10801 відвідувач онлайн
466 2

"Суд" окупантів продовжив на пів року арешт журналіста Єсипенка, - Денісова

Про це повідомила на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, інформує Цензор.НЕТ.

"Закликаю міжнародне співтовариство відреагувати на судилище і посилити тиск на РФ для захисту прав громадян, що залишилися проживати на території тимчасово окупованого Криму, і звільнити всіх незаконно утримуваних країною-агресором громадян України", - зазначає вона.

Також Денісова звернулася з проханням до міжнародних організацій і правозахисним інституцій делегувати на судові засідання у тимчасово окупований Крим своїх представників, щоб не допустити порушень прав Єсипенка.

Нагадаємо, про затримання Єсипенка стало відомо 12 березня. Його та ще одну учасницю акцію на честь дня народження Шевченка - Єлизавету Павленко - затримали на Ангарському перевалі.

16 березня ФСБ РФ заявила, що Єсипенко нібито збирав інформацію за завданням української розвідки, а також виготовив саморобний вибуховий пристрій. У Службі зовнішньої розвідки України затримання Єсипенка назвали пропагандистською акцією напередодні річниці окупації.

5 травня журналісту додали ще одну статтю обвинувачення.

Коментувати
Сортувати:
Ублюдки. Играются в свои шпионские игры, а люди простые страдают. Где этот байден с его "решительной" позицией? Почему в Женеве не поднял вопрос о ВСЕХ заключенных украинцах?
показати весь коментар
06.07.2021 18:02 Відповісти
Еще один заложник, вместо Сущенко кремляди будут теперь манипулировать с журналистом Есипенко.
показати весь коментар
06.07.2021 18:33 Відповісти