4556 відвідувачів онлайн

Реформа в армії: У ВСУ змінили стройовий крок. Тепер військовослужбовці підніматимуть ногу на 5 см нижче. ФОТО

Збройні Сили України "реформують" стройовий крок - військовослужбовці підніматимуть ногу на 10-15 см, замість 15-20 см, визначених Стройовим статутом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Ukrmilitary.

Нагадаємо, що 13 лютого анонсували попередній план військового параду з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, під час якого, зокрема, мають використовувати і новий стройовий крок.

Сьогодні в президентському полку вже почали тренуватися ходити по новому.

Реформа в армії: У ВСУ змінили стройовий крок. Тепер військовослужбовці підніматимуть ногу на 5 см нижче 01

"Основною відмінністю стало те, що військовослужбовці, які рухаються стройовим кроком піднімають ногу на 10-15 см від землі, замість раніше визначених 15-20 см", – повідомляє пресслужба командування Сухопутних військ ЗС України.

У командуванні також зауважили, що військовослужбовці на тренуванні рухалися зі швидкістю 110 кроків за хвилину, а довжина кроку становила 70-80 см.

Реформа в армії: У ВСУ змінили стройовий крок. Тепер військовослужбовці підніматимуть ногу на 5 см нижче 02
Фото: сайт ukrmilitary

Нагадаємо, що в 2019 році Верховній Раді пропонували скасувати Стройовий статут.

