8058 відвідувачів онлайн
3 348 63

Рейтинг партій: СН - 24,8%, "ЄС" - 18,1%, ОПЗЖ - 13,3%, "Батьківщина" - 10,8%, "Сила і честь" - 8,3%, - опитування "СОЦИСу". ІНФОГРАФІКА

Про це свідчать дані опитування Центру SOCIS, передає Цензор.НЕТ.

За даними дослідження, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то за партію "Слуга народу" проголосували 18,9% серед усіх опитаних респондентів, або 24,8% - серед тих, хто визначилися, і готових брати участь у голосуванні, за "Європейську Солідарність" - 13,8% або 18,1%, за ОПЗЖ - 10,1% або 13,3%, за "Батьківщину" - 8,3% або 10,8%, за партію "Сила і честь" - 6, 3% або 8,3%, за "Українську стратегію Гройсмана" - 3,7% або 4,9%, за "Свободу" - 2,8% або 3,6%, за "Партію Шарія" - 2,2% або 2,9%, за "Голос" - 2,2% або 2,9%.

Рейтинг партій: СН - 24,8%, ЄС - 18,1%, ОПЗЖ - 13,3%, Батьківщина - 10,8%, Сила і честь - 8,3%, - опитування СОЦИСу 01

Терміни проведення дослідження: 25 – 30 червня 2021 року; Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області; Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей; Загалом, було опитано 2000 респондентів; Метод дослідження: телефонне опитування САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів; Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал з імовірністю 0.95): (довірчий інтервал): +/- 2.4% для показників близьких до 50%, +/-2.1% для показників, близьких до 25%, похибка +/-1.5% – для показників близьких до 10% та +/-1.1% – для показників, близьких до 5%; Середня тривалість одного інтерв’ю склала 11 хвилин.

