3 198 17

Громадянина України і трьох росіян звільнили з лівійського полону, - член Громадської палати РФ Малькевич

Про це повідомив "Інтерфаксу" член Громадської палати РФ Олександр Малькевич, передає Цензор.НЕТ.

"Щойно в бік Росії відправився літак з групою наших людей, звільнених з лівійського полону", - цитує видання слова Малькевича.

Він зазначив, що в цілому звільнено четверо людей: троє росіян і громадянин України.

За словами члена ОП РФ, кілька тижнів тому вони були викрадені в Лівії, обставини того, як це сталося, поки з'ясовуються.

Топ коментарі
+4
Якщо був з кацапами і летить у мордор, то він така ж погань як і ті кацапи.
показати весь коментар
02.01.2021 19:31 Відповісти
+2
Наемники из вагнера?
показати весь коментар
02.01.2021 19:16 Відповісти
+1
тк раз об этом сообщает "член Общественной палаты РФ Малькевич", то эти их и освободили. Наёмники из "вагнеровских" скорей всего.
показати весь коментар
02.01.2021 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну ладно українця звільнили... А кацапів для чого?
показати весь коментар
02.01.2021 19:02 Відповісти
тк раз об этом сообщает "член Общественной палаты РФ Малькевич", то эти их и освободили. Наёмники из "вагнеровских" скорей всего.
показати весь коментар
02.01.2021 19:08 Відповісти
Ти що не зрозумів-Ето наши люди !!!)))
показати весь коментар
02.01.2021 19:08 Відповісти
Аааааа... З лугандона?
показати весь коментар
02.01.2021 21:01 Відповісти
Якщо був з кацапами і летить у мордор, то він така ж погань як і ті кацапи.
показати весь коментар
02.01.2021 19:31 Відповісти
ну,в принципе стандартый расклад 1\4 от населения
показати весь коментар
02.01.2021 19:05 Відповісти
Наши люді-3 москаля і українець !!!)))
показати весь коментар
02.01.2021 19:07 Відповісти
https://youtu.be/RiHjcjMy_54 Невідомий побив екс-голову Чернівецької облради Івана Мунтяна
показати весь коментар
02.01.2021 19:11 Відповісти
кто похитил, зачем, что они там делали, и почему отпустили догадайтесь сами.
показати весь коментар
02.01.2021 19:14 Відповісти
Они просто любили музыку одного немецкого композитора эпохи романтизма.
показати весь коментар
02.01.2021 22:06 Відповісти
Наемники из вагнера?
показати весь коментар
02.01.2021 19:16 Відповісти
нехрен бухать с кацапами!
показати весь коментар
02.01.2021 19:16 Відповісти
Про Ливию -- мне Сеструха родная расказывала -- ...она туризмом занималась в Тунисе -- очень успешно. За ней Каддафи эскорт прислал -- 8 Аудио 100.
... звонила мне на обратном пути... -- вся дрожала, шо живая выехала назад... *)
Он там хотел тоже туристический рай устроить ... ...но не склеилося -- обломалось ...(с)
показати весь коментар
02.01.2021 19:22 Відповісти
А що там робив українець разом з окупантами?
показати весь коментар
02.01.2021 19:29 Відповісти
Гриби собирав,тобі ще розкажи.
показати весь коментар
02.01.2021 19:52 Відповісти
Косалапые можно было и оставить.
показати весь коментар
02.01.2021 19:58 Відповісти
лугандона пусть себе кацапы оставляют.
показати весь коментар
02.01.2021 22:14 Відповісти