8086 відвідувачів онлайн
18 499 47

Киянина, якого розшукували дві доби, знайшли мертвим у лісосмузі за с. Любимівка. Імовірного вбивцю затримали, - Нацполіція. ВIДЕО

Майже дві доби тривали масштабні пошуки. Під час відпрацювання низки необхідних розшукових заходів оперативникам вдалося розшукати, на жаль, мертвого киянина з ознаками насильницької смерті. Автомобіль і загиблого його власника виявили за селом Любимівка, в лісосмузі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіції.

Також працівники поліції оперативно вийшли на слід імовірного зловмисника. Ним виявився 27-річний житель села Любимівка. Він спочатку заперечував свою причетність, але зрештою зізнався поліцейським, що заборгував киянину великі кошти і боявся через погрози своїй родині. Щоб не сталося лиха з його рідними, чоловік вирішив діяти "на випередження".

Для цього він призначив зустріч, а коли потерпілий приїхав на певне місце, він вистрілив у нього з обріза, який завчасно приготував. Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Топ коментарі
+9
Є простий принцип, як давати в борг. Можна позичати комусь тільки таку суму, за якою ти не шкодуватимеш у разі її неповернення.
А якщо шкодуватимеш за будь-якими грошима, то краще взагалі нікому не позичай.
показати весь коментар
17.01.2021 11:23 Відповісти
+7
я так и делаю.
дал и забыл.
или не даю, если много.
показати весь коментар
17.01.2021 11:28 Відповісти
+5
НИКОГДА не беру в долг и не одалживаю!Это мой принцип! Имею полное право!
показати весь коментар
17.01.2021 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Один в могилу, а другий за ґрати.
показати весь коментар
17.01.2021 10:48 Відповісти
і жилі оні долго і счастліво)))
показати весь коментар
17.01.2021 10:50 Відповісти
якщо вийде , знову грошей позичатиме , доки не зупинять .
показати весь коментар
17.01.2021 10:54 Відповісти
бо може не вийти через в'язничні "позики".
показати весь коментар
17.01.2021 10:55 Відповісти
Якщо вбитий - кацап, то це жахливе самогубство
показати весь коментар
17.01.2021 11:07 Відповісти
А коли гроші у борг брав, нє боялся?
показати весь коментар
17.01.2021 10:49 Відповісти
99% берущих в долг уже заранее и изначально знают что долги отдавать не будут никогда и никак убью порежут пропадут сбегут но отдавать не намерены тут вопрос в том что люди дающие в долг как правило уже ЛОХИ... жадность что ты даешь 1000 баксов- а получишь 1200 затмевает разум- что потом ты и 100 баксов назад уже не получишь от слова вообще...
показати весь коментар
17.01.2021 10:55 Відповісти
Большинство берет деньги в долг у знакомых без процентов, или в банке. Этот же кретин наверно взял у мутного типа под огромный процент. То что там интеллект из двух цифр понятно по тому как он "профессионально" спланировал убийство.
показати весь коментар
17.01.2021 11:02 Відповісти
Тот, кто дает в долг, виноват не меньше.
Семью трогать нельзя, да и вообще, сам себе могилу выкопал.
Получил пулю, теперь доволен наверное.
показати весь коментар
17.01.2021 10:59 Відповісти
Є простий принцип, як давати в борг. Можна позичати комусь тільки таку суму, за якою ти не шкодуватимеш у разі її неповернення.
А якщо шкодуватимеш за будь-якими грошима, то краще взагалі нікому не позичай.
показати весь коментар
17.01.2021 11:23 Відповісти
я так и делаю.
дал и забыл.
или не даю, если много.
показати весь коментар
17.01.2021 11:28 Відповісти
не боявся
показати весь коментар
17.01.2021 11:33 Відповісти
Какой-то совсем умственно-отсталый.
Готовил убийство, а как его скрыть не продумал совершенно.

