11110 відвідувачів онлайн
6 931 16

Рятувальники попереджають про мокрий сніг та ожеледицю на дорогах. Оголошено I рівень небезпеки

Про це ДСНС повідомила в Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

8 січня вночі в Чернігівській і Сумській областях значні опади, у північних, східних, Полтавській, Дніпропетровській і Запорізькій областях, а також у Києві та Київській області налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпеки, жовтий).

Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг.

Рятувальники закликають водіїв бути обережними, дотримуватися дистанції, швидкісного режиму і уникати небезпечних маневрів.

Топ коментарі
+7
Спасатели предупреждают о мокром снеге и гололедице на дорогах. Объявлен I уровень опасности - Цензор.НЕТ 797
показати весь коментар
07.01.2021 15:37 Відповісти
+4
Спасатели предупреждают о мокром снеге и гололедице на дорогах. Объявлен I уровень опасности - Цензор.НЕТ 4738
показати весь коментар
07.01.2021 15:38 Відповісти
+4
Рятувальники попереджають про мокрий сніг та ожеледицю на дорогах. Оголошено I рівень небезпеки - Цензор.НЕТ 127
показати весь коментар
07.01.2021 15:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гарне Різдво на вулиці - дощ зливою...
показати весь коментар
07.01.2021 15:37 Відповісти
У нас до 14-00 поливало.
Час солнце светило, сейчас опять тучи заходят
показати весь коментар
07.01.2021 15:42 Відповісти
Спасатели предупреждают о мокром снеге и гололедице на дорогах. Объявлен I уровень опасности - Цензор.НЕТ 797
показати весь коментар
07.01.2021 15:37 Відповісти
сракопад! поберегите 5 точку...
показати весь коментар
07.01.2021 15:38 Відповісти
Спасатели предупреждают о мокром снеге и гололедице на дорогах. Объявлен I уровень опасности - Цензор.НЕТ 4738
показати весь коментар
07.01.2021 15:38 Відповісти
А просто посыпать лёд песочком - не?
показати весь коментар
07.01.2021 15:42 Відповісти
Рятувальники попереджають про мокрий сніг та ожеледицю на дорогах. Оголошено I рівень небезпеки - Цензор.НЕТ 127
показати весь коментар
07.01.2021 15:47 Відповісти
Рятувальники попереджають про мокрий сніг та ожеледицю на дорогах. Оголошено I рівень небезпеки - Цензор.НЕТ 1544
показати весь коментар
07.01.2021 15:48 Відповісти
Эй, гражданина! Ты туда не ходи, ты сюда ходи. А то снег в башка попадёт. Совсем мёртвый будешь!
показати весь коментар
07.01.2021 15:49 Відповісти
Капець.... А мені завтра в дорогу. Ще й після російського Різдва купа алконавтів на дорозі буде....
показати весь коментар
07.01.2021 15:59 Відповісти
Не уверен в себе?
Сиди дома.
показати весь коментар
07.01.2021 16:05 Відповісти
Я не впевнений у подібних тобі.
показати весь коментар
07.01.2021 16:06 Відповісти
Т.е. таки неуверен.
Так повторю, сиди дома.
показати весь коментар
07.01.2021 16:14 Відповісти
Уяви, є люди котрі не на ботофермі Фьодорова ;ЗЕ!диджитал; з дому біля компа працюють.
показати весь коментар
07.01.2021 16:32 Відповісти
я не уверена, но... все равно еду