9171 відвідувач онлайн
65 020 376

Дружина "слуги народу" коміка "Юзіка" купила Land Cruiser за 2 мільйони гривень через рік його депутатства, - ЗМІ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Слідство.Інфо".

Цінну покупку дружина народного депутата здійснила наприкінці літа минулого року. Вартість такого автомобіля - від $65 тис. до $86,5 тис.  залежно від комплектації. Це вже друга Toyota Land Cruiser, якою володіє Тетяна Корявченкова. Першу вона придбала в 2013 році.

В останній декларації нардепа зазначено, що його дружина має готівкові заощадження - 40 тис. доларів і 100 тис. гривень. Ще 100 тис. доларів готівкою зберігає її чоловік. Водночас сім'я, як вказав сам Корявченков, має кредит на суму понад 180 тис. доларів, з якого виплачено приблизно чверть.

Нагадаємо, раніше ЗМІ проаналізували стан родичів депутатів "Слуги народу" з найбільш впливових комітетів Верховної Ради і виявили, що життя деяких їхніх родичів суттєво покращилося.

Топ коментарі
+78
Это Рождественское ЧУДО!!! Ну, или коррупция....
показати весь коментар
07.01.2021 12:34 Відповісти
+71
Нардеп https://twitter.com/hashtag/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE?src=hashtag_click #Зеленского Дмитрук скрыл из декларации автомобиль за 2 млн.грн. и новый дом за 6 млн.грн. Коттедж в Одессе площадью более 350 м2, стоимость которого около 6 млн.грн., а так же новый роскошный автомобиль Audi флагманской серии А8 в одной из самых «топовых» версий Long.Жена "слуги народа" комика "Юзика" купила Лэндровер за 7 миллионов гривен через год его депутатства, - СМИ - Цензор.НЕТ 2260
показати весь коментар
07.01.2021 12:38 Відповісти
+59
Жена "слуги народа" комика "Юзика" купила Лэндровер за 7 миллионов гривен через год его депутатства, - СМИ - Цензор.НЕТ 9064
показати весь коментар
07.01.2021 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Дед Мороз принёс
показати весь коментар
07.01.2021 18:08 Відповісти
Оцей чмошник що,дійсно є народним депутатом? Я просто х###єю без баяна! Воно ж дебільне! Хоча,чому там дивуватись? Можна подумати,шо наш прєпіздент нормальний...
показати весь коментар
07.01.2021 18:20 Відповісти
Таке враження, що на цензорі працюють імбецили.
Де ви знайшли ЛК за 250 тисяч доларів? Так звідки 7 млн.?
показати весь коментар
07.01.2021 18:21 Відповісти
Что бы Юзика возить нужен полуприцеп-скотовоз.
показати весь коментар
07.01.2021 18:30 Відповісти
Перед выборами мама Рима про сынулю байки рассказывала - https://www.youtube.com/watch?v=_yuG_QkWuck "он не будет воровать и не даст никому воровать".
показати весь коментар
07.01.2021 18:35 Відповісти
Типова єврейська мама...
показати весь коментар
07.01.2021 19:06 Відповісти
жирна тварь стань еще жирнее ))
показати весь коментар
07.01.2021 18:51 Відповісти
одноместный??
показати весь коментар
07.01.2021 19:01 Відповісти
Целый год не доедала. Всё копила...
показати весь коментар
07.01.2021 19:10 Відповісти
ну що бидло зелене? кінець епохи бідності.?
показати весь коментар
07.01.2021 19:18 Відповісти
Не чую голосу колишньої секти зради, нині зебілів - розкошує жиробас, коли простий люд потерпає від епідемії та локдаунів !
показати весь коментар
07.01.2021 19:20 Відповісти
Красиво жить не запретишь. Пид.....сы. Тошнит от всего квартала 95.
показати весь коментар
07.01.2021 19:21 Відповісти
Сім мільйонів гривень - це 200 тисяч євро. Таких Крузаків не буває. Мочіть зелених, але фактами!
показати весь коментар
07.01.2021 19:29 Відповісти
Написано ж 2 млн., які сім???
показати весь коментар
08.01.2021 08:56 Відповісти
підтвердіть будь-ласка, що в загаловку спочатку було LC за 7 млн.грн., а потім, коли "необачливі" брехуни схаменулись, переправили на 2 млн.
показати весь коментар
11.01.2021 20:37 Відповісти
гнида жирная. фу!
