11157 відвідувачів онлайн
3 486 8

Фестиваль Atlas Weekend: роботу громадського транспорту Києва буде продовжено на 1 годину

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила пресслужба КМДА.

"У ніч із 6 на 7 липня та у ніч із 9 на 10 липня роботу метрополітену та наземного пасажирського транспорту подовжено на 1 годину. Перевезення пасажирів наземним громадським транспортом буде організоване після проходження останніх пар поїздів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на період фестивалю можливе обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції метро "Виставковий центр".

Також на весь період проведення фестивалю – 6, 7, 8 та 9 липня – на 1 годину подовжено роботу тролейбусів №№ 11, 12, 43, 45 та автобусів № 56.

Коментувати
Сортувати:
Какой нафик фестиваль, когда в стране ...?
показати весь коментар
06.07.2021 07:52 Відповісти
Мабудь 95 квартал постарался?
показати весь коментар
06.07.2021 07:53 Відповісти
В країні війна, а зелень фестивалить.
показати весь коментар
06.07.2021 07:57 Відповісти
Так ещё и корону разнесёт !!!
показати весь коментар
06.07.2021 08:03 Відповісти
"Фестиваля" в заголовке - слово женского рода ?
При ***** цово.
показати весь коментар
06.07.2021 08:09 Відповісти
І всі без масок
показати весь коментар
06.07.2021 08:10 Відповісти
Вчора на фесті якесь чудо вирішило зізнатися, що воно гомосєк і поцілувати мужика привселюдно... Нарід цього не зрозумів. Коли почув цю новину, то зрозумів - правильно, що я туди не пішов!

Та й взагалі скурвився цей Атлас - Поплавський, Сердючка, ватнік Мєладзе... Це типу вони фестом вважають??? Ну ладно, з США приїхати ніхто не може, то запросіть нормальних наших виконавців, а не попсу і Мєладзе з клятої Московії! Атлас починався як рок-фест, а зараз там з року хіба ВВ...
показати весь коментар
06.07.2021 08:33 Відповісти
А що вам не подобається? Геї пригноблені.Скоро все буде в прапорах веселки.Саме це ******* цінності заходу.Не закони,не економіка,не медицина,і тд.Я сам раніше підтримував лгбт.Але зараз це вже перетворюється,в свого роду диктатуру.Я не раз читав спільноту лгбт в соцмережах,то в них тільки розмов про секс і якихось епатажних представників,цієї самої спільноти.Ніхто ж з них не говорить як підняти економіку,медицину і тд.Інколи кажуть розмито з іт.і все.
показати весь коментар
06.07.2021 11:56 Відповісти