ЗСУ привітали колег, друзів, союзників із ЗС США, а також весь дружній народ та уряд із Днем незалежності

Як передає Цензор.НЕТ, привітання оприлюднено на сторінці Генштабу у фейсбуці.
"Вдячні США за те, що понад 30 років стоять на боці України, підтримують український народ і дисидентів під час тоталітарного гноблення комуністичного совкового режиму, а особливо останні 8 років - найважчі роки в сучасній історії України", - йдеться в повідомленні.
ЗСУ вдячні за всебічну логістичну підтримку і багаторічний викладацький і методичний внесок тренерів армії США з бойової оборони, за тренінги з психічного здоров'я для військових психологів ЗСУ, курсантів, консультативну та логістичну допомогу, медичні тренінги, за програми підтримки ветеранів та реабілітації поранених, освітні, наукові, мовні та інфраструктурні проєкти, презентації та гранти, IT-обладнання в межах програми уряду США щодо впровадження інформаційних технологій для ЗСУ, а також за технічну і збройну допомогу та підтримку в боротьбі за відновлення територіальної цілісності і суверенітету України в умовах російської агресії.
"ЗСУ вдячні Сполученим Штатам, які рішуче стоять з Україною на підтримку нашого суверенітету і територіальної цілісності в умовах російської агресії в межах багатонаціональної об'єднаної комісії і Joint Multinational Training Group-Ukraine для посилення можливостей ЗСУ та їхньох здатності протидії агресії з боку російської федерації.
(...)
Американська підтримка України є важливою частиною допомоги, яка має сприяти встановленню стабільності і безпеки в Європі локально і у світовому масштабі.
Кошти, надані упродовж семи років, спрямовані на зміцнення бойових можливостей Збройних сил України у протидії російській агресії, збереження життя і здоров'я українських військових, які захищають суверенітет і територіальну цілісність нашої держави", - сказано в повідомленні.


Це вам ваші куратори дають вказівку усюди його пхати?
консерваторыпердуны говорили- "так нельзя, это так не будет работать! Послушайте нас, старых пердунов!" Потом война с пердунами, потом победа над ними и результат какой!Голодные гегемоны в рваных лаптях.
...
Едут два украинца в Нью-Йорке в такси, естественно базарят мовою. Таксист поворачивается и говорит - "Добрый день". Это правда, не анекдот! Таксист хорошо провел время в Яворове.