Зеленський сьогодні зателефонує президентці Молдови Санду, наші країни можуть допомагати одна одній на шляху до Європи, - Никифоров

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив прессекретар глави держави Сергій Никифоров.
"Зараз має розпочатися, принаймні, очікуємо ми на телефонну розмову Президента України та Президента Молдови Маї Санду. Сьогодні зранку Володимир Зеленський був одним із перших, а, можливо, і найпершим, хто привітав її через Твіттер, а зараз матиме можливість сказати усе особисто", - зазначив він.
Никифоров зауважив, що перемога проєвропейських сил на дострокових парламентських виборах у Молдові відкриває "широкі двері для реформ, які запланувала Мая Санду".
"Говоритимуть (глави держав - ред.) про це і говоритимуть про те, що наші країни можуть допомагати одна одній на шляху до Європи, європейської, євроатлантичної інтеграції, зокрема і в рамках так званого Асоційованого тріо", - додав прессекретар Зеленського.
Полистал там по сайту, нашёл такой же отчёт за 2018 год. И знаете, что там написано? Чистая прибыль 31 235 619 000 гривень. То есть за два года куда-то подевалось 82 523 956 000 гривень.
ВОСЕМЬДЕСЯТ ДВА МИЛЛИАРДА, РЕБЯТА. Вот эти вот реформаторы с жыжытализацией в сраке всрали восемьдесят два миллиарда гривень за год. Вот эти молодые новые лица, которые стремительно перестали вмещаться в телеэкран, даже в широкоэкранные с пропорциями 16:9. Восемьдесят два миллиарда. За год.
ХОРОШО, ЧТО БАРЫГУ СКИНУЛИ, А?
https://www.facebook.com/100001666389777/posts/4398189610246542/ Станислав Смаглюк
Помогатор сраный. Украине ЗЕ уже помог, ублюдок ватный.
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/3633083.html
Завтро подивимось по інфам з адміністрації президента Молдови.
(народна мудрість)