Міністри Стефанішина, Лазебна і Лапутіна вимагають замінити взуття на підборах для жінок-військовослужбовців на параді до Дня Незалежності

Про це йдеться у спільному зверненні чиновниць до міністра оборони Андрія Тарана, інформує Цензор.НЕТ.

У своїй заяві члени уряду висловили своє обурення рішенням Міністерства оборони щодо форми, особливо взуття, в якій жінки-військовослужбовці братимуть участь у параді до 30-річчя Незалежності України.

"Мета будь-якого військового параду - демонстрація військової спроможності армії. Тут не повинно бути місця стереотипам і сексизму, яким, безумовно, буде милування жінками-військовими на підборах", - сказано в заяві.

Чиновниці стверджують, що взуття на підборах несумісне з боєздатністю солдатів, а "прусський" крок на параді у такому взутті може завдати шкоди здоров'ю.

Міністри при цьому визнали, що невисокі підбори використовуються в окремих країнах-членах НАТО для парадно-вихідної форми жінок-військовослужбовців, але їх не використовують для маршу на парадах.

"Одяг і взуття військовослужбовців мають відповідати вимогам, які забезпечують зручність та комфортність кожної людини як у мирних умовах, так, особливо, в умовах навчань, тренувань і, тим більше, в умовах ведення бойових дій", - підкреслили вони у своїй заяві.

Своєму колезі по уряду, міністру оборони Тарану, автори заяви поставили низку вимог. Перше, в терміновому порядку замінити взуття на підборах на комфортне взуття для участі в параді до Дня Незалежності, а також спільно з жінками-військовими і ветеранами внести зміни в моделі взуття і одягу з існуючих моделей на ті, в яких буде зручно.

Крім того, від керівників урочистих заходів до Дня Незалежності міністри вимагають забезпечити дотримання прав жінок і чоловіків та сформувати змішані "коробки" військових, в які входять як жінки, так і чоловіки.

Міністру оборони також пред'явили вимогу призначити радника з гендерних питань та провести опитування жінок, які несуть службу в секторі безпеки та оборони, щодо їх задоволення створеними умовами, зокрема форменим одягом.

Нагадаємо, 1 липня 2021 року стало відомо, що жіноча "коробка" тренується для участі у військовому параді до Дня Незалежності в туфлях на підборах.

Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк з трибуни парламенту озвучила відкрите звернення з вимогою провести службове розслідування про те, хто ухвалив рішення, щоб жінки-військові на параді до Дня Незалежності марширували на підборах. Після виступу жінки-депутати подарували міністру оборони Андрію Тарану червоні туфлі на підборах: "Нехай сходить у них на парад".

Спочатку "слуга народу" Бардіна повідомила, що міністр оборони Таран нібито пообіцяв: на параді жінки-військовослужбовці будуть марширувати в інших туфлях, не тих, що під час репетиції. Але пізніше в Міністерстві оборони заявили, що підбори на параді будуть - мовляв, це обов'язкова частина парадної форми.

Цензор.НЕТ опитав жінок-військовослужбовців про їхню думку з цього приводу. Детальніше про це в матеріалі: "Менше клоунади, більше дійсності": чому жінки-військові проти підборів на параді 24 серпня - тут.

