4647 відвідувачів онлайн
8 627 71

"Ексміністра охорони здоров'я Криму" Михальчевського засуджено до 10 років ув'язнення за держзраду

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу суду.

Михальчевський, будучи громадянином України, після окупації Росією АР Крим у 2014 році очолив незаконно створене "Міністерство охорони здоров'я Республіки Крим".

"Згідно з вироком Михальчевського визнано судом винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України в редакції від 05.04.2001 р. і призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі", - сказано в повідомленні.

Водночас, за ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність України "Михальчевського було судом виправдано" у зв'язку з недоведеністю вчинення ним кримінального злочину".

Згідно з обвинувальним актом Михальчевський звинувачувався в цій частині в здійсненні дій з метою зміни меж території України або державного кордону України на порушення порядку встановленого Конституцією України, вчинених за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України.

"Зазначені в обвинувальному акті фактичні обставини в цій частині не підтверджено ні показаннями допитаних у судовому засіданні свідків, ні даними вивчених судом протоколів оглядів, зокрема і даними висновків проведених у справі експертиз. Тому відсутні підстави вважати встановленим і доведеним факт, що обвинувачений був одним із організаторів референдуму", - пояснили в суді.

Нагадаємо, 5 січня стало відомо, що в Києві СБУ виявила колишнього "міністра охорони здоров'я" анексованого Криму Петра Михальчевського.

У його тимчасовому місці проживання в столиці провели санкціонований обшук. Оперативники спецслужби вилучили паспорт громадянина РФ, "службове посвідчення" за підписом Аксьонова та інші документи, що підтверджують його співпрацю з окупаційною владою.

З 8 січня Петро Михальчевський перебуває під вартою: спочатку він утримувався в СІЗО Херсона, влітку його перевезли в київський ізолятор. У червні розслідування у справі ексміністра було завершено і направлено до суду.

9 липня Дніпровський суд столиці перевів Михальчевського з СІЗО під домашній арешт.

Михальчевському інкримінується державна зрада (ст. 111 КК). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Топ коментарі
+15
еще бы одно министра здравоохранения 112 канала, Пальчевского, приговорить бы 10 годам строгого режима..
показати весь коментар
13.07.2020 21:11 Відповісти
+14
Награда нашла своего героя. Хотя оно таке, мелкая сошка.
показати весь коментар
13.07.2020 21:10 Відповісти
+11
За подделку медицинских документов. Ещё бы посадить того кто покупал у него эти документы
показати весь коментар
13.07.2020 21:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Награда нашла своего героя. Хотя оно таке, мелкая сошка.
показати весь коментар
13.07.2020 21:10 Відповісти
І що, ми навіть не почуємо про реформований Порошенком суд цього разу?
показати весь коментар
13.07.2020 21:17 Відповісти
І що,ми навіть не почуємо :"При Парашенку такого не було" цього разу?
показати весь коментар
13.07.2020 21:36 Відповісти
еще бы одно министра здравоохранения 112 канала, Пальчевского, приговорить бы 10 годам строгого режима..
показати весь коментар
13.07.2020 21:11 Відповісти
За подделку медицинских документов. Ещё бы посадить того кто покупал у него эти документы
показати весь коментар
13.07.2020 21:14 Відповісти
Він днями сказав що мудрий нарід розчарувався в тим покупцеві.
показати весь коментар
13.07.2020 21:15 Відповісти
Здесь надо тщетильней. Но теряюсь в фантазиях. Там ещё один певец, спивун с большого южного города. Позор Одессы! Тут просто просится. Жестикуляция оного должна бы давно привлечь внимание психиатров---скорее стадия не возможности лечить. Но всё равно пора и быстро. А вот неандертальца с механической кликухой шкива бросить в яму с мамонтом---думаю победит мамонта.
показати весь коментар
13.07.2020 21:40 Відповісти
Пущяй 10 годков покукарекает с Петушарием на зоне с петухами из опзж ! )))
показати весь коментар
13.07.2020 21:14 Відповісти
рупь за сто, что он через месяц максимум будет отдан по обмену на горловского таксиста
показати весь коментар
13.07.2020 21:20 Відповісти
його вже включали в списки на обмін - Міхальчевський відмовився, кричав, що він громадянин України.
Міхальчевський побачив расєю з внутрішнього боку, він чудово знає росію.
Він знає, що росія то НІЩЄТА, УБОГОСТЬ, ДЄРЬМО!!!

Тому, ніколи, на обмін свою згоду не дасть.
показати весь коментар
13.07.2020 21:54 Відповісти
ну так обмен после помилования - это не обязательно оставаться в кацапии.

