Начальника локомотивного депо "Укрзалізниці" підозрюють у завданні збитків на 2,7 млн грн на закупівлі запчастин, - прокуратура

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр прокуратури Києва.
Згідно з матеріалами досудового розслідування, у 2019 році у локомотивному депо "Київ-Пасажирський" вирішувалося питання ремонту та технічного обслуговування тягового рухомого складу. Загальна вартість робіт оцінювалась у 15 млн гривень.
"У цей же час, начальник депо, будучи обізнаним про загальну вартість вказаних робіт, а також про процедуру здійснення державних закупівель, діючи в інтересах одного із приватних підприємств, умисно роздробив предмет закупівлі та, в подальшому, уклав із підприємством низку договорів на придбання запасних частин за значно завищеними цінами", - зазначають у прокуратурі.
Внаслідок таких дій ПАТ "Укрзалізниця" заподіяно матеріальну шкоду на суму 2,7 млн гривень. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.