США нададуть Києву військової допомоги на $28 млн більше, ніж минулого року, - посольство України

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє посольство України в США у фейсбуці.
"Комітет із питань асигнувань Палати представників США схвалив законопроєкт щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій і суміжних програм на 2022 фінансовий рік. Загальний розмір коштів, які мають бути виділені на реалізацію програм допомоги Україні за лінією Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та пов'язаних програм, становить не менше 481,5 млн дол, що на 28,5 млн дол. більше, ніж у поточному році", - повідомило посольство України в США.
Із зазначеного кошторису 125 млн дол. будуть виділені на цілі безпекової допомоги Україні за статтею "Міжнародне військове фінансування", що на 10 млн дол. більше, ніж у 2021 р., зазначено в повідомленні.
Також наголошується, що в схваленому Комітетом законопроєкті містяться положення щодо загрози закінчення будівництва "Північного потоку-2".
Українські дипломати також повідомляють, що профільний підкомітет із питань оборони Комітету з питань асигнувань Палати представників США схвалив законопроєкт щодо асигнувань Міністерства оборони США на 2022 фінансовий рік.
"Проєкт закону передбачає виділення на цілі безпекової допомоги Україні $275 млн за програмою Пентагону "Ініціатива безпекової допомоги Україні "Ukraine Security Assistance Initiative, USAI)", - наголошується в повідомленні.
Підкреслено, що в комітетах Палати представників і Сенату США триває робота над проектом закону про витрати на потреби національної безпеки у 2022 році (National Defense Appropriation Act, NDAA).
Пойдет такая история?
И теперь срёт на украинскую фемиду, которая ему шлет вызовы в суд? Это тебе "блохи"?
Как видим монголы не уважали послов сами. Для них любая военная подлость была лишь доблестью. Поэтому князья Руси и казнили монгольских послов перед битвой на р.Калке 1223 г. и правильно сделали. Монголы хоть так хоть так пошли б войной на всех кто попался на пути- с предлогом или без. Так же как сейчас бесполезно смотреть в глаза Пуйла в надежде найти там мир. Но слабакам нравится
Велике прохання, ніякої готівки. щоб вона, в турборежимі, не прилипла до брудних лап "слуг" та їх власників.
А вместо этого дают подачки мелочью.
И Барыга и Зебил истерят о вяликой помощи.
А Египет - получает от США на оборону в разы больше.
Беги к Барыге - он утешит тебя тортиком...