Україна розраховує на саміті з ЄС у жовтні підписати угоду про "відкрите небо", - МЗС

Про це заявила директорка Департаменту ЄС і НАТО МЗС України Марина Михайленко під час онлайн-дискусії "Головування Німеччини в Раді ЄС: чого чекати Україні?", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Під час німецького головування відбудеться саміт Україна-ЄС, він уже підтверджений на 1 жовтня, ми дуже хотіли б нарешті в межах цього саміту підписати угоду про спільний авіаційний простір. Як ви знаєте, у 2013 році ця угода була парафована, але там було проблемне питання стосовно Гібралтару, і ми дуже сподіваємося, що зараз це питання все ж таки буде вирішено і узгоджено формулювання між Європейською Комісією та Іспанією, прийнятне для всіх сторін", - сказала Михайленко.
Вона додала, що підписання цієї угоди в межах саміту є дуже важливим для України.
Иностранцы у нас летают.
А своих авиакомпаний у нас нет.
МАУ, моторсич и ***** - фактически банкроты, других не предвидится.
Запомните это, 73%-ная молодежь 2019 года выпуска и думайте, как вам выжить в оставшиеся почти 4 года