РФ приховує участь підсанкційного інституту МО РФ у створенні вакцини "Супутник V", - ЗМІ

Як передає Цензор.НЕТ, про це в коментарі Guildhall заявив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.
"Росіяни всіляко намагаються приховати причетність інституту Міністерства оборони Росії ФДБЗ "48 ЦНДІ" (Центральний науково-дослідний інститут Міністерства оборони Російської Федерації. - Ред.) до розробки нібито вакцини проти коронавірусу "Супутник V" з низки причин. Ще з часів СРСР цей інститут був причетний до розробки різного роду наступальної біологічної зброї і загалом те, що він потрапив під дію американських санкцій, цілком закономірно. Те, що цей інститут брав участь у розробці вакцини, накладає відбиток на експортні поставки до країн світу", - заявив аналітик.
"Поява коронавірусу збіглася з аварією, що сталася в Росії в лабораторіях "Вектора" у вересні 2019 року (Федеральна бюджетна установа науки "Державний науковий центр вірусології та біотехнології "Вектор". - Ред.), адже Китай був першим, хто зафіксував коронавірус, але велике питання, звідки вірус походить. Саме представники ФДБЗ "48 ЦНДІ" брали участь у наданні допомоги Італії, що насправді з урахуванням відсутності реальної допомоги було схоже на розвідувальну операцію. І тут мова не в спробах росіян дізнатися якісь секрети країни-члена НАТО, а в бажанні отримати доступ до "генетичного матеріалу", заражених людей, адже саме в Італії був найвищий пік заражень. Потім незабаром з'явилася вакцина. Є прямий зв'язок представників цієї установи з піком зараження і появою препарату", - підсумував Олександр Коваленко.
Раніше військово-політичний оглядач Олександр Коваленко повідомив на своїй сторінці у Facebook, що з Вікіпедії повністю зникла інформація розробника російської вакцини проти коронавірусу - ФДБЗ "48 ЦНДІ" Міноборони Росії.
С праздником всех!!!!
Если не сказать больше - адекватные люди понимали это с самого начала.
Як передає Укріфнформ, заяву опубліковано на https://biolik.com.ua/ сайті компанії.
«У зв'язку з численними запитами адміністрація АТ «Біолік» повідомляє, що 31.12.2020 р. на адресу МОЗ України нами дійсно була відправлена заява про державну реєстрацію лікарського засобу - https://www.ukrinform.ua/tag-vakcina вакцини Гам-КОВІД-Вак, комбінована векторна вакцина для профілактики короновірусної інфекції, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, виробництва ФДБУ «НДЦЕМ ім. М.Ф. Гамалеї», МЗ РФ», - йдеться у повідомленні.
Від коментарів агентству в компанії утримуються, в приймальні відповідають, що «керівництва немає на місці», а спілкування зі ЗМІ обмежуватиметься лише повідомленнями на сайті «Біолік».
руSSкому міру повірити....себе обманути!!!