через полгода вернётся помилованный
показати весь коментар
13.07.2020 22:06 Відповісти
і знову закриють.
це вже не життя - кінець!
показати весь коментар
13.07.2020 22:16 Відповісти
та за шо ж його знову зактиють, акщо він пройде процедуру помилування ?
показати весь коментар
13.07.2020 22:22 Відповісти
так був вже прецедент.
відпустили сєпара, а потім спіймали його при перетині кордону з ордло.
показати весь коментар
13.07.2020 22:24 Відповісти
када ?
показати весь коментар
13.07.2020 22:39 Відповісти
здається місяць тому.
може 2.
показати весь коментар
13.07.2020 22:41 Відповісти
місяць - то не прізвище
показати весь коментар
13.07.2020 22:52 Відповісти
Ну..... БРАВО!!!
Аж промінь надії з'явився.
Ще бажано перевірити, хто просив одного "видатного" хірурга приїхати в 2014 році в крим, оперувати мати Гобліна? "видатний" туди їздив на прохання Міхальчевського чи ні?
показати весь коментар
13.07.2020 21:15 Відповісти
вы бы еще на луне кого-то засудили, ТУТ В УКРАИНЕ ХОТИМ ВИДЕТЬ МАРОДЕРОВ, ВОРЮГ, СВИНЯРЧУКОВ ,КОРУПЦИОНЕРОВ НА НАРАХ
показати весь коментар
13.07.2020 21:21 Відповісти
а що не так?
показати весь коментар
13.07.2020 21:29 Відповісти
тогда всех чиновников и секретуток надо тоже посадить а заодо и директоров , инженеров,
Врач то причем , они пказывают помощь при любой власти , клятву давали .
показати весь коментар
13.07.2020 21:22 Відповісти
за логікою ст. 111 КК України так - перехід на бік ворога під час збройного конфлікту це є державна зрада, всі хто прийняв громадянство РФ, або працював в державних установах під час конфлікту є зрадниками.
показати весь коментар
13.07.2020 21:30 Відповісти
конфлікт - це не війна, війна офіційно однією з сторін об'являється, а конфлікт може не обявлятися, хоча я не спец в цих питаннях, можу помилятись
показати весь коментар
13.07.2020 21:42 Відповісти
очолювати міністерство окупованої території це робота лікаря???!!!
слишь, чувак, іді до свого дому - на росію.
показати весь коментар
13.07.2020 21:39 Відповісти
еге ж міністр - це не лікар, це державний службовець
показати весь коментар
13.07.2020 21:43 Відповісти
так і я про те.
тому тут чувак-кацап олегов чернуху намагається протерти
показати весь коментар
13.07.2020 21:44 Відповісти
а може вы бы путина на пожизненное посадили? начните с моськи- посадите питра
показати весь коментар
13.07.2020 21:22 Відповісти
ви якось мислите суто по-кацапцькі. "посадітє".
В цивілізованих країнах спочатку провину треба довести.
Провину Міхальчесвського довели - посадовили.
Провину, як ви кажете "питра", ніяк довести не можуть і почали фальсіфікувати справу, за що самі й сядуть.
показати весь коментар
13.07.2020 21:31 Відповісти
не сядут! спорим?

а пэдро бы сел, если бы делом занималось ФБР! и многие вместе с ним бы лавку полировали в тюряге попами! начиная с кучмы-кравчука....
показати весь коментар
13.07.2020 21:40 Відповісти
сядуть! і обговорювати не буду.
влада зміниться і вже того лібералізму Порошенко не допустить.
Якщо у вас є докази про "пєдро" - в студію.

Але їх у вас немає - СПОРИМ?
показати весь коментар
13.07.2020 21:43 Відповісти
он - вор! это 100%! возможно,и заказывал людей! а это - уже другая статья! кстати, эти обе применимы к ЛЮБОМУ олигарху у нас! было бы ФБР - уже бы сидели давно... и пэдро, и прочие мрази
показати весь коментар
14.07.2020 10:12 Відповісти
ето тєбє всьо просто кажєтся
показати весь коментар
14.07.2020 10:30 Відповісти
і нафіга воно йому було потрібне те міністерство.....
показати весь коментар
13.07.2020 21:25 Відповісти
це він зрозумів ще в 2014 році, але засвітився.
Він втік з криму і переховувався в Кривому Розі, потім переїхав в Київ, думав все забулося.
Знайшли.
Так, Міхальчевський був міністром охорони здоров'я в групі злочинців гобліна-аксьнова.
показати весь коментар
13.07.2020 21:34 Відповісти
а для чого втікав з Криму, можливо його там заставили....Однак, розуму не має, прибув в Україну , то лети до СБУ писати заяву про явку і причини своєї поведінки в Криму, а не ховайся як тхір, по крайній мірі могли дати тоді умовно покарання, враховуючи каяття.
показати весь коментар
13.07.2020 21:37 Відповісти
він побачив, що на кримє настає конкретна ЖОПА!
ніякою "вялікай росіі" немає і в помінє.
побачив, що росія це суцільна ніщєта і бандитизм.
Тому він зробив ногі з криму.
Але вже було пізно. Півроку на ворога він працював.
показати весь коментар
13.07.2020 21:48 Відповісти
ну, так і кажу, що розуму не має. Прибіг би з каяттям до СБУ, сказав би, що боявся за сім'ю, дітей - може б і звільнили від відповідальності, або дали умовно термін....не має розуму, що зробиш....
показати весь коментар
13.07.2020 22:00 Відповісти
так - дурачок.
показати весь коментар
13.07.2020 22:17 Відповісти
Зеленский , промолчишь снова - будешь сволочью !!! " Российские террористы застрелили военного медика и ранили двух бойцов, которые пытались вынести тело погибшего бойца под Зайцево"
показати весь коментар
13.07.2020 21:27 Відповісти
ага, а як жеж.
Була домовленість на припинення вогню з підтвердженням ОБСЄ.
нічого стандартного не було.
Тому https://censor.net/user/265648 задає слушне питання.
показати весь коментар
13.07.2020 21:36 Відповісти
Цензор, а почему вы закрыли коментарии под статьей
Российские террористы застрелили военного медика и ранили двух бойцов, которые пытались вынести тело погибшего бойца под Зайцево, - штаб ООС
Боитесь что люди выскажут по поводу очередного договорняка в результете которого опять погибли наши люди?
показати весь коментар
13.07.2020 21:29 Відповісти
Какое є ти дерьмо
показати весь коментар
13.07.2020 21:38 Відповісти
а що ви хочете від сруцькава?
показати весь коментар
13.07.2020 21:40 Відповісти
Первый пошел.............только не менять!
показати весь коментар
13.07.2020 21:40 Відповісти
Камень с неба - ба- бах!
показати весь коментар
13.07.2020 21:41 Відповісти
А шо это товарич михальчевский такой грустный?
"Ексміністра охорони здоров'я Криму" Михальчевського засуджено до 10 років ув'язнення за держзраду - Цензор.НЕТ 6261