Утопил бы машину в канале - нашли бы через пару месяцев.
показати весь коментар
17.01.2021 10:52 Відповісти
Скільки ти автомобілів потопив ?
показати весь коментар
17.01.2021 10:55 Відповісти
Имея под боком целое Киевское море, Днепр, Десну, Припять и кучу каналов, еще даже по одному в каждом месте не успел.
показати весь коментар
17.01.2021 11:05 Відповісти
тобто жодного.
показати весь коментар
17.01.2021 11:43 Відповісти
Учи учи, учителю возтатся!
показати весь коментар
17.01.2021 11:04 Відповісти
Или тело утопить, а авто подальше отогнать... Хотя толку в этом, если кредитор кому-либо сообщил, куда и к кому он собрался на встречу...
показати весь коментар
17.01.2021 17:44 Відповісти
хочешь нажить себе врага (возможного убийцу) - одолжи денег..
показати весь коментар
17.01.2021 10:54 Відповісти
Так завжди, тому що люди асоціюють гроші виключно із собою, от тому і прислів'я, що береш чужі, а віддавати свої спрацьовує у 9 з 10 випадків. Маю на увазі побутову, а не банківську позику
показати весь коментар
17.01.2021 12:44 Відповісти
Почему-то многочисленные кредитные конторы с годовым процентом 700%, не задумываются о том, что наживают врагов, и убийств никаких не боятся
показати весь коментар
17.01.2021 14:33 Відповісти
я не про банковскую систему - там только коллекторы доводящие до помешательства...
я про гражданские...можно сказать бытовые отношения...
показати весь коментар
17.01.2021 14:44 Відповісти
Так а почему же все таки эти кредитные конторы не боятся одалживать? Ведь среди их заёмщиков полно тех, кто отдавать не собирается, и неадекватов?
показати весь коментар
17.01.2021 14:47 Відповісти
никогда не был клиентом таких контор... и не могу даже представить философию их работы и риски или преднамеренность непонятную в выдаче заведомо невозвратных кредитов... х/з
показати весь коментар
17.01.2021 15:01 Відповісти
В когда брал большую сумму, возврат планировал или чистил обрез?! Теперь киевлянин виноват! Логика дебилов!
показати весь коментар
17.01.2021 10:59 Відповісти
По татуажу видно что отбитый на голову долб*б. Терь дедом только из тюряжки выйдет за умышленное. Если доживет.
показати весь коментар
17.01.2021 10:59 Відповісти
Кінець епохи зубожіння.
показати весь коментар
17.01.2021 11:05 Відповісти
Если боялся за семью, значит убитый - бандюган, который выставил его на "счетчик".
показати весь коментар
17.01.2021 11:05 Відповісти
Ну или убийца - п#дабол, который может нести любую чушь в свое оправдание.
показати весь коментар
17.01.2021 12:54 Відповісти
Как то мутно ? А разве деньги отдают в лесополосе ?
показати весь коментар
17.01.2021 11:28 Відповісти
В Україні всі новини подають мутно. Журналістики поки ще нема.
показати весь коментар
17.01.2021 11:42 Відповісти
Журналістику ми втратили, хоча більшість того навіть не помітила
показати весь коментар
17.01.2021 14:22 Відповісти
На фото автомобиль Бентли?
показати весь коментар
17.01.2021 11:43 Відповісти
...на видео виднее - таки Бентли Одалживатель 100% бандюк Та и заемщик тоже в каких то странных наколках. Вобщем, нашли друг друга
показати весь коментар
17.01.2021 11:48 Відповісти
Народная мудрость гласит : Берешь чужие и не надолго , а отдаешь свои и навсегда .
показати весь коментар
17.01.2021 11:45 Відповісти
НИКОГДА не беру в долг и не одалживаю!Это мой принцип! Имею полное право!
показати весь коментар
17.01.2021 12:08 Відповісти
Самодостатні люди так і роблять
показати весь коментар
17.01.2021 12:45 Відповісти
https://www.facebook.com/dtp.kiev.ua/photos/a.361066270725939/1889092121256672/?type=3

Вот была новость о пропаже человека и машина вроде похожа.
показати весь коментар
17.01.2021 12:25 Відповісти
У меня есть принцип. Никому не даю в долг больше 100 долларов. И все мои знакомые это знают.
показати весь коментар
17.01.2021 12:29 Відповісти
О, то до вас можна звертатися в разі потреби?
показати весь коментар
17.01.2021 13:32 Відповісти
Можна. Якщо знайдете мене.
показати весь коментар
17.01.2021 19:16 Відповісти
..нічого ви не розумієте - пацан шОл к успеху.. чогось воно, дурне, вирішило, шо його на зльоті "бить не будут"..
73% - одне з виборців ще одного розумово одарьонного-ого штриха, призЕдента-відпочивальника-рецидівіста
показати весь коментар
17.01.2021 13:06 Відповісти
Дивлячись на комуфляж, а також на рішучість вирішення питання - мабудь військовий...
показати весь коментар
17.01.2021 13:25 Відповісти
ага, ролик посмотри до конца
показати весь коментар
17.01.2021 13:56 Відповісти
Значит теперь он за свою семью уже может не переживать. Типа удачно вырулил проблемную ситуацию. Такой себе гений мысли.
показати весь коментар
17.01.2021 17:13 Відповісти
Вообще сабж дурачок, конечно - задокументируй угрозы и накатай на кредитора заяву в ментовку, что он с него деньги вымогает...
показати весь коментар
17.01.2021 17:54 Відповісти
"Послушайте, Рабинович! У Вас что-горе ?".
"Конечно горе, я отдал долг Левинзону".
" Ну и Что?".
" Так я брал чужие -и на время, а отдал свои-и навсегда".
Никогда не одалживаю денег ни родствкнникам, ни знакомым. Обычно даю 1\4 запрашиваемого с предупреждением- отдавать не надо....
показати весь коментар
17.01.2021 18:16 Відповісти