11083 відвідувача онлайн
12 219 45

Російський пранкер від імені генсека ООН Гутерріша запропонував президенту Польщі Дуді захопити Львів, той відмовився. АУДIО

Телефонний хуліган із Росії додзвонився до президента Польщі Анджея Дуди і спробував спровокувати на обговорення питання про анексію частини Західної України. Той відповів, що Україна і Польща - друзі, а дискусії з цього питання в польському суспільстві немає.

Запис розмови оприлюднено в YouTube, інформує Цензор.НЕТ.

Росіянин представився генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем. Від імені голови Об'єднаних Націй він привітав Дуду з перемогою на виборах, обговорив ситуацію з коронавірусом і радянськими пам'ятниками в Польщі.

Пранкер запропонував Дуді анексувати українські території, "наприклад Львів, і багато інших". Польський президент, почувши це, сказав, що таких бажань у Польщі немає і що країна перебуває в хороших відносинах з Україною.

"Що, вибачте ?! Ні, ні, ні! Це ж Україна! Ні-ні. У Польщі навіть розмов таких немає. Тепер це частина України, і на цьому все. Це не є предметом політичних дискусій у Польщі, ми про це не говоримо", - висловився Дуда.

На запитання, як Дуда ставиться до президента України Володимира Зеленського, польський лідер відповів, що позитивно.

Після публікації запису Дуда в середу, 15 липня, підтвердив, що став жертвою розіграшу. У своєму Twitter він написав, що запідозрив під час розмови якусь хитрість через погану вимову пранкера.

"Під час розмови я зрозумів, що щось не так. Генеральний секретар не так добре вимовляє слово "Зубровка", хоча голос був дуже схожий", - написав Дуда.

Керівник пресслужби канцелярії президента Польщі Марцин Кедрін підтвердив достовірність запису. За його словами, зараз фахівці працюють над тим, щоб запобігти таким випадкам у майбутньому.

"Запис справжній, співрозмовники були перевірені постійним представництвом Республіки Польща при ООН у Нью-Йорку. Служба займається цим питанням", - сказав Кедрін.