показати весь коментар
07.01.2021 20:02 Відповісти
один дебил написал, другие - завоняли: НЕТ ТАКИХ ЦЕН на LC даже в самой топовой комплектации!!! максимум 2,5 млн грн.!!!!
статья для баранов-порохоботов. Теперь напишите какие авто, драгоценности и недвиживость купили депутаты из ЕС и их родственники
показати весь коментар
07.01.2021 20:12 Відповісти
Які 7 млн???
показати весь коментар
08.01.2021 08:57 Відповісти
сразу видно - зебил бенин! там в заголовке написано 2 млн!!!
показати весь коментар
08.01.2021 10:58 Відповісти
Даун-порохомудак! в заголовке было написано 7 млн, после моего поста изменили
показати весь коментар
10.01.2021 22:31 Відповісти
Да ты прямо Лев Толстой или Махатма Ганди! А в Реале - Бенин зебил!
показати весь коментар
11.01.2021 07:25 Відповісти
а ты просто Петькин жополизатель!
показати весь коментар
11.01.2021 20:35 Відповісти
читай придурок выше: не только мне "померещилось" 7 млн., а еще другие люди на это обратили внимание
показати весь коментар
11.01.2021 20:38 Відповісти
Що тут казати - епоха бідності для зеленого гівна закінчилася, а у 73% бидла трущобного почалася епоха злиднів, все як обіцяв зе, тут навіть не підкопаєшся. Він же вам ДЛБ не казав, для кого кінець епохи бідності. ХАВАЙТЕ!
показати весь коментар
07.01.2021 20:25 Відповісти
Збагачення бидло еліти триває
показати весь коментар
07.01.2021 20:58 Відповісти
СПАСИБО ЖИТЕЛЯМ КРИВБАССА ЗА ХЕРАНТА ГОНДУРАСА
показати весь коментар
07.01.2021 22:31 Відповісти
Нє,ну я,звісно,вибачаюсь,ну от такого ублюдка присласть в парламент... Пізд.....
показати весь коментар
07.01.2021 21:37 Відповісти
Нужно плюсовать домики и можно сказать на сколько мы обнищали.Они никого не боятся от того,что тупые,все придется вернуть.А этот рефрижератор,на ночь 2 курятника сжирает,так нам его не прокормить.95квартал весь з вадамы,может поэтому они сразу хотят все украсть.
показати весь коментар
07.01.2021 21:39 Відповісти
Не надо завидовать .
показати весь коментар
07.01.2021 21:39 Відповісти
Та реально адин журналист чето скажет какую-то лапшу и все давай обсуждать да, да скатина. А я посмотрел https://toyota.com.ua/lc-200?gclid=CjwKCAiA_9r_BRBZEiwAHZ_v19K6GJ2eAy2CkpzizrYfsFAi2-LOPQ17EJTl_Ovr1ygVkBT1ZaRsSRoCoK4QAvD_BwE
максимум 2 449 429 UAH Где они за 7 млн нашли и нафига его жене самая дорогая ? Кароче лапша.
показати весь коментар
07.01.2021 22:30 Відповісти
Ты, сергей, очки одень и проспись, а то как...пень
показати весь коментар
08.01.2021 10:45 Відповісти
У меня скорее вопрос почему судья тупицкий до сих пор не сидит. Или они там земли не чувствуют и почему этого тупицкого при Порошенко не замечали ? Были более важные вопросы. И они рассказывают про инвестиции в Украину. Сюда и 100 тыс дол никто не принесет в инвестициях если будет знать, что в суде хрен докажет что он прав.
показати весь коментар
07.01.2021 22:44 Відповісти
Никто не завидует, просто, чем больше они воруют и богатеют, тем нище становится Украина. Запомни это, и другим таким как ты, тоже объясни.
показати весь коментар
07.01.2021 23:19 Відповісти
жирная свинья
показати весь коментар
07.01.2021 22:20 Відповісти
Вот работники
показати весь коментар
07.01.2021 22:21 Відповісти
70 штук баксов. В принципе цена квартиры.
Ой, зрадонька, люди добри ))))
показати весь коментар
07.01.2021 22:38 Відповісти
За зарплату в ВР? Ти реально дебіл? Чи зебіл?))
показати весь коментар
08.01.2021 09:12 Відповісти
Дружина "слуги народу" коміка "Юзіка" купила Land Cruiser за 2 мільйони гривень через рік його депутатства, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 7106
показати весь коментар
07.01.2021 23:09 Відповісти
Гнида ты тоже, как и твой юзик...