Топ коментарі
+13
Такой партии нигде в мире нет...и никогда не было...
Даже сраная кпсс...в который люди платили взносы ...интересы народа не отражала..
показати весь коментар
09.07.2021 11:27 Відповісти
+10
Єдине що радує, що "Голос" нарешні здувся і не відтягуватиме голоси в ЕС. Але Коломойський, Ахметов і Пінчук до виборів можуть ще багато таких проектів розкрутити.
показати весь коментар
09.07.2021 11:23 Відповісти
+10
Да дураки и враги в Украине ещё не перевелись - 24,8 + 13,3
показати весь коментар
09.07.2021 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Єдине що радує, що "Голос" нарешні здувся і не відтягуватиме голоси в ЕС. Але Коломойський, Ахметов і Пінчук до виборів можуть ще багато таких проектів розкрутити.
показати весь коментар
09.07.2021 11:23 Відповісти
Голос і не особливо відтягував проценти в ЄС (окрім виборів 2019-го року, коли ще виборці не розібралися) - бо в них різна електоральна база. Голос скоріше, відтягує в слуг уродів, а також в самодрочі, Удару, Пропозиції, стратегії Гройсмана...
показати весь коментар
09.07.2021 11:30 Відповісти
Як у них може бути різна електоральна база, коли повністю проукраїнських проевропейських партій зараз тільки дві?
показати весь коментар
09.07.2021 11:37 Відповісти
більше, куди більше. Щоправда, на правоцентриській консервативній ниві лише одна потужна (саме "Європейська Солідарність"); а от на центриській ліберальній - куди більше (я їх назвав вище). Ще проблему становить те, що на ліберально-демократичну стезю доволі успішно для себе забігають популісти-брехуни ті ж самі слуги уродів, матьківщина, замайбах, тощо. Оскільки ці названі вміють краще брехати - їхні результати кращі....
показати весь коментар
09.07.2021 12:58 Відповісти
ни одной партии , отражающей интересы народа , в этом списке - нет , пока люди не начнут сами финансировать свою партию , платить взносы и понимать зачем они это делают , ни чего в этой стране не измениться
показати весь коментар
09.07.2021 11:23 Відповісти
Такой партии нигде в мире нет...и никогда не было...
Даже сраная кпсс...в который люди платили взносы ...интересы народа не отражала..
показати весь коментар
09.07.2021 11:27 Відповісти
класс кпсс ... серьёзно , погуглите , поинтересуйтесь как финансируется та же ХДС в Германии
показати весь коментар
09.07.2021 11:38 Відповісти
А не имеет значения как она финансируется...ни какого..так что и гуглить не имеет смысла...ни какого...
показати весь коментар
09.07.2021 11:40 Відповісти
Ну і що? Виборці ХДС, думаєте, сильно за північний потік? Чи може консервативні християнські демократи за легалізацію одностатевих шлюбів, що їх протягнув Християнсько-демократичний союз?
показати весь коментар
09.07.2021 12:02 Відповісти
мы сейчас о финансировании говорим , чи взагали про вподобання
показати весь коментар
09.07.2021 12:07 Відповісти
Я про те, що фінансування виборцями ХДС не сприяє відображенню інтересів цих самих виборців!
показати весь коментар
09.07.2021 12:12 Відповісти
А какая партия отражает ваши интересы?просто интересно...
показати весь коментар
09.07.2021 11:28 Відповісти
Всі наші партії створюються під одну особу і відображають інтереси перших у списку. Я б це і партіями не назвав, може проектом, якось так. І цілі - це дорватись до корита. На жаль.
показати весь коментар
09.07.2021 11:37 Відповісти
зебіла видно по тупим коментам..
показати весь коментар
09.07.2021 11:42 Відповісти
Спочатку треба сформулювати які саме інтереси у народу треба відображати.
У мене інтереси такі: Українізація, мілітаризація, євроатлантична інтеграція. На ці запроси повністю відповідає ЄС, яку я і підтримую.
показати весь коментар
09.07.2021 14:06 Відповісти
Да дураки и враги в Украине ещё не перевелись - 24,8 + 13,3
показати весь коментар
09.07.2021 11:27 Відповісти
Не будемо себе обманювати, 82% можна в цю категорію записати
показати весь коментар
09.07.2021 12:17 Відповісти
+10% Юлькавщина.
показати весь коментар
09.07.2021 14:27 Відповісти
Прошу звернути увагу, що в цьому опитуванні опозиційними партіями в %-ному відношенні вважають більше опитаних, ніж тих, хто готовий голосувати за слуг уродів.
А це означає, рейтинги ЄС і опзжа занижені; вони, можливо, так і становлять, відповідно 29,5% та 24,8%... Тобто, слуги уродів - нижче з процентами, ніж вищеназвані..
показати весь коментар
09.07.2021 11:27 Відповісти
Кількість ідійотів в суспільстві незмінна.
показати весь коментар
09.07.2021 11:28 Відповісти
Хто такий Смішко та чого у нього такий рейтинг ?
показати весь коментар
09.07.2021 11:33 Відповісти
Смешко - одна із креатур рижої мразі (з трк уркаїна), відповідно, має "належне" фінансування...
показати весь коментар
09.07.2021 11:35 Відповісти
Радує, що від між ЄС та СН скорочується.
Нічого, з осені підвищиться комуналка на 40-50% та курс долара, і зовсім рейтинги зрівняються
показати весь коментар
09.07.2021 11:33 Відповісти
Аби ж так. Але, скоріш за все, зросте рейтинг ОПЗЖ і Смешків з Шарієм.
показати весь коментар