Топ коментарі
+22
Міністри Стефанішина, Лазебна і Лапутіна вимагають замінити взуття на підборах для жінок-військовослужбовців на параді до Дня Незалежності - Цензор.НЕТ 7573
показати весь коментар
02.07.2021 21:54 Відповісти
+21
Я так думаю, що туфлі на підборах рекомендував развєтчік та ваєнний експєрт Люся Арєстовіч.
показати весь коментар
02.07.2021 21:25 Відповісти
+17
такі високі каблуки як на фото хіба що ворог міг натягти на дівчат
показати весь коментар
02.07.2021 21:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на лабутены?
показати весь коментар
02.07.2021 21:04 Відповісти
Яке яке прізвище у міністра у справах ветеранів:Ла-ла-ла-путіна? Вона родом не із Харкова?
показати весь коментар
03.07.2021 01:01 Відповісти
цікаво, як саме Зе з заміною панянкам штіблетів не впорається. В треші і зашкварі я не сумніваюсь, цікавлять подробиці.
показати весь коментар
02.07.2021 21:08 Відповісти
Нда... Раздуть собственный "пиар" на обуви военных = верх "проффесионализма".
показати весь коментар
02.07.2021 21:09 Відповісти
такі високі каблуки як на фото хіба що ворог міг натягти на дівчат
показати весь коментар
02.07.2021 21:20 Відповісти
Я так думаю, що туфлі на підборах рекомендував развєтчік та ваєнний експєрт Люся Арєстовіч.
показати весь коментар
02.07.2021 21:25 Відповісти
Цей матьорий трансвестит знається на підборах.
показати весь коментар
03.07.2021 01:42 Відповісти
коли вже всі скрізь бучу підняли, то і корабельні сосни з уряду зеленого наркомана вирішили підсуєтитись?
показати весь коментар
02.07.2021 21:22 Відповісти
Каблуком по морде, извините лицу, этим лядям что-то можно объяснить.
показати весь коментар
02.07.2021 21:34 Відповісти
Лучше китаянок на параде никто не ходит! А они на низких каблуках. И "коробки" у них 30 на 30, т. е. по 900 человек!
показати весь коментар
02.07.2021 21:26 Відповісти
Совершенно верно!
Вот:
https://www.youtube.com/watch?v=5iTeKWQxi7E
показати весь коментар
03.07.2021 08:53 Відповісти
Или вот:
https://www.youtube.com/watch?v=MJGe2Dujm7s&list=RD5iTeKWQxi7E&index=2
показати весь коментар
03.07.2021 08:54 Відповісти
"будет любование женщинами-военными на каблуках" Один вопрос: они вообще вменяемые? Откажитесь от своих каблуков, чтобы не было проявления сексизма.
показати весь коментар
02.07.2021 21:32 Відповісти
"назначить советника по гендерным вопросам и провести опрос женщин, которые несут службу в секторе безопасности и обороны, относительно их удовлетворения созданными условиями, в частности форменной одеждой" - А вот вам и гендерная неравность...!
Почему только ЖЕНЩИН спрашивают об этом !?
показати весь коментар
02.07.2021 21:36 Відповісти
квартальные рагули все никак не могут понять, что Украина не парашия! И кацапские приколы у нас не прокатят!
показати весь коментар
02.07.2021 21:37 Відповісти
От ермака, пододяка, портнова, татарова вся зараза идёт.
Специально вата тему подкинула, вместо повышения налогов и предательства.
показати весь коментар
02.07.2021 21:43 Відповісти
проснулись міністерки! а як харчуються жінки-військовослужбовці, Вам не цікаво. Напевне, півпомідора на салат, бо хлопцям, щоб не звинувачували в сексизмі. четверту частину.Якраз один помідор на стіл. Таран такий самий міністр як з їхнього (міністерок) лідера - піаніст, який хоче стати дирижером, Поки Єрмак його тренує. Також цікавить, чи будуть після параду танцювати Гнусавому канкан поп-дівулі і чи будуть вони у спідньому.
показати весь коментар
02.07.2021 21:44 Відповісти
Міністри Стефанішина, Лазебна і Лапутіна вимагають замінити взуття на підборах для жінок-військовослужбовців на параді до Дня Незалежності - Цензор.НЕТ 7573
показати весь коментар
02.07.2021 21:54 Відповісти
Катування каблукамы
показати весь коментар
02.07.2021 22:14 Відповісти
"Цель любого военного парада - демонстрация военной способности армии. Здесь не должно быть места стереотипам и сексизму, которым, безусловно, будет любование женщинами-военными на каблуках ", - говорится в заявлении.
Чиновницы утверждают, что обувь на каблуках несовместима с боеспособностью солдат, а "прусский" шаг на параде в такой обуви может причинить вред здоровью .. Источник: https://censor.net/ru/n3274853 Це те про що я весь день тут говорю деяким "аленям " .
І в фб , Люсьці Арестовіч , Ковальову та іншим "ахвіцерам ", - любителям познущатись з дівчат військових .
показати весь коментар
02.07.2021 22:26 Відповісти
Міністри Стефанішина, Лазебна і Лапутіна вимагають замінити взуття на підборах для жінок-військовослужбовців на параді до Дня Незалежності - Цензор.НЕТ 2283
показати весь коментар
02.07.2021 22:44 Відповісти
І в стрінгах,і як казали в совковій армії,голий торс,хоча у більшості того торсу і не було.
показати весь коментар
03.07.2021 09:54 Відповісти
одно слово бабы дуры.
показати весь коментар
02.07.2021 23:23 Відповісти
есть предложение обуть в эти ГРАЖДАНСКИЕ туфельки на каблуках министра обороны и всех причастных к этому идиотизму и заставить их на этих каблуках.как з0аправских геев,промаршировать..все отговорки о якобы-схожести этих туфелек совсем не похожи на обувь женщин других стран Европы или Китая..Ишак похож на коня,но не является арабским скакуном.Дебилов из армии нужно гнать !!!
показати весь коментар
02.07.2021 23:52 Відповісти
пандемія cloun19 продовжуеться
показати весь коментар
03.07.2021 08:53 Відповісти
Ума нет - считай зеля.
показати весь коментар
03.07.2021 09:47 Відповісти
Нема спокою ї###нутим. Це я наше міністерство тіпа оборони маю на увазі...
показати весь коментар
03.07.2021 10:10 Відповісти
Я вважаю, що така фігня, як "строевой шаг" має бути вилучена з стройової підготовки це все совковий пережиток і виглядає скоріше не урочисто, а - КОМІЧНО... В більшості армій світу - довільне крокування в стою і це, як на мене набагато краще... пересування жінок в стою, в парадній формі( якщо підбори затверджені як елемент), має бути - вільним кроком.
показати весь коментар
03.07.2021 10:22 Відповісти
Можно в "присядку" или "гусиным шагом" !!
показати весь коментар
03.07.2021 12:09 Відповісти
і ще це вимагає Теребовлянська районна рада Тернопільської області
показати весь коментар
03.07.2021 10:35 Відповісти
Міністри Стефанішина, Лазебна і Лапутіна вимагають замінити взуття на підборах для жінок-військовослужбовців на параді до Дня Незалежності - Цензор.НЕТ 9897
показати весь коментар
03.07.2021 10:53 Відповісти
Ну понеслась. Предлагаю расширить требования выше упомянутых личностей и ввести общую для всех форму обращения "пан".
показати весь коментар
03.07.2021 11:26 Відповісти
Так Говнокамандующий Президент-он маленького роста. Поэтому подсознательное желание чтобы все были выше и ходили на каблуках. Позор.
показати весь коментар
03.07.2021 11:55 Відповісти
как трахали тебя кацап, так и будем трахать.....
показати весь коментар
03.07.2021 14:35 Відповісти
Троица возбудилась. Лучше бы шли и работали
показати весь коментар
06.07.2021 10:39 Відповісти