За добу на Херсонщині виникло 18 пожеж в екосистемах, основна причина - людський чинник, - ДСНС

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресцентр Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Як зазначається, горіли сухостої та сміття на відкритих територіях
"10 липня підрозділи обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій 18 разів виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах. Горіли сухостої та сміття на відкритих територіях. На таких пожежах довелося попрацювати пожежникам Скадовського, Горностаївського, Голопристанського, Каланчацького, Новотроїцького, Білозерського, Великоолександрівського, Суворовського, Каховського та Бериславського районів. Загальна площа гасіння становить майже 8 га", - йдеться в повідомленні.
У відомстві зазначають, що практично всі пожежі в екосистемах виникають через людський чинник.
Источник: https://censor.net.ua/n3207556
Мусоров много сгорело?? Порадуйте цифрой...😃
Один згорів точно.