Через 2 тижні після зняття обмежень Нідерланди знову закрили клуби і дискотеки внаслідок зростання нових випадків COVID-19

Про це пише на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук системний аналітик Євген Істребін, інформує Цензор.НЕТ.
"Заклади громадського харчування припиняють працювати о 24 годині і відкриваються о 6 ранку. Заповнення лише сидячих місць за умови, що відстань 1,5 метра. Систему Корона, завдяки якій було дозволено заповнювати клуби понад норми в 1,5 метра, вже скасовано. Заповнення тільки сидячих місць з дистанцією 1,5 метра для всіх. Примітно, що всі обмеження були зняті 26 червня. Рівно 2 тижні потанцювали і потусувалися, і з 10 липня все знову обмежили", - пише він.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Сторінка 2 з 2
1 2
✘
✘
✘
✘
Vi Wa
показати весь коментар
12.07.2021 19:14 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Сторінка 2 з 2
1 2
ЗЫ: у вас там чо, на фабрике пересменка была?
Вот на этом фоне у ковидобесов и начинает подгорать.