Киянина, якого розшукували дві доби, знайшли мертвим у лісосмузі за с. Любимівка. Імовірного вбивцю затримали, - Нацполіція. ВIДЕО

Майже дві доби тривали масштабні пошуки. Під час відпрацювання низки необхідних розшукових заходів оперативникам вдалося розшукати, на жаль, мертвого киянина з ознаками насильницької смерті. Автомобіль і загиблого його власника виявили за селом Любимівка, в лісосмузі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіції.
Також працівники поліції оперативно вийшли на слід імовірного зловмисника. Ним виявився 27-річний житель села Любимівка. Він спочатку заперечував свою причетність, але зрештою зізнався поліцейським, що заборгував киянину великі кошти і боявся через погрози своїй родині. Щоб не сталося лиха з його рідними, чоловік вирішив діяти "на випередження".
Для цього він призначив зустріч, а коли потерпілий приїхав на певне місце, він вистрілив у нього з обріза, який завчасно приготував. Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Семью трогать нельзя, да и вообще, сам себе могилу выкопал.
Получил пулю, теперь доволен наверное.
А якщо шкодуватимеш за будь-якими грошима, то краще взагалі нікому не позичай.
дал и забыл.
или не даю, если много.
Готовил убийство, а как его скрыть не продумал совершенно.
Утопил бы машину в канале - нашли бы через пару месяцев.
я про гражданские...можно сказать бытовые отношения...
Вот была новость о пропаже человека и машина вроде похожа.
73% - одне з виборців ще одного розумово одарьонного-ого штриха, призЕдента-відпочивальника-рецидівіста
"Конечно горе, я отдал долг Левинзону".
" Ну и Что?".
" Так я брал чужие -и на время, а отдал свои-и навсегда".
Никогда не одалживаю денег ни родствкнникам, ни знакомым. Обычно даю 1\4 запрашиваемого с предупреждением- отдавать не надо....