Понад 30 млн грн вирахували із зарплат нардепів-прогульників і повернули до бюджету

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив глава підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Павло Фролов.
"Ми передбачили в цьому скликанні дуже суттєві штрафи для тих депутатів, які не ходять на роботу або не відвідують засідання комітету. Тобто якщо відсоток голосувань за місяць депутата менше, ніж 70%, то депутат не отримує 42 тис. грн депутатських. Таким чином, вже, наприклад, у минулому році десь понад 30 млн грн зекономлено і повернуто в бюджет. Такої практики не було", - розповів Фролов.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Revty Vasya
показати весь коментар
11.01.2021 11:28 Відповісти Мені подобається 2 Посилання Vi Wa
показати весь коментар
11.01.2021 11:40 Відповісти Мені подобається 2 Посилання Bigukrman я
показати весь коментар
11.01.2021 11:44 Відповісти Мені подобається 1 Посилання Спиридон Голопупенко
показати весь коментар
11.01.2021 12:40 Відповісти Мені подобається 1 Посилання Віталій Українець #416086
показати весь коментар
11.01.2021 13:46 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Valery Chigirin
показати весь коментар
11.01.2021 23:11 Відповісти Мені подобається 0 Посилання