За добу від COVID-19 у Києві померли 9 осіб, видужали - 1639, виявили 375 нових випадків, - Кличко

Про це в Telegram повідомив мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.
"Ще 375 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. 9 людей померли. Усього коронавірус забрав життя 2292 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 126 639", - йдеться в повідомленні.
Серед захворілих 210 жінок віком від 18 до 85 років, 154 чоловіки віком від 23 до 87 років, 4 дівчинки від 6 місяців до 13 років та 7 хлопчиків від 5 до 17 років.
Захворіли, зокрема, 6 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 42 пацієнти. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 1639 людей. Усього коронавірус подолали 60 152 мешканці Києва.
Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дніпровському районі – 68, у Дарницькому — 62 та у Святошинському районі - 52 випадки.