Топ коментарі
+50
А можно узнать какая сумма денег была выделена для внедрения такой нужной и своевременной реформы?
показати весь коментар
26.02.2021 12:03 Відповісти
+45
Рехвормы, они такие
показати весь коментар
26.02.2021 12:01 Відповісти
+36
Вимагаю референдум по цьому питанню!!!
показати весь коментар
26.02.2021 12:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Так в Украинской армии уже давно отменён так называемый прусский шаг. Ещё при Викторе Андреевиче нашем Ющенко.
показати весь коментар
26.02.2021 13:11 Відповісти
Пишуть таке ті уклоністи,які не служили в ВСУ і дня,тим більше ті,які не захищали Україну від ворога Росії!Як і нинішній "гарант" з таких ідеологічних уклоністів,причому чотириразовий!
показати весь коментар
27.02.2021 11:56 Відповісти
Оце досягнення йошкін кот
показати весь коментар
26.02.2021 13:14 Відповісти
Залишилася дрібничка - досягти стандартів НАТО, ну і переозброїться.
показати весь коментар
26.02.2021 15:04 Відповісти
Это прорыв.....однозначно
показати весь коментар
26.02.2021 13:18 Відповісти
Оставил след в истории украинской армии!
показати весь коментар
26.02.2021 13:40 Відповісти
Теперь вместо него введут строевой шаг Зеленского. Его впервые увидел криворожский военком при первой попытке вручения Зеле повестки. Заодно и для форсирования водных преград сгодится.
У ЗСУ змінили стройовий крок: військовослужбовці підніматимуть ногу на 5 см нижче - Цензор.НЕТ 7207
показати весь коментар
26.02.2021 13:55 Відповісти
Громыхнули
показати весь коментар
26.02.2021 14:33 Відповісти
ЯКИХ ТОБІ РЕФОРМ ЩЕ НЕ ХВАТАЄ?
показати весь коментар
26.02.2021 14:44 Відповісти
Дорогие генералы ЗСУ, не надо останавливаться на достигнутом, возьмите на себя ответственность смело двигаться вперед по пути реформ. От себя предлагаю вам на безвозмездной основе рассмотреть следующие шаги : маркировка обуви путем нанесения на нее букв Л и П. Это очень повлияет на боеготовность войск, ведь по тревоге боец может одеть берц не на ту ногу и все, потеряли единицу. А когда солдат при обувании увидит нанесенный буквы, он обуется правильно и выполнит поставленную перед ним задачу. Размер букв и место нанесения предлагаю обсудить на совместном совещании высшего руководства МО и ГенШтаба и готовое решение озвучить Президенту на ближайшем заседании СНБО. Реформа не терпит отлагательств, на ней зиждется наша обороноспособность в этот нелегкий для Держави час.
показати весь коментар
26.02.2021 14:54 Відповісти
"В человеке всё должно быть прекрщасно: погоны, кокарда, исподнее. Иначе это не человек, а млекопитающее"©
показати весь коментар
26.02.2021 15:00 Відповісти
девіз кацаповійська потєшного... з тварєніями конченого фашистюки охлобистіна ідеш нах
показати весь коментар
26.02.2021 20:23 Відповісти
Пішов ти в сраку, Бик-рогопіл.
показати весь коментар
26.02.2021 21:29 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2021 22:00 Відповісти
Питання, як реально при прохожденні в темпі стройовим кроком можна буде дотримати ту різницю в 5 см по висоті? Не запрограмовані же роботи будуть ідти.
показати весь коментар
26.02.2021 15:10 Відповісти
Спробуй прийняти участь у заняттях з стройової підготовки, і одразу взнаєш як. Ці заняття і придумані для того, щоб з людини робити запрограмованого робота. Це армія. Ці заняття потрібні, щоб привчити солдата бездумно, автоматично виконувати команди командира.
показати весь коментар
26.02.2021 16:49 Відповісти
Запізніла порада. Цю "школу " вже пройшов в 1969-1970 р.р. у так званому парадному полку, розташованому в м.Вюнсдорф, НДР. Чого чого, а стройової підготовки там вистачало.
показати весь коментар
26.02.2021 18:00 Відповісти
Чому тоді задаєш такі глупі запитання? Ти у парадному полку служив, але не знаєш як саме тренуються піднімати ногу на точну висоту? Ти або брешеш, що у парадному полку служив, або брешеш, що висоту ніби-то неможна витримати. Про що саме ти брешеш, про перше чи про друге? І навіщо ти брешеш? Аби обісрати корисну нову норму стройового уставу?
показати весь коментар
26.02.2021 19:18 Відповісти
Співчуваю.
показати весь коментар
26.02.2021 19:26 Відповісти
Та не треба, служив зенітчиком (ЗУ-23) в цьому полку, так що менше діставалось чим парадній 1-й роті, яка днями не вилазила з плацу.
показати весь коментар
26.02.2021 20:55 Відповісти
Чем выше солдат поднимает ногу на плацу, тем быстрее преодолевает препятствия. "Я сижу на берегу, не могу поднять ногу".
показати весь коментар
26.02.2021 15:13 Відповісти
Муштра в армии необходима т.к.подтягивает дисциплину..Теперича, немногим полегче военным будет топать по квадратам на строевом плацу и при прохождении торжественным маршем..
показати весь коментар
26.02.2021 17:06 Відповісти
Який "реХвАрматор", така й "реХворма".
Звіздець якийсь. І це під час війни.
показати весь коментар
26.02.2021 17:30 Відповісти
Звучит смешно, казалось бы. Но на деле - это весьма годное изменение...
показати весь коментар
26.02.2021 18:32 Відповісти
Зельцман настаивал на 10см,а МО и ГШ на 20см! Сошлись посередине,от 10 до 15!!!
"Эксперды по строевому и церемониальному шагу сошлись во мнении,что строевой шаг в ЗСУ сделали на 5см НИЖЕ,чтоб никто из военнослужащих случайно не переступил через верховного,СЛУЧАЙНО не заметив его,во время прохождения строем".
Других обьяснений смысла этой реформы просто нет!
показати весь коментар
26.02.2021 19:41 Відповісти
Головне це стройовий крок зробити менше, а те що на Донбасі не можна по кацапам і сєпарам
стріляти, то фігня якась дитяча
показати весь коментар
26.02.2021 21:42 Відповісти
Пусть кацапы перед генералами маршируют...а так же по пути в столовую, а из столовой с песней...а вечером пусть все идут строевым срать на газеты во избежании желудочно-кишечных заболеваний...
Дурдом строевая подготовка ПНХ
показати весь коментар
26.02.2021 21:56 Відповісти
Солдаты РПК имеют профессиональную болезнь-Отбитую простату и почки.А всё -от чеканного шага.Каждый удар ноги отдаёт именно в эти органы.Поэтому строевой шаг-путь половому бессилию.
показати весь коментар
26.02.2021 23:26 Відповісти
это было очень необходимо. раисся, бойся!!!!!!!!!
когда же этих всех жирных паркетных генералов нахер отправят, а?
показати весь коментар
27.02.2021 00:07 Відповісти
Порох каждую неделю кучу танков передавал в ВСУ, а эти клоуны "шаг назад, шаг вперед" - оооо поистине величайшее достижение.
показати весь коментар
27.02.2021 09:48 Відповісти
От скажіть чесно-це та реформа що дозволить Україні отримати ПДЧ в НАТО?
показати весь коментар
27.02.2021 10:03 Відповісти
А смысл?Чтобы тапочки с ног не падали?
показати весь коментар
27.02.2021 11:33 Відповісти
Было бы точно оригинальнее продублировать применение "АНГОЛЬСКОГО" ШАГА. https://www.youtube.com/watch?v=RjRmM0F1ydg
показати весь коментар
27.02.2021 12:03 Відповісти
Ну все, долго думали и наконец приняли решение, как повысить боеспособность армии, теперь ВСУ непобедимы. Хоть бы молчали, а не трезвонили и не показывали всему миру интеллектуальный и умственный уровень армейского руководства.
показати весь коментар
27.02.2021 12:15 Відповісти
і під пісню - "єх яблочко, куда ти котишся..." це кремлівський курсант придумав, його призвіще -Шантеклер. Скоро видадуь пісенник стройових пісень. Репертуар вже випробували вечорами під віскі настояному на ваті. та що взяти з Шантеклера, він приїхав з верховною бубочкою на "передову" і одім бронежилет не тією стороною. паркетне військо.
показати весь коментар
27.02.2021 12:17 Відповісти
Сдурели совсем. Такое определение положения ног нужно только бл-дям из того бардака в котором УЖЕ поменяли кровати.
показати весь коментар
27.02.2021 13:28 Відповісти
Было, по памяти, высота шага под срез сапога. В столовку нас вели через плац ( туда-обратно), так-что пища трамбовалась норм и никаких проблем).
Никто не жаловался на высоту шага, разве что во время "делай рвз,(три затяжки), делай два)
показати весь коментар
27.02.2021 19:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2