11576 відвідувачів онлайн

Від початку доби найманці РФ 7 разів обстріляли українські позиції з гранатометів і великокаліберних кулеметів, - пресцентр ОС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ОС.

"У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів неподалік населених пунктів Лебединське, Красногорівка та Мар’їнка. З великокаліберних кулеметів російсько-окупаційні війська вели вогонь в бік українських позицій поблизу Лебединського, Пісків та Мар’їнки. А біля Водяного, що на Приазов’ї – з ручного протитанкового гранатомета та стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" неподалік Південного збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а поблизу Світлодарська – з автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Про всі факти порушень режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ.

Серед українських воїнів бойових втрат та поранень немає.

У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони. Сьогодні сапери ДСНС розмінували майже 2 гектари території та передали на знищення 3 вибухонебезпечні предмети.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил і надалі контрольована українськими воїнами", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+8
Від початку доби найманці РФ 7 разів обстріляли українські позиції з гранатометів і великокаліберних кулеметів, - пресцентр ОС - Цензор.НЕТ 7865
показати весь коментар
03.01.2021 18:36 Відповісти
+7
Зелене перемир"я триває !! Головне що стріляют не пріцільно і не рікошетними кулями !!)))
показати весь коментар
03.01.2021 18:30 Відповісти
+5
Все перестали стрелять?
Это салюты в честь зели?
показати весь коментар
03.01.2021 18:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все перестали стрелять?
Это салюты в честь зели?
показати весь коментар
03.01.2021 18:24 Відповісти
Зелене перемир"я триває !! Головне що стріляют не пріцільно і не рікошетними кулями !!)))
показати весь коментар
03.01.2021 18:30 Відповісти
С начала суток наемники РФ 7 раз обстреляли украинские позиции из гранатометов и крупнокалиберных пулеметов, - пресс-центр ОС - Цензор.НЕТ 424
показати весь коментар
03.01.2021 18:32 Відповісти
где реакция властей?
показати весь коментар
03.01.2021 18:33 Відповісти
Від початку доби найманці РФ 7 разів обстріляли українські позиції з гранатометів і великокаліберних кулеметів, - пресцентр ОС - Цензор.НЕТ 7865
показати весь коментар
03.01.2021 18:36 Відповісти
кацапы убивают украинцев, режут, потрошат, а нарид все братской любви жаждет и выбирает панами подкацапленую сволочь. ну не идиоты? дебилы конченые
показати весь коментар
03.01.2021 19:12 Відповісти
зато премии защитникам за толерантность
показати весь коментар
03.01.2021 18:42 Відповісти
Іноді замість преміі буває рікошет !!!
показати весь коментар
03.01.2021 18:55 Відповісти
це вже страховий випадок
показати весь коментар
03.01.2021 19:19 Відповісти
Клоун-наркоман - величайший политик.Від початку доби найманці РФ 7 разів обстріляли українські позиції з гранатометів і великокаліберних кулеметів, - пресцентр ОС - Цензор.НЕТ 9140Від початку доби найманці РФ 7 разів обстріляли українські позиції з гранатометів і великокаліберних кулеметів, - пресцентр ОС - Цензор.НЕТ 9140 Ложь - это правда. Война - это мир. Тишина - это взрывы.
Від початку доби найманці РФ 7 разів обстріляли українські позиції з гранатометів і великокаліберних кулеметів, - пресцентр ОС - Цензор.НЕТ 1567
показати весь коментар
03.01.2021 19:23 Відповісти