Топ коментарі
+53
Вот так просто какой-то хулиган нашел телефон президента Польши. Понятное дело, что эти пранкеры являются сотрудниками кацапских спецслужб
показати весь коментар
15.07.2020 21:51 Відповісти
+32
Дуде большой респект за позицию четкую и однозначную
показати весь коментар
15.07.2020 21:52 Відповісти
+26
Кацапы все не успокоятся. Кровищи и войн им все мало...
показати весь коментар
15.07.2020 21:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дуда просто нормальный человек и понимает, что при попытке захватить Львов там окажутся сотни тысяч Бандер. А оно им надо ?
показати весь коментар
15.07.2020 21:50 Відповісти
лучше он напомнит москве 1610-12 года
показати весь коментар
15.07.2020 21:58 Відповісти
Путин 16 июля намерен принять участие в церемонии закладки боевых кораблей для ВМФ россии в оккупированной Керчи. Эти боевые корабли ранее закладывал Рогозин. Видимо, решили перезаложить - для надежности. https://ru.krymr.com/a/news-putin-priedet-v-kerch/30727552.html
В Керчи на заводе "Залив" усиленно готовятся к приезду путина.
Еще с 12 июля там начали глушить мобильную связь и неделю ежедневно моют дорожку от вертолетной площадки к цеху.
Большинство сотрудников отправили на четыре дня домой, оставили только проверенных и благонадежных. Тем сотрудникам, которых оставляют на заводе, сообщили, что несколько дней до приезда путина они проведут на заводе без выхода за территорию.
Сцарь и холопы… https://twitter.com/KrimRt/status/1282328243396382720
показати весь коментар
15.07.2020 22:12 Відповісти
Вот так просто какой-то хулиган нашел телефон президента Польши. Понятное дело, что эти пранкеры являются сотрудниками кацапских спецслужб
показати весь коментар
15.07.2020 21:51 Відповісти
Без сомнения! Еще по акценту понятно, что кацап!
показати весь коментар
15.07.2020 21:57 Відповісти
Штирлиц,он же Исаев шел по вечернему Берлину и не мог понять,что-же выдавало в нем советского разведчика.....то ли фуфайка с погонами,то ли буденовка с кокардой,то ли волочащийся сзади парашют...
показати весь коментар
15.07.2020 23:20 Відповісти
Российский пранкер от имени генсека ООН Гуттериша предложил президенту Польши Дуде захватить Львов, тот отказался - Цензор.НЕТ 7526
показати весь коментар
15.07.2020 21:51 Відповісти
Дуде большой респект за позицию четкую и однозначную
показати весь коментар
15.07.2020 21:52 Відповісти
Дуде респект однозначно...а нашим зебанатам -нет.
показати весь коментар
15.07.2020 22:12 Відповісти
Російський пранкер від імені генсека ООН Гуттереша запропонував президенту Польщі Дуді захопити Львів, той відмовився - Цензор.НЕТ 3397Російський пранкер від імені генсека ООН Гуттереша запропонував президенту Польщі Дуді захопити Львів, той відмовився - Цензор.НЕТ 4425
показати весь коментар
16.07.2020 08:48 Відповісти
Кацапы все не успокоятся. Кровищи и войн им все мало...
показати весь коментар
15.07.2020 21:53 Відповісти
Петушки Лексус и Вован снова спалились в работе на кремль до этого они звонили и оскорбляли мэра Праги.
показати весь коментар
15.07.2020 21:56 Відповісти
А багато українських політиків, особливо з «восточной Украіни», в курсі, що місто Львів заснував Король Червонної Руси Данило Романович Галицький ?
І назвав його на честь свого сина Лева.
73,22% точно не знають
показати весь коментар
15.07.2020 21:58 Відповісти
Российский пранкер от имени генсека ООН Гуттериша предложил президенту Польши Дуде захватить Львов, тот отказался - Цензор.НЕТ 2579
показати весь коментар
15.07.2020 21:58 Відповісти
Самое лучшее что я видел, спасибо https://censor.net/user/34570
показати весь коментар
15.07.2020 23:54 Відповісти
У шариесосов и ему подобных кацапско-фашистских ****** кремля, всегда подгорает дрысталище от слова "Львов".
показати весь коментар
15.07.2020 21:59 Відповісти
«мокшанські арійці»
показати весь коментар
15.07.2020 22:02 Відповісти
Та які вони в дупу арійці? У Львові досі згадують, як мокшанє в 1939 розграбували будинки місцевої аристократії і їх баби (жінками їх не назвеш) повиходили на вулицю в крадених нічних сорочках, бо думали, що дорогі пеньюари - це сукні! Весь Львів з них дико реготав!
показати весь коментар
15.07.2020 22:41 Відповісти
