Вибух газопроводу на Полтавщині: факельне горіння припинилося, газопостачання населених пунктів відновлюється

Про це повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій, передає Цензор.НЕТ.
Напередодні через вибух виникло факельне горіння висотою до 1 м над землею. Станом на 8:55 його не спостерігається.
Жертв і постраждалих внаслідок надзвичайної події немає, заявили в ДСНС.
Зараз тривають роботи з підключення населених пунктів до газопостачання.
За даними АТ "Лубнигаз", без газу залишається 2 860 домогосподарств, чотири сільради і сім бюджетних установ. Газопостачання буде відновлено протягом двох годин після усунення аварії Укртрансгазом.
Нагадаємо, вдень 9 січня на магістральному газопроводі під Лубнами пролунав потужний вибух.
Оператор газотранспортних систем України повідомив, що причиною аварії, яка призвела до вибуху газопроводу під Лубнами, може бути диверсія. Поліція веде розслідування.
(тільки факти дещо неточні, зокрема "підлога країни" вперше з'явилася у 2014, а не у 2017)
Хоча в моєму випадку "покиздимо" - гучно сказано... з березня 2020 "піти на роботу" означає сісти за комп і попрацювати онлайн
(добре хоч я переважно інтроверт, тому для мене WFH не означає психологічні борошна)
Или все на лыжах катаются с бубой?
Чи керувати фахівцями, я так думаю без них розберуться
Пусть отдохнут, ведь, о народе думают...
КТО ТАМ НУЖЕН из правительства???!!!!
Вам не дают спокойно спать кадры когда Ющенко на пожаре три раза на камеру махнул лопатой, или как Тимошенко на каблуках в аэропорту несла коробку с Терафлю?
Имею право беспокоиться как гражданин, нет?
В 15 сентября в киевской области было подобное, ты об этом ЗНАЕШЬ?
А в 2018 году? В 2015?
Труба ГНИЛАЯ, вот и рвет ее.
Кинь запрос в гугл, на Расее чуть ли не каждый месяц идут порывы.
ДО - значит и 50 см и 10 см и 1 см -все попадает в категорию ДО.
А то кацапи образяться і електрику не продадуть.
Какая причина разгерметизации газопровода: прохудилась труба, - самый надежный трубопровод однажды может оказаться негерметичным, более того, катастрофически негерметичным, особенно газопровод - или диверсия - вот в чем вопрос ?
Вскрытие покажет, или СОКРЫТИЕ... многих устроит... ?
Відповідь: Впевнений що Оператор ГТС даст Вам гідні відповіді. І не треба всюди завчасно бачити зраду
Де там про зраду? Там про РОЗГЕРМЕТИЗАЦІЮ магістрального газопроводу, який можливо "розгерметизувався" від прихованого дефекту, нажитого за час експлуатації, ознаки і наростання критичності яких вчасно не виявили (1) і (2) диверсії...
Фраза "Вскрытие покажет, или СОКРЫТИЕ... многих устроит... ?" якраз і відноситься до причин/обставин (1).
Впевнений, що ті фахівці, які побачили місце катастрофи вже мають переконливу версію... Дякую!
************ P.S. screenshot збережено