В інтернаті для осіб з інвалідністю на Вінниччині зафіксовано спалах COVID-19, - ОДА

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА

"У Тиврівському обласному будинку-інтернаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку після підтвердження захворюваності на COVID-19 у санітарки, яка тиждень перебувала вдома, мала симптоми і самостійно звернулася до сімейного лікаря, було проведено повне обстеження всіх працівників і підопічних установи. Перевірено методом ПЛР 176 працівників і 189 клієнтів закладу. Коронавірус виявлено у 7 співробітників і 7 підопічних", - йдеться в повідомленні.

У жодного з них не спостерігаються прояви хвороби. Зараз хвороба протікає безсимптомно.

Працівники перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Клієнтів закладу госпіталізовано для постійного нагляду та медичного контролю в лікарню. У закладі проведена дезінфекція та посилений контроль стану працівників та їхніх підопічних.

Коментувати
Сортувати:
"Коронавирус обнаружен у 7 сотрудников и 7 подопечных", - говорится в сообщении.

Ни у одного из них не наблюдаются проявления болезни. В настоящее время болезнь протекает безсимтомно."

Ох уже эта безсимптомная болезнь 😆🤣
показати весь коментар
15.07.2020 13:21 Відповісти
Тю, в кацапском протоколе даже бессимптомная корь есть.
показати весь коментар
15.07.2020 13:55 Відповісти
Опоздал ЦЕНЗОР эту новость я знал ещё на прошлой неделе
показати весь коментар
15.07.2020 14:26 Відповісти