Радоваться надо, что такой груз с души снял. ))
показати весь коментар
13.07.2020 21:57 Відповісти
він просто зрозумів: яким же дурнем він був.
показати весь коментар
13.07.2020 22:18 Відповісти
Самый безобидный из всех предателей, лучше бы пользу приносил, хороший специалист
показати весь коментар
13.07.2020 22:05 Відповісти
ага.
так такі усі на кримє "безобідніє": йофе, аксьонов, цеков, бахарєв, доніч, чемоданов.

ну такі "безобідніє" прям.
показати весь коментар
13.07.2020 22:21 Відповісти
Это врач, хирург, министром был 3 месяца , врачи вне политики, а в тоже время убийц отпускают условно.
показати весь коментар
14.07.2020 00:49 Відповісти
так був міністром?
був!
хай відповідає.
показати весь коментар
14.07.2020 07:03 Відповісти
За госизмену в военное время - пожизненно, а лучше бы, пах-пах!!!
показати весь коментар
13.07.2020 22:34 Відповісти
хотілося б, але добре хоч таке зебіли зробили.
показати весь коментар
13.07.2020 22:40 Відповісти
В чем измена, и где военное время?
показати весь коментар
13.07.2020 23:20 Відповісти
крим окупована територія. росія країна агресор - признана ООН.
Міхальчевський працював у владі російського окупанта на кримє, чим сприяв зміцненню незаконної влади російського окупанта в українському Криму.
Міхальчевський - злочинець.
показати весь коментар
13.07.2020 23:42 Відповісти
Да ладно....а завтра апелляция отменит...
показати весь коментар
13.07.2020 22:54 Відповісти
Михальчевский, никаких присяг не давал, а клятву Гиппократа, не нарушал. Судили для обмена?
показати весь коментар
13.07.2020 23:12 Відповісти
був при владі російських окупантів на кримє - злочинець.
яка клятва Гіпократа для злочинця?
показати весь коментар
13.07.2020 23:39 Відповісти
Убийцам дают условно. Спонсоры олигархи на свободе. Хирург которому здешняя мафия не давала кислорода, думал построить свою медицину. Сильно правильный. 3 месяца министром и 10 лет. Нашли козла.
показати весь коментар
14.07.2020 00:44 Відповісти
ага, коли катували на кримє Рината Аметова, Міхальчевський "думал построить свою медицину" разом з російськими окупантами на окуповануому кримє на посту міністра.

Наразі, хай на зоні "свою медицину" побудує.
показати весь коментар
14.07.2020 07:07 Відповісти
По-твоему в Крыму, 2 млн местных, гажданских,оккупантов, которые себя оккупировали. А Михальчевский, кстати, уволился по собственному желанию, задолго до ареста. Из 15 000 ВСУшников, 13 000, перешли на сторону оккупантов, ранее приняв присягу. Какие к Михальчевскому претензии?
показати весь коментар
14.07.2020 08:42 Відповісти
ватник, вали на3уй отсель
показати весь коментар
14.07.2020 09:15 Відповісти
Пукаешь, потому что бестолковки нет?
показати весь коментар
14.07.2020 10:19 Відповісти
Кто людям помогает, тот тратит время зря!
Он беспокоился о здоровье украинцев, находящихся под гнетом врага.
Почему то бытует мнение, что под оккупантами живется лучше. Откуда эта мысль у пересиченых?
показати весь коментар
14.07.2020 09:37 Відповісти