показати весь коментар
07.01.2021 23:31 Відповісти
Пора уже гнать сраной метлой зеленского вместе с его 95 кварталом и слугами народа. Иначе весь народ пойдёт по миру, вот твари жидовские, совсем оборзели и страх потеряли, что вы творие п#доры???
показати весь коментар
07.01.2021 23:28 Відповісти
Все закономірно. Просто Юзік столоваться у ВР почав. От жінка зекономлені кошти і пустила в діло. Скоро ще Ленка Сцикуна купить машину, або будинок...
показати весь коментар
07.01.2021 23:47 Відповісти
Сьогодні біля підїзду три бабці обпльовували і ласкали лузганням владу в Київі. - Як жити? Такого з часів союзу не було,коли цигарки діставались курцям в драці біля лотка,а ковбаса з вирваними патлями,- мовила одна "дівиця". Це ти про курячі огризки,що вже по 130 гривен за кГ нам пропонують?! Так ти купуй набір для супу,там якщо повезе, між пліви м'ясо невирізане зустрічається і ціна в 16 гривен,- мовила друга " дівиця" ,довбаючи нігтем мизинця в роті зуба,де застрягло те мясо. - І все одно,добре що обрали "квартал". З ними і весело, і не думаєш про мясо з рибою та проблемами тарифними. Він же сказав,що до цього не має ніякого відношення. І взагалі,яка разніца кому що їсти?- мовила третя " ДІВИЦЯ" з випученими очима.
показати весь коментар
07.01.2021 23:56 Відповісти
Интересно, в Израиле вот так привселюдно бабки тырить можно ???
И никто не докапывается ?
показати весь коментар
08.01.2021 00:55 Відповісти
Эта гопота в Украине грабит,а в Израиле они будут жить,когда начнет подгорать.Гражданством других стран они уже разжились.Израиль убийц своего народа уничтожал по всему миру,хохляре этого не дано.В свое время служил с земляками со своего города в Беларусии,вот там я увидел что такое хохол - мать родную продаст ради выгоды,Вот потому мы и живем плохо,другого мы не заслуживаем...
показати весь коментар
08.01.2021 06:20 Відповісти
Russisches Schwein?
показати весь коментар
08.01.2021 07:54 Відповісти
Бандера мать бы не продал. и за Украину убивал.
показати весь коментар
08.01.2021 10:56 Відповісти
где спрятан интеллект у этого хряка? в прослойках или в накоплениях? может в аппетите?
показати весь коментар
08.01.2021 00:59 Відповісти
Барыги на крови!
показати весь коментар
08.01.2021 04:32 Відповісти
большой юзик - большая машина, это вам не 4к получать зелебобики
показати весь коментар
08.01.2021 04:45 Відповісти
Це вирок країні в якій жінка комедіанта (лицедія, того хто вміє придурюватся, не актора) може собі таке придбати. Жінка інженера, що має золоту медаль про закінчення школи, червоний диплом про закінчення ВУЗу, який вміє і проектує унікальні речі та організовує їх виробництво в Україні з такими ж інженерами, не може собі цього дозволити. Бо він, цей інженер зі своєю світлою головою і руками що вміють робити все самі, патріот своєї країни, навіть при тому що він ще й допомагає своїй армії цій державі непотрібен!!! Ну начебто й потрібен владі, але тільки на словах. Знаю, що його душа плаче за Україною, коли йому пропонують роботу в Канаді, але ж життя одне і за своє вміння хочеться отримувати гарну платню, щоб жити добре і йому і його родині. Знаю таких особисто... Ну а державі виходить, що потрібні тільки комедіанти. Про вчителів і лікарів взагалі мовчу.
показати весь коментар
08.01.2021 08:30 Відповісти
Не так страшні московські воші ,як українські гниди.
показати весь коментар
08.01.2021 11:05 Відповісти
Юзик ...дорогой ! Перечисли немного денег на карту ощад 4790 7299 1018 4043 за квартиру нечем платить... и интернет скоро отключат за неуплату ...вот так и живу в покращени очень туго.....Я не шучу !
показати весь коментар
08.01.2021 11:30 Відповісти
...сім лямів, тепер два лями.
І жодних we apologize. Тупо переправили і фсьо.
"Какая разніца"? І довіряйте нашій інформації надалі...) Забавно.
