Кулеба обговорив з головою ОБСЄ Лінде питання дистанційного моніторингу ситуації в окупованому Криму

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив на пресконференції після переговорів з чинним головою ОБСЄ, міністеркою закордонних справ Швеції Анн Лінде в Києві у вівторок.
"Сьогодні я також наголосив, що СММ ОБСЄ в Україні має мандат на всю територію нашої держави, і вже назріло питання початку дистанційного моніторингу ситуації в Криму. СММ має можливості для запуску такого моніторингу та здійснювати дистанційний аналіз ситуації в окупованій АР Крим та місті Севастополь", - сказав він.
Кулеба зазначив, що скористався можливістю зустрічі з Лінде, щоб поінформувати про розвиток ініціативи "Кримська платформа" і підтвердив запрошення Швеції приєднатися до цієї ініціативи.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
✘
✘
Юрий Бородаев
показати весь коментар
19.01.2021 14:13 Відповісти Мені подобається 1 Посилання