І нічні, фарфорові горщики, використовували, як посуд.
показати весь коментар
15.07.2020 22:54 Відповісти
Іпануті кацапи...
показати весь коментар
15.07.2020 22:02 Відповісти
Хто не дурний, розуміє, що проти кацапів треба будувати міцний кордон: від Польщі, Чехії тощо, до прибалтійських країн. Тільки разом зможемо дати відсічь іп@нутому сусіду, який по вуха в лайні але з імперськими планами, на які мовчечки реагують старий світ і будує з ними різні потоки.
показати весь коментар
15.07.2020 22:02 Відповісти
Собеседники были проверены...
Или поляки дали маху с проверкой или это спецоперация России и это политический скандал...
показати весь коментар
15.07.2020 22:03 Відповісти
Дуда явно умнее зели))
показати весь коментар
15.07.2020 22:04 Відповісти
Порівняв ху з пальцем !!!! ))))
показати весь коментар
15.07.2020 22:06 Відповісти
Я же для зебилов вывод написал))
показати весь коментар
15.07.2020 23:11 Відповісти
Интересно, человека, который дозвонился президенту Польши, в самом деле считают пранкером и хулиганом?
Никакого намека на то, что это провокатор фсб?
показати весь коментар
15.07.2020 22:09 Відповісти
ФСБешна гадюка а не пранкер.
показати весь коментар
15.07.2020 22:09 Відповісти
Дуду застеріг мокшанський акцент !!)))
показати весь коментар
15.07.2020 22:10 Відповісти
Этот день в истории.
Ровно 610 лет назад, объединенные силы Великого княжества Литовского во главе с князем Витаутом и Польского королевства во главе с королём Владиславом Ягайлом разгромили Тевтонский орден в Грюнвальдской битве.
(рашки тогда вообще не было, была ордынская московия)
Російський пранкер від імені генсека ООН Гуттеріша запропонував президенту Польщі Дуді захопити Львів, той відмовився - Цензор.НЕТ 4310
показати весь коментар
15.07.2020 22:15 Відповісти
На стороне союзных войск принимали участие беларуские и украинские полки со своими хоругвами, так как тогда Беларусь и значительная часть Украины входили в Великое Княжество Литовское
Російський пранкер від імені генсека ООН Гуттеріша запропонував президенту Польщі Дуді захопити Львів, той відмовився - Цензор.НЕТ 4404
показати весь коментар
15.07.2020 22:18 Відповісти
Був Московський Улус.
Центр збору податків з мокшанських рабів.
показати весь коментар
15.07.2020 22:56 Відповісти
Детский сад.А Дуда и правда повелся?Или это нам лапшу вешают.
Ну,такие вопросы по обычному телефону не обсужщаются.Есть "спецсвязь" для этого.
показати весь коментар
15.07.2020 22:16 Відповісти
Довбодятлам нема спокою, нехай вже Францу-Йосифу дзвонить, Галичина була у складі Австро-Угорської імперії, а не Польші.
показати весь коментар
15.07.2020 22:33 Відповісти
Ні, з 1920 по 17.09.1939 Галичина і Львів - саме в Польщі. Австро-Угорщини після 1-ї Світової війни вже не існувало.
показати весь коментар
15.07.2020 22:51 Відповісти
Вот не люблю такую подачу новостей- как будто какой-то там никчемный пранкер мог напрямую дозвонится до президента другой страны, ясно что это сделал фсб. Так бы и написали, а не морочили бы людям голову.
показати весь коментар
15.07.2020 23:34 Відповісти
ФСБ разве имеет право заниматься внешней разведкой?
показати весь коментар
16.07.2020 01:28 Відповісти
да все там одно *****
показати весь коментар
16.07.2020 05:38 Відповісти
Кстати, Дуда заявил на этой записи, что "русские сделали дружеский подарок Украине, "подарив" Львов Украине, оккупировав его у Польше".
Перевод разговора:
https://www.youtube.com/watch?v=xdVliGwnGfA
показати весь коментар
16.07.2020 00:35 Відповісти
Помню когда они разыграли Порошенко, на Цензоре не было ни слова, даже в комментариях. Наверно из-за того что они говорили о выпивке и алкоголизме. А это был самый смешной розыгрыш Вована и Лексуса.
показати весь коментар
16.07.2020 01:21 Відповісти
Все таки какие же идиоты эти знаменитости и политики. Например они много раз притворялись Гретой Тунберг. И все покупаются.
показати весь коментар
16.07.2020 01:21 Відповісти
Дуда так офігів від пропозиції анексії, що аж краще почав говорити англійською. Президенту- сусіду великий респект. Правда над безпекою потрібно працювати.
показати весь коментар
16.07.2020 01:22 Відповісти
Эти "пранкеры" - фсбшный проект по зондированию информационной почвы