09.07.2021 11:38 Відповісти
Ну, так --- тільки не Порох!
показати весь коментар
09.07.2021 11:41 Відповісти
ближе к выборам, кацапские политтехнологи создадут еще 100500 партий.
показати весь коментар
09.07.2021 11:37 Відповісти
на про украинском крыле
показати весь коментар
09.07.2021 12:16 Відповісти
Зеле-ватна пліяснява не знищувана..
показати весь коментар
09.07.2021 11:40 Відповісти
"Сила і честь" --- это сколько же в Украине полицаев, СБУшников и отставников всех мастей, которые ждут -- не дождутся в стране лагерного режима содержания, и чтобы они этот лагерь охраняли, ну, и само-собой --- участвовали в расстрельных командах...
показати весь коментар
09.07.2021 11:40 Відповісти
ну так последние годы на финансирование армии забили болт, зато палицаев вооружают по полной.
показати весь коментар
09.07.2021 11:42 Відповісти
Вот и не по полной! Стратегических бомберов Аваков еще не закупил!
показати весь коментар
09.07.2021 11:52 Відповісти
Сулима, твій вихід)))
показати весь коментар
09.07.2021 11:42 Відповісти
А чому партії нашого "бойового ховрашка" навіть у списку нема??
показати весь коментар
09.07.2021 11:49 Відповісти
Падение уровня жизни не у всех благоприятно сказываеться на умственной деятельности.
Очевидно из-за отсутствия такой вообще.
показати весь коментар
09.07.2021 11:54 Відповісти
"СН" - 24,8% - может быть
"ЕС" - 18,1% - не верю, за счет чего вырос не понятно! лишних 5-6 пунктов явно!
ОПЗЖ - 13,3% - странно долго держится, но может быть
"Батькивщина" - 10,8% - явно занижен, пиар на земельном вопросе должен добавить как минимум пару пунктов
"Сила и честь" - 8,3%, - полный хлам и непонятно что. каждый раз они считают эту якобы партию чисто по приколу. ни на одних выборах они не набрали даже минимум, хотя участвовали почти во всех
показати весь коментар
09.07.2021 11:57 Відповісти
Наступною новиною про це намальоване опитування буде інформація про Смєшка попереду Тимошенко у президентському рейтингу.
показати весь коментар
09.07.2021 12:07 Відповісти
З "номерними" (тими, у кого в ніку набір випадкових літер і цифр) краще взагалі не спілкуватись. Це одноразові ослабити, в т.ч.і під українськими прапорами. Просто в спам - і все
показати весь коментар
09.07.2021 12:55 Відповісти
* одноразові рашаботи
показати весь коментар
09.07.2021 12:57 Відповісти
Ти хворий?
показати весь коментар
09.07.2021 13:47 Відповісти
Процент зебилов в стране не меняется... Наверное в любой стране мира есть такой процент даунов, но в воюющей стране это нож в спину ее независимого существования.
показати весь коментар
09.07.2021 12:00 Відповісти
Майдан наближається??? Чесно вони вибори не зроблять- а по- котлєтськи не получиться...
показати весь коментар
09.07.2021 12:00 Відповісти
Сила и честь проект гордона тянуть тянуть нияк не вытянуть старого пердуна смешка хочуть зробыть молодым новым облыччям
показати весь коментар
09.07.2021 12:09 Відповісти
Если выбора нету, то все должны не идти на выборы. Выбирать из тех, кто будет тебя грабить - это глупо! Нужно всех менять! И самое главное надо принять закон, как у Платона читал или у Аристотеля, что нельзя дольше одного срока политиков держать у власти, потому что они начнут грабить и т.п. Потому нужно не идти на выборы вообще! Нужно сделать систему, чтобы люди выбирали во власть реальных своих представителей от своего района, чтобы человек был знаком и ему доверяли на районе, чтобы были благие намеренья. А если мы крутимся в этом бесконечном кругу ада и выбирают из представителей олигархов, то нах такая власть надо??? так и живем говено с такой властью. В США люди выбирают людей с района, кому все доверяют и так должно быть в Украине. Украине нужно присоединиться к США, как Техас, который по размерам с Украину и тоже вошли в состав США, как страна независимая. Нам тоже надо вступить и чтобы органы США - ФБР и т.д. под свою юрисдикцию взяли Украину и пересадили всех коррупционеров и прочую наволочь! Нужно референдум провести о присоединении к США! Нах тот ЕС, США лучше!
показати весь коментар
09.07.2021 12:12 Відповісти
"Опрос "СОЦИСа" ... Рейтинг партий: "СН" - 24,8%, после признания в госизмене язЕлоха??? Кому вы лапшу вешаете??? Мы не лишнехромосомы! Блин, адин нарот...

PS: А где "зЕрейтинг", "Центр зЕзумкова" и т. л.?
показати весь коментар
09.07.2021 12:19 Відповісти
Проукраїнська опозиція впевнено лідирує - 37,2%
показати весь коментар
09.07.2021 14:13 Відповісти
Дурень думкою багатіє. В під'їзді мого дому 15 квартир, мешканці 14 голосували за ЗЕ і думка їх не змінилась
показати весь коментар
09.07.2021 14:48 Відповісти
Хто малює відсотки мертвячуківському смішку і його "безсиллю та безчестю"?
При всій неповазі до Тимошенко, важко повірити, що невідомо хто невідомо чому її випередив.
показати весь коментар
09.07.2021 14:44 Відповісти
заплатять, наприклад, за Богю з його "доміком" - і він стане вище за ОПЗЖ...
Але проблема рижої мразі в тому, що він не може за всіх зразу заплатити...
показати весь коментар
09.07.2021 15:03 Відповісти