Майже 500 жителів одного із сіл на Львівщині залишилися без газу через зсув, - ОДА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це інформує Департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА у Facebook.
"20 січня о 18:20 год. Поблизу с. Модричі (Трускавецька ТГ, Дрогобицький район), в зв'язку з обвалом, пошкоджена газова труба. Без газопостачання тимчасово залишилося 482 абоненти в с. Модричі", - сказано в повідомленні.
Аварійно-відновлювальні роботи працівниками ПАТ "Львівгаз" тривають.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Генрих Ричи
показати весь коментар
21.01.2021 13:41 Відповісти Мені подобається 3 Посилання Элла Георгиевна Немзер
показати весь коментар
21.01.2021 13:41 Відповісти Мені подобається 3 Посилання Danilo Kosmina #241992
показати весь коментар
21.01.2021 13:51 Відповісти Мені подобається 2 Посилання Зоркое Бельмо
показати весь коментар
21.01.2021 15:38 Відповісти Мені подобається 0 Посилання