Через борги Фірташа український газ на 38 млрд грн опинився в заставі у фонду з РФ, - ЗМІ

Про це йдеться в матеріалі російського видання РБК, інформує Цензор.НЕТ.
"Російська некомерційна організація "Фонд промислових активів" тримає в заставі активи олігарха Дмитра Фірташа, включаючи акції підконтрольних йому компаній і природний газ розрахунковою вартістю майже 100 млрд руб., як випливає з останньої доступної звітності фонду за 2019 рік. Фонд промислових активів отримав забезпечення по кредиту, надане холдингу Ostchem Holding Limited, що входить в Group DF Фірташа", - повідомили в РБК.
За їхньою інформацією, крім акцій низки компаній, в заставі у Фонду промислових активів числиться природний газ, що належав хімічним підприємствам Ostchem.
"Його розрахункова вартість становить майже 98 млрд руб., сказано у звітності фонду. До початку 2014 року хімічні комбінати Фірташа щомісяця імпортували газ з Росії, проте до 2015 року у Ostchem практично не залишилося власного газу в сховищах", - сказано в статті.
Там також повідомляється, що в Росії компанії Фірташа кредитував місцевий Газпромбанк.
"У 2013 році Ostchem викупив у "Газпрому" 5 млрд куб. м газу для закачування в українські підземні сховища. Але придбати такий обсяг газу холдинг Фірташа зміг тільки за рахунок кредиту Газпромбанку, і в жовтні 2013 року кіпрська Ostchem Holding підписала кредитний договір з банком на $1,35 млрд. Підприємства Ostchem передали банку в заставу 5,7 млрд куб. м власного газу. У грудні 2014 року Газпромбанк зажадав від Ostchem терміново погасити залишок кредиту на $842,5 млн, пригрозивши стягнути закладений газ. У січні 2015 року сторони оголосили про врегулювання спірного питання, відмовившись розкривати деталі фінансових домовленостей", - констатується в матеріалі.
У ньому наголошується, що в 2016 році Фонд промислових активів викупив вимоги банку щодо українських кредитів. У 2019 організація повідомила, що позичальники практично не обслуговують борг, тобто повертати кредити не вдається. Видання зазначає, що теоретично російський фонд може подати в суд Кіпру (там зареєстрована Ostchem Holding) з вимогою стягнути заставу. Однак на практиці рішення щодо стягнення там ухвалюються рідко, найчастіше судді обмежуються арештом, як було у випадку з позовом ВТБ.
Нагадаємо, Дмитро Фірташ заробив свої статки на посередництві в поставках російського газу в Україну до 2014 року. У березні 2014 року його затримали в Австрії за запитом США, які звинуватили його в корупційних злочинах за межами України. Через кілька днів його відпустили під заставу і відтоді він проживає в Австрії, оскаржуючи американський запит про екстрадицію.
а це ще один козир кацапам.
невже Петро голосував за вашого верховного зебіла ?
а ви клована поставили на чолі країни.
і хто назве вас розумними ?
примітивні створіння...
https://censor.net/ru/user/35388817.10.16 17:16 Принятию закона о специальной конфискации незаконно полученных средств чиновниками режима Януковича противодействуют четыре группы лиц в парламенте. заявил Пашинский. По его словам, прежде всего спецконфискацию блокировали так называемые "Еврооптимисты" - группа, которая на словах рассказывает о движении в Европу, а на самом деле по непонятным причинам блокировала принятие закона о спецконфискации, прикрываясь тем, что этот закон вроде бы не имел поддержки ЕС. Источник: https://censor.net/ru/n410906
в стране критическая ситуация с газом в хранилищах, а умственно отсталые Зебилы Зеленский, Данилов, Ермак, Баканов, Венедиктова, и другая мразь, просто отмалчиваются..
Запомните!.. вас будут выносит на вилах!!.. и никакая УДО вас не спасёт!
1.сольный проект бывшего вокалиста Accept Удо Диркшнайдера. U.D.O. занимает 29 место в списке 100 лучших пауэр-метал групп
2.Усло́вно-досро́чное освобожде́ние от наказа́ния (УДО) - прекращение исполнения уголовного наказания, связанное с достижением его целей,
3.Управління державної охорони України
???
