9093 відвідувача онлайн

У 2020 році жертви серед мирного населення на Донбасі - 23 загиблих і 105 поранених, - СММ ОБСЄ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку СММ ОБСЄ в Фейсбук.

Зазначається, що більшість жертв обстрілів зі стрілецької зброї та важкого озброєння були зафіксовані до набрання чинності 27 липня 2020 додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню.

Після того, як ці додаткові заходи набрали чинності, Місія фіксувала жертви в основному від спрацювання вибухонебезпечних предметів.

Коментувати
Сортувати:
Население которое звало врага в Украину, не является мирным.
показати весь коментар
15.01.2021 17:44 Відповісти
Та ты шо/
показати весь коментар
15.01.2021 21:34 Відповісти
Режим "тишины" по Зе-нарику.
показати весь коментар
15.01.2021 18:57 Відповісти