Італія тимчасово заборонила в'їзд із 13 країн, що не входять до складу ЄС

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомляє пресслужба міністерства охорони здоров'я Італії.
"У світі пандемія перебуває в найгострішій фазі. Ми не можемо анулювати жертви, принесені італійцями цими місяцями. Ось чому ми вибрали лінію граничної обачності", - заявив міністр Роберто Сперанца, підписуючи відповідний документ.
Повідомляється, що ця заборона, зокрема транзитна, стосується людей, які за останні 14 днів відвідували Вірменію, Бахрейн, Бангладеш, Бразилію, Боснію і Герцеговину, Чилі, Кувейт, Північну Македонію, Молдову, Оман, Панаму, Перу, Домініканську Республіку.
Як повідомлялося раніше, із 3 червня Італія відкрила кордони для мандрівників з більшості європейських країн, вони можуть в'їжджати в країну без необхідності проходити 14-денний карантин.