У США хочуть помістити на купюру в $20 портрет афроамериканської аболіціоністки Гаррієт Табмен. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомляє CNBC.
"Ми вивчаємо способи прискорити ці зусилля", - заявила сьогодні журналістам ресниця Білого дому Джен Псакі. "Важливо, щоб наші гроші відображали історію і різноманітність нашої країни", - додала вона.
У 2016 році Обама вирішив, що Табмен має замінити на банкноті сьомого президента США Ендрю Джексона, який не тільки був рабовласником, а й масово переселяв індіанців у резервації, щоб розчистити територію для білих поселенців.
Перед обранням на пост президента Трамп назвав цей план "чисто політичною коректністю".
У 2019 році міністр фінансів Трампа Стівен Мнучін оголосив у Конгресі, що зміну дизайну буде відкладено до 2028 року. Мнучін тоді сказав, що основна причина зміни дизайну валюти - це боротьба зі спробами підробки.
Довідка. Гаррієт Табмен (1822-1913) - борець проти рабства і за соціальні реформи у США. Втікши з рабства, вона виконала майже 13 місій з порятунку приблизно 70 поневолених людей, включно зі своєю сім'єю і друзями. Під час громадянської війни служила розвідником для армії Союзу. Пізніше була активісткою руху за виборче право жінок. Співпрацювала з білим аболіціоністом Джоном Брауном, про якого Showtime нещодавно зняв серіал "Птах доброго Господа".
Видання зазначає, що редизайн грошових банкнот - складний процес, який потребує часу і більшої кількості змін, ніж просто заміна портрета. Наприклад, на розробку синьої смуги безпеки, яка зараз прикрашає 100-доларову купюру, пішло 11 років.
Для виробництва нових 20-доларових банкнот з використанням надійної технології захисту від підробки та інших заходів безпеки потрібно нове високошвидкісне друкарське обладнання, придбання якого заплановано на 2025 рік, пише CNBC.


но из за таких как ты избирателей, на украинских деньгах скоро будут размещать таких деятелей как Бужанский - борцов против всего украинского...
Вот поэтому тебе такая никогда не достанется!
Тоді відобразіть на своїх грошах трансгендерів, феміністок, веганів і антивакцинувальників. Вони незаслужено не відображаються на банкнотах, а це, вибачте, махрова дискримінація
Немецкая автомобильная компания Audi разорвала рекламный контракт с известной российской телеведущей и экс-кандидатом в президенты РФ Ксенией Собчак после ряда расистских материалов в ее профиле в Instagram. "Известные нам инциденты являются неприемлемыми" - заявил представитель Audi Вернер Нойхольд (Werner Neuhold) в среду, 24 июня, в ответ на запрос информагентства dpa. Компания "строго отвергает любые формы расизма и дискриминации", подчеркнул он.
Слабенька "реформа".
Міняйте всі.
Понаходите, кого малювать.
А про таке не пишуть ?
https://www.newsmax.com/us/texas-homeland-security/2021/01/23/id/1006898/
Texas Case Against Biden Hinges on Legality of Immigration Deal
Киздец баксу.
На полтинник гомика, на сотку дебила.
Шоб всем угодить.)