показати весь коментар
08.01.2021 11:46 Відповісти
Які тільки злі люди є на світі, як ще їх недобрих Біг терпить й ненька-земля носить. Тільки-но убогий сирітка з "Слуг народу" боязко насмілився подбати про трішечки грошеняток, щоб було, де розхристану душу у люту холоднечу зігріти, щоб вистачило на скориночку черствого хлібця попоїсточки та на збанятко водички спрагу втамувати - як всі озвіріли, наче люті шуліки та ненажерливі круки налетіли, накинулися на беззахисного, щоб позбавити сирітку і куточка, і скориночки, і збанятка. Ну придбало сирітське дитинча "візочок беспонтовий", щоб ніженьки на грубих шляхах не набивати, щоб останні жебрацькі шкарбуни остаточно не знівечити - чи й не дивина?! Гріх то великий - збиткуватися над беззахисним, прагнути відлучити сирітку від скупої владної годівнички, зазіхати на злиденний скарб сирітський.
показати весь коментар
08.01.2021 11:53 Відповісти
Талант однако ) смиялсо до слез. 200-килограммовый "сирітка". Бгггггг
показати весь коментар
08.01.2021 16:56 Відповісти
Йов! Дуже не вихваляйте, аби-м ся не зкурвив.
показати весь коментар
08.01.2021 17:17 Відповісти
лохи все оплатят. сначала выбрали, теперь пришла пора платить
показати весь коментар
08.01.2021 12:59 Відповісти
Скотиняки такі.
показати весь коментар
08.01.2021 14:35 Відповісти
Бодбросили корма порохоботам
показати весь коментар
08.01.2021 14:49 Відповісти
Подразумевается, что это дезинформация? Или просто сказать нечего?
показати весь коментар
08.01.2021 16:03 Відповісти
Подразумевается,что это самая комментируемая тема на ресурсе. Кушайте не обляпайтесь.
показати весь коментар
08.01.2021 18:45 Відповісти
Вот поэтому надо фискализировать расходы , а не доходы , и ввести безналичную покупку товаров стоимостью свыше 6000гр , обязать налоговиков сверять расходы и доходы и ввести ответственность за покупки ,рыночная стоимость которых не соответствуют доходоам лица купившего товар, к примеру за каждую гривну потраченную на покупку товара , которая не соответствует доходу штраф 5000гр
показати весь коментар
08.01.2021 16:02 Відповісти
В Украине это работать не будет. Штормить будут простых работяг, получающих зарплату в конвертах. Такие как Юзик и прочая мишпуха в Украине - неприкасаемые.
показати весь коментар
08.01.2021 17:06 Відповісти
у нас нихрена не работает уже много много лет, но с этим надо решать, а эта реформа просто отличная в совокупности с реформой налоговой, судов и правоохранительных органов
показати весь коментар
08.01.2021 17:10 Відповісти
причем Порох о ней заикался, после декларирования, но потом резко все заглохло, ну понятно по каким причинам...
показати весь коментар
08.01.2021 17:12 Відповісти
и ФОПы Юзика почти прикоснули, но вмешалась полиция
показати весь коментар
08.01.2021 17:18 Відповісти
А шо, у Тойоти не буває короткого замкнення електрики з подальшим возгоряннєм?
показати весь коментар
08.01.2021 16:04 Відповісти
этот тип - дегенерат, даже слова в квартале не мог выучить.
показати весь коментар
08.01.2021 16:04 Відповісти
Интересно, а кто-то может представить себе жирную тупую тушу Юзика в Сенате США? В Штатах люди такого уровня развития обычно занимаются своими прямыми обязанностями - разгружают вагоны, перетаскивают тяжести и т.д.

И только мудрому нариду пришло в голову выбирать депутатами примитивных приматов с заплывшими жиром мозгами, верх желаний которых - присосаться к вожделенному Корыту.
показати весь коментар
08.01.2021 17:03 Відповісти
Цікаво, а якби попрохати якогось Бастіана Швайнштайгера*, щоб він з усією відповідальністю (як пенальті на чемпіонаті світу) уперіщив би пендель Юзикові у його бегемотячу сраку, чи докотилась би сейсмічна хвиля по жирових покладах під слонячою шкірою Юзика від здоровезної дупи до вгодованого свинячого рила?
-----------------------------
Швайнштайгер* - один з найтитулованіших футболістів ФРН, спершу вибір був нібито випадковим, але потім виявилося, що цілком по Фрейду - нім. Schweinsteiger:
Schwein - свиня
steiger - збільшувати.
показати весь коментар
08.01.2021 18:03 Відповісти
Сторінка 4 з 4