ну когда же это чувырло объявит сколько открылось общественных сортиров или слабо ему ими заняться?
показати весь коментар
09.07.2020 14:43 Відповісти
а зеля тут каким боком ?
показати весь коментар
09.07.2020 15:36 Відповісти
Да його яйцями там чуть не закидали, охорона допомогла, там у Зе охоронців більше ста чоловік.
показати весь коментар
09.07.2020 20:14 Відповісти
Обновили фасади за місяць і типу нові школи, от і брехло той Вован.
показати весь коментар
09.07.2020 23:05 Відповісти
Интересно а куда старые школы деваются? Продаются кумовьям за копейки? Было 52 млн населения - хватало и садиков и школ, сейчас от силы 40 млн. и фиг в школу попадешь
показати весь коментар
09.07.2020 23:47 Відповісти
Шо це за зелений монстр на стіні намальований? Дітей лякати? А якби не треба було президенту відкривати цей садочок, то територію би встигли зробити?
показати весь коментар
09.07.2020 23:55 Відповісти