11549 відвідувачів онлайн
1 153 4

Майже 500 жителів одного із сіл на Львівщині залишилися без газу через зсув, - ОДА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це інформує Департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА у Facebook.

"20 січня о 18:20 год. Поблизу с. Модричі (Трускавецька ТГ, Дрогобицький район), в зв'язку з обвалом, пошкоджена газова труба. Без газопостачання тимчасово залишилося 482 абоненти в с. Модричі", - сказано в повідомленні.

Аварійно-відновлювальні роботи працівниками ПАТ "Львівгаз" тривають.

Коментувати
Сортувати:
Дальше рубите лес в Карпатах...Идиоты.
показати весь коментар
21.01.2021 13:41 Відповісти
Леса вырубили уже все?
показати весь коментар
21.01.2021 13:41 Відповісти
Киеву приготовиться.. не все ещё пагорбы сровняли с уровнем земли копатели-строители..(
показати весь коментар
21.01.2021 13:51 Відповісти
Дело не в лесах и деревьях. Там грунт проседает из-за заброшенной калийной шахты в соседнем Стебнике. В начале 90-х шахту закрыли.
показати весь коментар
21.01.2021 15:38 Відповісти