Санду про мету візиту в Україну: Хочемо відновити відносини між країнами й обговорити питання нашого шляху в ЄС

Як передає Цензор.НЕТ, про це Санду заявила в інтерв'ю DW.
"У січні я поїду до Києва, щоб зустрітися з паном Зеленським, президентом України, і це тільки початок", - зазначила президентка Молдови.
За її словами, для Молдови важливо, щоб і з Румунією, і з Україною були хороші відносини.
"Ми хочемо відновити відносини, тому що якась робота була на рівні урядів, але на рівні президентів взагалі не було жодних зустрічей за ці 4 роки, і нам важливо відновити відносини. У нас є багато конкретних питань, на які ми маємо знайти відповіді. Це і питання безпеки в регіоні, і питання нашого шляху до Європейського Союзу, ті реформи, які ми маємо впроваджувати, щоб наблизити наші країни в ЄС. І, звичайно, питання про делімітацію кордонів, і про гідроелектростанцію. Тобто конкретні питання", - розповіла Санду.
Раніше повідомлялося, що офіційний візит в Україну президентки Молдови Санду відбудеться 12 січня. Санду під час візиту в Україну проведе зустрічі із Зеленським, Шмигалем і Разумковим.
Щось воно в протифазі.
Молдавія скинула *************** президента, а у нас, навпаки, вибрали ***************...
Чи тільки головПЕС??
А у Вас ще закреп, пучить нєпадєтцкі?))
До моска вже лайно дібралось?))
--------------------------------------------------------------------------
Тоді вам , пані президент , - до Порошенка . Зе, в Україні таких питань не вирішує .
Робіть скрін на пам"ять.
кто их там дипломатии учит? ))) нельзя жеж так сразу...(и шо ему... про глаз ***** забыть?)
РАБссия догнивает последние дни,....Мистер Байден,разрешите Кремлевскому быдлу достроить Северный поток в обход Украины...