Україні потрібні 10-15 років гарантій стабільного газопостачання у разі запуску "Північного потоку-2", - Зеленський

Про це він заявив під час спілкування з журналістами на всеукраїнському форумі "Україна 30. Гуманітарна політика" у вівторок, 13 липня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Для нас це не просто слова - енергетична безпека. Ми отримуємо за транзит два мільярди доларів щорічно. Якщо ми говоримо про "Зелений курс" України, куди ми йдемо - це про зменшення видобутку й користування газом, зменшення теплової генерації. Де ми беремо на все це гроші? Два мільярди - а частину цих грошей ми витрачаємо і на інфраструктуру, і на нашу армію, і на зміну енергетичної інфраструктури України. Звідки брати ці гроші?" - заявив Зеленський.
Він додав, що Україні потрібно "орієнтовно 10-15 років гарантій забезпеченості стабільним газопостачанням для населення, оскільки обсягів видобутку українського газу недостатньо".
За словами глави Української держави, "важлива й ціна на газ". "Ми маємо річний пакет, він менше ніж 8 грн для людей. А що буде, якщо не буде транзиту газу або буде можливість отримувати газ із Європи - то за якою ціною? Хто компенсуватиме це?" - сказав Зеленський.
Конверты с баблом своему стаду в раде не раздавай...
Физически - из РФ.
А теперь транзит трубой будет полностью перекрыт.
Дошло?
А теперь РФ полностью перекроет транзит.
Дошло?
31 грудня 2019
" Україна відмовилася від усіх претензій до Газпрому і підписала контракт
Нафтогаз України і російський Газпром у ніч на вівторок підписали контракт на транзит газу територією України, а також ще кілька угод про врегулювання суперечок із Газпромом.
Контракт про транзит підписаний на п'ять років, з можливою пролонгацією ще на 10 років.Він передбачає гарантовані мінімальні обсяги транзиту газу на рівні 65 млрд кубів у 2020 році і по 40 млрд кубів газу - у 2021-2024 роках.Про це повідомив у https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10157154793173458&set=a.10150115247073458&type=3&theater Facebook виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко.
Именно поэтому Ваве (и Украине, к сожалению) фиг что обломится.
А 73 альтернативно розумним подарувати рулон поліетилену з пухирцями - хай кілька років попухкають, аби до урн виборчих не пхались.
Так і бути, я тобі Зєля принесу в'язку сухих дров у крематорій.
https://twitter.com/tZEinform
tZE inform
@tZEinform
·https://twitter.com/tZEinform/status/1414880369598402560 3 ч
Из всего того, что Зеленский сообщил народу Украины после своего возвращения из двухдневного пребывания в Германии понятно лишь то, что можно было туда и не ездить ... Стандартный результат Зеленского - пшик ..
и сколько.....
Из-за коррупции Украина ежегодно теряет 37 млрд долларов инвестиций - ОППР
Ежегодно Украина теряет 37 млрд долларов инвестиций. В 2020 году страна потеряла больше, чем в 2014 году - минус 116% инвестиций. Об этом рассказала исполнительный директор ОПРР Мария Барабаш во время обсуждения "Коррупционный калькулятор Сколько страна теряет на схемах" от ZN.UA.
«Мы теряем около 37 млрд долларов инвестиций, бюджет Украины 45,5 млрд долларов. То есть теряем почти один бюджет страны. И это ежегодно. А еще больше мы теряем от потерянных инвестиций. Потому что через схемы и прочее мы еще теряем минимум 20 млрд долларов иностранных инвестиций и 20 млрд локальных инвестиций. Вообще мы в прошлом году получили самый низкий показатель привлечения иностранных инвестиций - минус 116%. Для сравнения, в 2014 году было минус 96%
торату примкнут ещё пара-тройка семеек.......... одна из них от арсенбарисыча - не рюкзаками
же промышлять до конца дней.... а ещё одна - да да 95 квартал.... ну ещё будут ловкачи шож
уже.......... какаяразница........ физкультпривэт зэбилы!!!
Да только вот на практике хотя бы до конца действия нынешнего транзитного договора дотянуть. Могут ведь и с 1 января прекратить прокачку.
---
И дело не в Табуретке, дело в Европе.
Что "садок вишневий" и #мояхатаскраю привели государства самостийного олигархата в нынешнее неприглядное состояние.
И единого государства тоже уже не будет.
Чому всякі гівно-фірми з кіпру і інших клоак-стіралок добувають НАШ український газ?
За 7 років (петро свинорилий 5) та тепер невже неможна було почати добувати більше і більше власного газу?
Сейчас выжить одной стране без
Экономических связей невозможно
Что хорошо стране народу то хорошо ''национализму''