У Києві подачею кисню обладнано понад 3 100 ліжок для хворих на коронавірус, – Кличко

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на онлайнбрифінгу, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, сьогодні хворих на коронавірус у Києві вже приймають 23 заклади.
"Місто визначило для прийому хворих на коронавірус понад 5 тисяч ліжок у 29 медзакладах столиці. Три з них – заклади "Укрзалізниці". Сьогодні хворих на коронавірус вже приймають 23 медзаклади, де підготували 4 тисячі ліжок. Із них подачею кисню обладнані понад 3 100 ліжок. Зокрема, 2 120 – з централізованою подачею", – зазначив мер.
За його словами, кисневих концентраторів у медичних закладах Києва наразі 993.
Як зауважив Віталій Кличко, на збільшення ліжкомісць із подачею кисню місто спрямувало майже 30 млн гривень. Це – кошти на капітальний ремонт систем киснепостачання. Ще близько 7,4 млн витратили на закупівлю кисневих концентраторів.
Це означає , що інші, в тому числі китайська, яку шапіто збирається колоти українцям, ВООЗ не визнає як безпечні для проведення щеплень людині.