Укрупнення районів нічого не змінить для громадян, але заощадить кілька мільярдів бюджетних грошей, - "слуга народу" Безгін

Про це він розповів у коментарі Цензор.НЕТ.
"Для життя громадян не зміниться нічого, крім того, що тепер ми заощадимо кілька мільярдів грошей платників податків, що є плюсом. Для громадян зміниться, що всі ресурси підуть у громади, безпосередньо гроші в громади, ті що навіть зараз перебували на районному рівні - але для цього потрібно, щоб ще другу частину пройшли зміни в бюджет (законопроєкт 3614)", - розповів нардеп.
Безгін уточнив, що укрупнення допоможе зберегти понад два мільярди бюджетних коштів.
Він також розповів, що сама процедура утворення районів відбудеться після місцевих виборів.
Нагадаємо, 8 червня Мінрозвитку громад і територій направило на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій і асоціацій органів місцевого самоврядування Проєкт формату майбутніх районів - їхню кількість і склад щодо кожної області та АР Крим.
Кабінет Міністрів України 12 червня затвердив поділ території держави на райони в межах адміністративної реформи.

https://zn.ua/finances/gosrezerv-ischerpan-354869_.html
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2020/05/14/7251621/
И самое главное, что после его откровений и результатов аудита все вдруг резко "забыли" о пропавших 2700 вагонах зерна и т.д.
ююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю
Аудит,это не ревизия по бумажкам,быстро проверить все закрома не так просто.
https://fbc.net.ua/news/ekonomika/na-skladah-gosrezerva-ne-doschitalis-2700-vagonov-zerna/
https://www.dw.com/uk/%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%B9-%D1%96-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9-%D1%8F%D0%BA-%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%82-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%83-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%8F%D1%80%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%BA/a-53674814
ююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю
Назначен в начале декабря 2019.Сам себя поймал на недостаче?
Когда его уволили я знаю.Пруф скиньте"13 мая после задержания одного из его замов и резонансных сообщениях в СМИ о продажах зерна "
Об этом в комментарии корреспонденту УКРИНФОРМа заявил советник министра внутренних дел Украины Михаил Апостол.
Р.S Ребята,ну как там у вас?У нас всё хорошо.Ну, раз хорошо,то и проверять не надо.
Напомню,аудит-это независимая проверка.Независимая от госструктур в первую очередь,а то что они называют аудитом,это банальные ревизии.Ревизии могут быть,как полные,так и частичные (документальные).Приехали водки попили и разъехались.
Да и я просил пруф на "резонансных сообщениях в СМИ о продажах зерна"
Ибо 300-400 баксов это в нынешних условиях это работа фактически за еду.
Нормальная зарплата в Европе начинается хотя бы с 1000 евро.
Такого уровня в Украине не было за 30 лет независимости и ещё не будет 30 лет, ибо олигархи постановили, что 300 евро хватит рабам, работающих на них. А если не нравится, то уматуйте в Польшу, Чехию, Британию, итд... и там на чужине зарабатывайте нормальные деньги.
https://censor.net/comments/locate/3208738/019214d4-9b68-7009-bb0e-e08f41997f11
Народу нравится жить в нищете, бесправии и опушенным.
Иначе, не была бы Украина - самая нищая страна в Европе при постоянно обогащающихся олигархах, чиновниках...
Народ низвели на уровень животных. Скоро гавкать начнут и хвосты прикрутят. А люди и дальше молчат, готовы за миску баланды мать родную продать, но ни слова не пикнуть против воров, олигархов, чиновников.
Уровень средней пенсии в Украине - это уровень содержания собаки в приюте для животных на западе. Всех это устраивает. Никто не пикает.
усередньому, воно нічого не дає громадянам, але скільки грошей економить державі!
А если выгнать дебилов из ВР и КМ - заработать 100-200 млрд.
Українці висловлюють гамму емоцій від сарказму до гніву: "Виявляється, то була... катастрофа. Звичайна авіакатастрофа, якщо почитати повідомлення Зе. Ні, не російський Бук так був, не російські офіцери-наводчики. Просто літак летів - і впав", - написав шеф-редактор Главкому Віктор Шлінчак. "Він просто упав", - рефлексує телеведуча Ольга Лень." Взагалі немає згадок про те, що цей літак збили", - відзначив журналіст "Радіо Свобода" Стас Козлюк."Краще б Зеленський так обережно говорив у справі Шеремета, як зараз говорить у справі збиття боінгу MH 17. Знову ні слова про росіян", - відзначив член Комітету виборців України Денис Рибачок.https://espreso.tv/news/2020/07/17/quotmozhlyvi_vynuvatciquot_ta_vidsutnist_rosiyi_ukrayinci_v_socmerezhakh_oburyuyutsya_novoyu_zayavoyu_zelenskogo_do_rokovyn_zbyttya_malaziyskogo_boeing
Не проходять фейс-контроль на відбір в слуг уродів.
чiпати райцентри та кроiти по новому адмiнiстративний устрiй можливо було б тiльки пiсля закiнчення створення ОТГ.
https://twitter.com/nick_shulga Nick ******
https://twitter.com/nick_shulga @nick_shulga
Майже всі райцентри Київської області тепер біля Києва.
Зеленим баригам валізки з ясаком возити зручніше.
Історичні міста України, - Переяслав, Глухів, Тростянець та інші, практично ліквідовані.
Що р...лі, гірше не буде?
Голобородько ж свій пацан на лисапеті, а не слуга олігархів.
не 40-60 км, а 200-250км ?
офіси, де видають і приймають довідки, теж скоротять ?