Через Sea Breeze Росія вивела в Чорне море всі свої кораблі, - розвідка

Про це розповів представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ГУ розвідки Міноборони.
За його словами, для спостереження за міжнародними морськими маневрами РФ вивела в море весь корабельний склад Чорноморського флоту. Країна-агресор боїться втратити свою домінуючу роль на півночі Чорного моря.
"Коли проходять міжнародні військові морські навчання, Росія відпрацьовує різні способи і методи ураження тих угруповань, які створюються в Чорному морі. Однак міжнародне співтовариство демонструє свою солідарність з Україною і докладає спільних зусиль щодо гарантування безпеки в нашому регіоні. Росія цього реально боїться", - сказав Скібіцький.
При цьому представник розвідки зазначив, що спроби Росії продемонструвати силу не співрозмірні з потенціалом країн, які беруть участь у Sea Breeze.
"Країна-агресор намагається продемонструвати, що вона готова до відстоювання своїх інтересів із використанням військової сили. Але Росії явно не вистачає сил і засобів у Чорному морі", - Вадим Скібіцький.
как бы на ашота не выскочили
Главное чтобы весь этот плавучий черноморский раритет не пошел ко дну не успев выйти в море, а то в Севастополе придется ставить еще один памятник затонувшим кораблям.