За добу в ЗСУ зафіксували 14 нових випадків COVID-19, хворіють 125 осіб, - Командування Медсил

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.
"Станом на 10:00 15 липня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 125 осіб. Всього за час пандемії одужало 486 осіб, летальних випадків – 5", - йдеться в повідомленні.
Так, за минулу добу зареєстровано 14 нових випадків COVID-19. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 2 особи (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗСУ). Зазначається, що стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.
Крім того, на лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 12 осіб (Львівська область – 1 військовослужбовець, Київська область – 10 військовослужбовців та 1 працівник ЗСУ). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.
Всього на ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебуває 471 особа. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби, – 62 особи.