Управління - іменник, середній рід, неістота.
Сметуны?
https://vgolos.com.ua/news/kolaboratsiya-v-diyi-sadovyj-provertaye-aferu-dlya-zakupivli-avtobusiv-u-biloruskogo-dyktatora-lukashenka_1363440.html Колаборація в дії: Садовий провертає аферу для закупівлі автобусів у білоруського диктатора Лукашенка
Так, у середу, 13 січня, міський голова Львова https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/3825438167495710?__cft__[0]=AZXaTvGAs5XHZCntJu2iLeO0Ch8Rbl0wILCuwWK4QUtIRj1pSw_YhbjgvykEC3FFHES_7kP0eUx_AI_aA92e6EGlkg-0umtVyObWj9l4ZvMySecyHFRnbUcn_dAOs5JGxgq5f1tvfLUDmdGHw0QxTkRcNiNJ4AHThls3BN5RlQ6y8cMtx_JZZskGXxN55NJJSlNrzo6df9u2khcCKhgdLPNP&__tn__=%2CO%2CP-y-R повідомив у своєму "Фейсбуці" про завершення тендеру на закупівлю 100 дванадцятиметрових низькопідлогових автобусів. При цьому Садовий заявив, нібито "за оцінками міжнародних експертів, найвигіднішу пропозицію подала білоруська компанія "МАЗ".
И так они уничтожали всю промышленность Украины, чтобы украинцы не имели рабочих мест
А теперь хотят украинцев ещё и земли лишить , чтобы и картошку негде было вырастить
Недавно Чуркіну ще мільйони віддав...
https://zik.ua/news/2018/03/07/druzhyna_churkina_yakiy_sadovyy_viddaie_groshi_lazu_zamishana_u_aferi_u_1280895 Дружина Чуркіна, якій Садовий віддає гроші ЛАЗу, замішана в афері у Запоріжжі, - САП
https://www.youtube.com/watch?v=72TT_9BNHrE Садовий без погодження перерахував одіозному російському олігарху І.Чуркіну 28 млн грн, - Лопачак
А Петро з Кличем 18 годин на добу в Відні торгувався за златий унітаз...
На Моїй пам'яті Ахметці три(!) рази на десятки мільонів доллярів борги списали..
😇
"Д.Фірташ при Януковичі приватизував 18 облгазів за смішні 400 млн. Грн. !!! Наприклад «Вінницягаз» був куплений за 3 млн.грн. А уряд Азарова передав Фірташу в безкоштовне користування 200 тис. Км газорозп. системи (труби), ціною в 5 млрд. грн." Азаров - риго-анал(ЗаЖОП)
Вот Фирташ - есть отдельно ГАЗ и есть отдельно СЕТИ. За сети он берет с народа за транспортировку. НО ВСЕ МОЛЧАТ , что эти сети строил не он. Схема очень проста - к дома тянут трубу ЗА ДЕНЬГИ домовладельца , а потом эту трубу ставят на баланс Облгаза Фирташа. Он и денег на это не тратит - а вот только потом зарабатывает
то можна скажено передивитися Бігуса
Вам тарифи, їм - прибутки. Хто з депутатів Ахметову і Коломойському допомагає /// №339 (2021.01.11)
И Ахметов и Фирташ все сети прокладывали и прокладывают , не вкладывая своих денег.
ЭТО ЦИНИЧНЫЙ ГРАБЕЖ УКРАИНЦЕВ, но сми об этом молчат
Да наплевать. Просто забрать на эту сумму имущество и активы Фирташа вот и все. А он сам пускай разгребает свои проблемы.
Ну, не так топорно, тоньше, разумеется, мотивировать надо. Потому что международный арбитраж тоже догнать может с процентами. Но концепция такая. По такой схеме 3 млрд. дол. за облигации Януковича Украина уже 5 лет не отдаёт . . .
тепер тільки хвірташ вас примушує купувати його газ..
у Нафтогазу газ дешевший ніж у хвірташа,
перехід через Приват24 на нового постачальника Нафтогаз
займає 10 хвилин..
і нехай хвірташ сидить зі своїм кацапським газом скільки схоче..