В інтернаті для осіб з інвалідністю на Вінниччині зафіксовано спалах COVID-19, - ОДА

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА
"У Тиврівському обласному будинку-інтернаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку після підтвердження захворюваності на COVID-19 у санітарки, яка тиждень перебувала вдома, мала симптоми і самостійно звернулася до сімейного лікаря, було проведено повне обстеження всіх працівників і підопічних установи. Перевірено методом ПЛР 176 працівників і 189 клієнтів закладу. Коронавірус виявлено у 7 співробітників і 7 підопічних", - йдеться в повідомленні.
У жодного з них не спостерігаються прояви хвороби. Зараз хвороба протікає безсимптомно.
Працівники перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Клієнтів закладу госпіталізовано для постійного нагляду та медичного контролю в лікарню. У закладі проведена дезінфекція та посилений контроль стану працівників та їхніх підопічних.
Ни у одного из них не наблюдаются проявления болезни. В настоящее время болезнь протекает безсимтомно."
Ох уже эта безсимптомная болезнь 😆🤣