Офіс президента протягує на пост директора "Мистецького Арсеналу" ексміністра Кулиняка, який сьогодні хвалить режим Януковича, - Козленко

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Іван Козленко написав у Фейсбуці.
"...те, що ОП поставило на Кулиняка можна було визначити по специфічному маркеру в його концепції - акцент на "аудіовізуальний контент". Тепер можна назвати речі своїми іменами: конкурс в МА та в інших культурних інституціях - це не просто намагання впровадити ручне управління, це - реванш методів та подекуди людей режиму Януковича.
Публічна апологія режиму Януковича з боку Кулиняка під час самого конкурсу викликає обурення. Він осмілів настільки, що розказує про чесноти авторитарного режиму.
Завдяки розслідуванням активістів, здійсненим зокрема на основі виявлених у Межигір'ї недознищених бухгалтерських книг, широко відомо, що за Януковича весь державний апарат було підпорядковано єдиній меті - висотування фінансів з державного сектора економіки. Це означає, що кожен міністр і більшість керівників ДП були інтегровані в вертикаль, по якій виведені кошти піднімалися на самий верх - в кишеню Януковича та його сім'ї.
Це просто безумство, що така людина як Кулиняк знов вигулькнув зі смердючого багна минулого. За Януковича він не мав жодної суб'єктності й був лише маріонеткою, функція котрої була підтримувати клептократичний механізм в робочому стані (та грати на скрипочці на днях народження гаранта). Вочевидь, з огляду на плани ОП розпочати будівництво в МА, ці його здібності знов стають у нагоді. ОП потребує "міцного господарника", який врахує при будівництві інтереси всіх сторін", - написав він.
Нагадаємо, що вибори директора "Мистецького Арсеналу", які проводилися сьогодні, не відбулися. Жоден із кандидатів не отримав необхідних 5 голосів. Оголошено новий конкурс на посаду. Деякі кандидати і члени комісії заявляють про фальсифікації та конфлікт інтересів з боку голови конкурсної комісії.

Пліснява, це мерзенна суміш з ригів та кацапських агентів.
Такая же судьба ждет и «зеленых» дерибанщиков.
Зеленские приходят и уходят, а Тимошенко остается. Это выбор украинцев…
Только Тимошенко способна остановить этот «зеленый беспредел». (с)
Янучару й програла, якщо запамятовалі
Только Юлька на саммите нато в 2008 была категорически против.
Только Юлька в 2014 в рнбо голосовала против введения украинских войск из западного военного округа в Крым. Планировали провести "учения", самолеты с десантурой нашей развернули в воздухе.
Нам не здається, що нас знову на "йо"...бують?